Jump to content
Dogomania

Śliczny, mały, czarny OlinekJuż w swoim domu!!!!!!


auraa

Recommended Posts

5 godzin temu, agat21 napisał:

Witajcie po przerwie spowodowanje moją podróżą. Próbuję dziś dodzwonić się do faceta z Poznania, do którego miałabym jechac w przyszłym tygodniu. Wtedy mogłabym też zabrać Olinka. Jedno mnie tylko zastanawia - czy on da radę wysiedzieć na tylnym siedzeniu bez prób przedostania się do przodu? ;) Będę jechać sama, więc muszę wiedzieć. Oczywiście byłby przypięty, ale żeby nie szalał, bo to kawał drogi do przejechania. Nie pamiętam teraz, czy ktoś już go wiózł samochodem? 

Został przywieziony do Warszawy do Hoteliku u Gajowej.Sądzę z opisu,że Oli będzie chciał koniecznie być z Tobą tj.blisko Ciebie,przecież on kocha człowieka ponad wszystko.Trzeba pożyczyć raczej transporterek,klatkę dla Twojego bezpieczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jechał ale nie wiem, czy ktoś nie siedział z nim z tyłu. Gajowa wozi psy w klatce. Rozmawiałam z Szafirką i po umówieniu się z Agat, podjedzie po psa w umówione miejsce. Prosiła, żeby pies miał książeczkę i był zaszczepiony na wściekliznę. Gajowa pojedzie z psem do lekarza w czwartek. Teraz pozostał termin wyjazdu i tel do Pani, która miała z nim jechac w weekend.

Link to comment
Share on other sites

Próbuję się umówić na przykład na poniedziałek popołudniu, żebym zdążyła po piesa do Gajowej, potem zawiozła go w miejsce umówione z Szafirką (pewnie gdzieś na autostradzie już za Poznaniem), potem do Poznania na spotkanie. Ewentualnie, jak nie będzie gosciowi pasować, to pojadę w poniedziałek bez pośpiechu z psiakiem, przenocuję potem w Poznaniu i spotkam się we wtorek rano. Nie udało mi się go złapać telefonicznie, wysłałam maila, mam nadzieję, że jutro coś już będę wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaką trasą agat21 będziesz jechała ale umów się tak aby szafirce było jak najbliżej dojechać do trasy.Raczej psiak będzie przekazany przed Poznaniem a nie za.

agat21 bardzo,bardzo dziękuję za ogromną pomoc w transporcie.Jesteś Kochana.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, auraa napisał:

Dziewczynyna pewno  umówią się tak aby było im najwygodniej a dla psa najbezpieczniej.

Ja tylko chciałam zwrócić tu uwagę,ponieważ agat21 napisała,że za Poznaniem będzie przekazanie Olusia.Trzeba dobrze się przyjrzeć trasie aby nie nadrabiać kilometrów.

aurra,czy Gmina zwraca za kastrację,czy tylko za sterylki suczek? Pisałaś,że w Gminie jest złożone pismo ale chyba o sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Pismo jest złożone ale odpowiedzi jeszcze nie dostałam. Nie prostowałam , ze to nie jest suczka. Jeśli jeszcze przez jakiś czas nie dostanę odpowiedzi zadzwonię tam, tylko co w takiej sytuacji mówić?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, auraa napisał:

Pismo jest złożone ale odpowiedzi jeszcze nie dostałam. Nie prostowałam , ze to nie jest suczka. Jeśli jeszcze przez jakiś czas nie dostanę odpowiedzi zadzwonię tam, tylko co w takiej sytuacji mówić?

Jeżeli zwracają za kastrację także psa to powiedzieć prawdę,że suczka okazała się psem i trzeba pokryć kastrację.Warto zawalczyć,zawsze kilka groszy zostanie w kieszeni.I tak zyskali bo by musieli pokryć rachunek za Radysy.

Link to comment
Share on other sites

Coś mi gość z Pozniania przepadł jak kamień w wodę - mam nadzieję, że nie jest na urlopie :\ Będę jeszcze próbować, czy w razie czego, gdyby nie udało się umówić już na poniedziałek, to piesio może jeszcze parę dni pobyć u Gajowej? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...