Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

No i Piracik wrócił. Tak naprawdę to nie wiem co się stało, mogę tylko podejrzewać, że decyzja o oddaniu psa należała do rodziców któregoś z młodych, bo oni nie wiedzieli (jak się okazało) o adopcji psa (psa odwiozła dziewczyna, która adoptowała Pirata + matka lub przyszła teściowa, wyraźnie roszczeniowa kobieta). Młodzi co prawda mieszkali sami, ale być może mieszkanie nie należało do nich.

P.Alicja zadzwoniła do mnie przed południem, że martwi się, że Pirat źle się czuje w mieszkaniu, że może lepszy byłby dla niego dom z ogrodem, że piszczy przy drzwiach itd.. Zapaliła mi się lampka. Powiedziałam, że pewnie tęskni za psiakami w hotelu, bo się z nimi lubi bawić, że przebywał w mieszkaniu u Panaveczki i było ok i żeby mu dać czas. Że w razie czego TZ będzie w piątek w Lublinie i jak nadal będą chcieli go oddać, to go zabierze. P.Alicja powiedziała, że oni go mogą odwieźć wcześniej. Wytłumaczyłam, że nie mamy teraz miejsca, że przyjęliśmy już suczkę na miejsce Pirata, że w piątek kolejna jedzie do DS i wówczas będziemy mogli Pirata zabrać. P.Alicja powiedziała, że w takim razie spróbują i dadzą mu te parę dni.

Ok. 14.00 p.Alicja dzwoni, że są już w drodze z Piratem do nas i że stało się coś strasznego i że w obecnej sytuacji nie mogą się nim ani chwili opiekować i że na miejscu mi wszystko wyjaśni. Lekko się wkurzyłam. Na miejscu mówiła głównie starsza pani. Na moje pytanie co się stało odpowiedziała, że "ojciec dostał takiej alergii, że w nocy trafił do szpitala". Wydało mi się "trochę" dziwne, że p.Alicja nie wspomniala mi o tym rano i że wcześniejszy pies (p.Alicja miała psa 16 lat) i tymczasowicz nie wywoływał alergii, ale nie wnikałam i nie wdawałam się w dyskusję. Nie miałam siły i czasu na to. Teresz także jest w szoku. Ale co zrobić, trzeba szukać domu nadal. Najfajniej by było, gdyby Pirat trafił do domu z innym wesołym psem.

 

Link to comment
Share on other sites

O 10.04.2016o19:40, sharka napisał:

wyróżniłam na W-wę (ogłoszenie Dory), Kraków i Wrocław (ogłoszenia Paneveczki), trzymam mocno kciuki :)

edit: dodałam sobie do obserwowanych

Dziekuje sharka za wyroznienie:)

caly czas beda te ogloszenia na pierwszych stronach,wiec moze ktos wypatrzy dobrego pieska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...