Jump to content
Dogomania

Bezunia i Toficzek już mają swoich ukochanych ludzi i są szczęśliwi. Beza zamieszkała we Wrocławiu, Toficzek w Żarach!!!


Gabi79

Recommended Posts

5 godzin temu, elik napisał:

 

Szkoda tylko, że 18 marca dostajemy fakturę z terminem płatności 12 marca.

 

Ojej, już nie bądź taką służbistką. Z Szafirką zawsze można się dogadać.Odsetek na pewno nie będzie naliczać. Może pomyliła daty.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Ojej, już nie bądź taką służbistką. Z Szafirką zawsze można się dogadać.Odsetek na pewno nie będzie naliczać. Może pomyliła daty.

Nie jestem służbistką, ale to nieładnie wygląda, tak, jakbym to ja zalegała z zapłatą.

Link to comment
Share on other sites

Szafirka, przeglądałam wątek w poszukiwaniu potwierdzeń otrzymania kwot przelanych z konta Tofika i Bezuni na konto hotelu, ale nie znalazłam.Znalazłam natomiast rachunek za hotel Bezuni za luty, którego wcześniej nie zauważyłam. Nie rozumiem czemu, bo poniżej jest rachunek za Tofika, który widziałam i uregulowałam. Teraz uregulowałam łącznie za luty i marzec. Przepraszam za zwłokę.

W tej sytuacji wycofuję swoją uwagę z dnia 18.03. że rachunek otrzymałam z takim opóźnieniem.

A swoją drogą prosiłam Gabi, żeby zapytała Cię, co z tym rachunkiem, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Ty też nie przypomniałaś o zapłacie za luty.

Po uregulowaniu należności za hotel luty - marzec, na koncie Bezi pozostaje kwota 1.257,69 zł.

 

Szafirka, jak pieniądze znajdą się na koncie hotelu, to proszę potwierdź ich otrzymanie, a także otrzymanie kwot:

..........52,00  -  transport ze schroniska (z konta przelew na 35,45 zł a reszta 16,55 z pozostałości w hotelu)  -  przelew 20.02.

..........68,96  -  hotel Tofika 13 - 20.02.2016  - przelew   2.03.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam wszystkie wpłaty, za które dziękuję. Zapomniałam o wklejeniu wcześniejszej faktury, w związku z tym otrzymałam zapłatę później, ale nie jest to dla mnie problemem - moja wina. Oryginały wszystkich faktur z naszej współpracy otrzymasz elik niebawem pocztą.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, szafirka napisał:

Otrzymałam wszystkie wpłaty, za które dziękuję. Zapomniałam o wklejeniu wcześniejszej faktury, w związku z tym otrzymałam zapłatę później, ale nie jest to dla mnie problemem - moja wina. Oryginały wszystkich faktur z naszej współpracy otrzymasz elik niebawem pocztą.

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

 

Nazywam się Magdalena i od paru dni mieszka u mnie Bezunia.

To bardzo ułożona Sunia, grzeczniutka, przemiła i skora do zabawy.

Coraz bardziej czuje się u mnie swobodnie a okoliczne pieski sąsiadów są już kolegami i koleżankami z osiedla.

W załączeniu fotka ślicznotki Bezuni.

 

IMG_20160315_223514.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, MOPACKA napisał:

Witajcie

Nazywam się Magdalena i od paru dni mieszka u mnie Bezunia.

To bardzo ułożona Sunia, grzeczniutka, przemiła i skora do zabawy.

Coraz bardziej czuje się u mnie swobodnie a okoliczne pieski sąsiadów są już kolegami i koleżankami z osiedla.

W załączeniu fotka ślicznotki Bezuni.

Ooooo co za niespodzianka :) :) :) Witam Panią  z%2Btulipanami.gif

 

To super, że zarejestrowała się Pani na dogo, bo zapewne dzięki temu będziemy miały wiadomości o Bezuni z pierwszej ręki i duuuużo jej zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MOPACKA napisał:

Witajcie

 

Nazywam się Magdalena i od paru dni mieszka u mnie Bezunia.

To bardzo ułożona Sunia, grzeczniutka, przemiła i skora do zabawy.

Coraz bardziej czuje się u mnie swobodnie a okoliczne pieski sąsiadów są już kolegami i koleżankami z osiedla.

W załączeniu fotka ślicznotki Bezuni.

 

IMG_20160315_223514.jpg

Witamy serdecznie Pani Magdo i prosimy o wieści i fotki Bezuni, bo to miód na serce!!!

Bezunia jest prześliczna!!!

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z życzeniami ,Wiosennych Świąt Wielkanocnych, spędzonych z rodziną i bliskimi,

smacznego jajka i oczywiście mokrego Dynguswesoly.gif

Znalezione obrazy dla zapytania gify

 

 

To poczekamy na foteczki! a Panią Magdę, pięknie witamy i dziękujemy za zdjęcie ''uśmiechniętej'' Bezuni :)

Link to comment
Share on other sites

I ja życzę wszystkim zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt.

Niech Wiara, Nadzieja i Miłość,

tak pięknie i trwale łączce się z przesłaniem Świąt Wielkiej Nocy, 

będą zawsze obecne w Waszym życiu.

 

pisanki.jpg.486dc31e09580b28ca3bd6d40b25

jajka wielkanocne.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nikt z wpłacających nie wniesie sprzeciwu proponuję, by pieniążki z konta Bezuni przekazać dla sunieczki

Pewnie sunia trochę sobie poczeka na dom.

Nie jest młoda, śliczna i malutka, a jak wiadomo takie mają największe szanse.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gabi79 napisał:

Jeśli nikt z wpłacających nie wniesie sprzeciwu proponuję, by pieniążki z konta Bezuni przekazać dla sunieczki

....

Pisałam właśnie, że chyba czas przekazać kasę suni dla innego psiaka i nie widzę tego postu ???

Zastanawiam się, czy przypadkiem nie napisałam tego na niewłaściwym wątku gif%2B%25C5%259Bmiej%25C4%2585cy.gif

Jak już będzie pewne komu, to proszę o nr konta do przelania kaski po Bezuni.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Pisałam właśnie, że chyba czas przekazać kasę suni dla innego psiaka i nie widzę tego postu ???

Zastanawiam się, czy przypadkiem nie napisałam tego na niewłaściwym wątku gif%2B%25C5%259Bmiej%25C4%2585cy.gif

Jak już będzie pewne komu, to proszę o nr konta do przelania kaski po Bezuni.

 

Elu, ja widziałam Twój wpis, ale nie wiem na jakim wątku, bo mi internet szwankuje i już sama nie wiem, co, gdzie i kto pisał.

Jak nie będzie sprzeciwu bardzo proszę na moje konto, dla Frotko - Florci.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Elu, ja widziałam Twój wpis, ale nie wiem na jakim wątku, ..

No właśnie :) Ja w takim razie też nie wiem na którym to było wątku, ale jak widać na niewłaściwym, ale kasę prześlę na właściwe konto :)

Link to comment
Share on other sites

oby więcej takich historii, Bezuniu bądź szczęśliwa w nowym domku kochana psinko 

Hania ściąga domki jak magnez 

deklaracje po Bezuni przenoszę na Florcię, dziękuję za przelanie deklaracji kwietniowej , którą jeszcze wpłaciłam dla Bezuni do Gabi, która zarządza finansami Florci 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...