Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

Jutro zaktualizuje ogłoszenia proszę o podanie kontaktu jaki mam wpisać w ogłoszeniu i strony lub adresu hoteliku. 

Ostatnio ciężko z czasem lub internetem, ale jutro wieczorem będę miał czas. I zrobię to napewno wysłałem reszcie zainteresowanych wieść że pirat nadal szuka domu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, PANEVECZKA napisał:

Mam odzew od kogoś z Wrocławia jeżeli do 6czerwca pies nie znajdzie domu to z chęcią wezmą Piracika.

Niesamowite. A dlaczego do 6 czerwca? nie chcą go blokować , nie mogą wcześniej? Coś więcej o potencjalnych chętnych ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś napisał:

A gdzie ma ogłoszenia? I na kogo? Na dorę?

Zrobię mu ogłoszenia, spróbuję wymyślić nowy opis :)

mam dwa w obserwowanych (paneveczki)

http://olx.pl/oferta/pirat-pies-mix-husky-pilnie-szuka-domu-CID103-IDedMMJ.html

http://olx.pl/oferta/pirat-mix-huskypilnie-szuka-domu-CID103-IDedFHx.html

tylko że jest jeszcze kontakt na Murkę, teraz nie wiem na kogo miałby być

Link to comment
Share on other sites

U Piracika wszystko dobrze, szaleje po ogrodzie z czarną Suzi , czasem się poprztykają o zabawkę lub kawałek kostki.

Co do ogłoszeń to kto był opiekunem z przed adopcji? Gdyby Pani nie chciała płacić to zostało by po staremu. 

Nie chce brać na siebie ogłoszeń z wielu względów. Często nie odbieram co może później być brane jako utrudnianie adopcji. A odpowiedzialny za psa ma możliwość kontroli i weryfikacji potencjalnych właścicieli. Ja jako hotel mogę tylko wyrazić swoje odczucia co do chętnych.

Są ładne zdjęcia, jest młody, piękny i dość ogarnięty, powinien szybko przykuć czyjąś uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam takie zapytanie na maila

---------------------------------------------

Witam, podobno ktos do Panstwa oddal psa mieszanca husky o imieniu pirat, dotalam taka informacje z jego poprzedniego miejsca tymczasowego pobuty z hotelu u murki ...czy ten pies jest u was? Czy moge adoptowac go? 
Mieszkam na stale w belgii, mam warunki i chceci ogromne zeby go miec w rodzinie, moge porosic o info co i jak powinnam zrobic ? Dziekuje za pomoc 
Malgosia

-----------------------------------

i co Wy na to?

Co mam napisac?

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem od kogo dostala moj adres mailowy

odpisalam jej...i to odpowiedz:

----------------------------------

To ja tez czekam na odpowiedz :\ naprawde jestesmy fajnymi ludzmi, kochamy zwierzaki a jedynym powodem dla ktorego chce adoptowac psa z polski a nie tutaj na miejscu jest masakra formalnosci jakie stawiaja tutejsze schroniska, tutaj bardzo ciezko adoptowac psa, jest kilkunastu chetnych na jednego zwierzaka, jako obcokrajowcy z automatu mamy mniejsze szanse... U nas jest pieknie czysto i zielono, pies mialby naprawde super , moze moglabym wyslac zdjecia? Jak mieszkamy jaka mam rodzine jak wyglada okolica? A co do wizyty po adopcyjnej jezdzimy do polski dwa trzy razy do roku, oczywiscie wtedy z psem(mamy duzy rodzinny samochod ) wszystko daloby sie zaplanowac...:) pozdrawiam

---------------------------------------------

Boziu,dlaczego u nas tak nie ma.......????

Jesli nie zmieni sie ustawa o powszechnej i obowiazkowej sterylizacji......nigdy nie rozwiazemy problemu bezdomnosci:(

Link to comment
Share on other sites

Może nie powinnam się odzywać, ale szczerze? Ja chcę poczekać jeszcze. Jestem przeciwna wysyłania zwierząt za granicę, jeśli pies ma szansę na adopcję w Polsce. A Pirat ma. Jest bezpiecznie ulokowany w hotelu. Nie grozi mu już nic. Do tego młody i przyjacielski, jest mocno adopcyjny. Poczekajmy jeszcze. Jeśli przez miesiąc pies nie znajdzie coś, to wtedy można by rozważać opcję wyjazdu za granicę, ale nie teraz.

Wybaczcie, ale jestem na nie. Napisałabym coś jeszcze, ale to forum publiczne, więc na tym poprzestanę. Ja jestem przeciw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...