Jump to content
Dogomania

RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.


Bogusik

Recommended Posts

Dzisiaj dzwonił do mnie Pan spod Wrześni, gm. Węgierki, który mieszka z rodzicami w domku na wsi. Pożegnali w styczniu psiaka, który bardzo chorował. Dużo pieniędzy wydali na operacje, lekarstwa, zabiegi, ale niestety odszedł. Rambi, tak jak poprzedni pies (ze schroniska), mieszkałby w domu, do dyspozycji miałby też spory ogród, który jest ogrodzony i brama zamykana. Pan pracuje, rodzice są na emeryturze. Bez pieska w ich domu jest pusto.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, szafirka napisał:

Dzisiaj dzwonił do mnie Pan spod Wrześni, gm. Węgierki, który mieszka z rodzicami w domku na wsi. Pożegnali w styczniu psiaka, który bardzo chorował. Dużo pieniędzy wydali na operacje, lekarstwa, zabiegi, ale niestety odszedł. Rambi, tak jak poprzedni pies (ze schroniska), mieszkałby w domu, do dyspozycji miałby też spory ogród, który jest ogrodzony i brama zamykana. Pan pracuje, rodzice są na emeryturze. Bez pieska w ich domu jest pusto.

Ja dzisiaj miałam też dwa zapytania z OLX Poznań w tym Pana tylko nie wiem czy to ten Pan pytał o Rambi.Ten domek spod Wrześni zapowiada się ciekawie.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Anula napisał:

Ja też poprosiłam o wizytę na FB Sandrę N z Wrześni.Wizytę chce Sandra przeprowadzić w poniedziałek ale najpierw musi się skontaktować z domkiem.

A to ja odwołam swoją prośbę,bo też juz napisałam do podanej mi przez grupę osoby.Nie chcę niepotrzebnie komuś głowę zawracać.

To już mamy jedna wizytę załatwioną :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Anula napisał:

Ta wizyta co ja załatwiłam to ma być zrobiona w poniedziałek.Jeszcze teraz napisała do mnie yucca,że też może przeprowadzić wizytę,oczywiście chodzi tu o Wrześnię.A kiedy będzie wizyta w Bełsznicy przeprowadzona?

Prawdopodobnie jutro mogła by być w Bełsznicy ale ciężko mi się z Tą osobą skontaktować,więc nie wiem co z tego będzie

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej yucca przeprowadzi wizytę w tym tygodniu,jutro da mi znać do południa.Jeżeli przeprowadzi to odmówię wizytę z FB,która ma być dopiero w poniedziałek.

Mam sporo zapytań jeszcze o Rambusia na maila.Na razie odpisuję jakie są zasady adocji.Dwie osóby się dziwią,że jest za darmo Rambi a nie za 1000.00zł. No nic poczekamy na ciąg wydarzeń.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Najprawdopodobniej yucca przeprowadzi wizytę w tym tygodniu,jutro da mi znać do południa.Jeżeli przeprowadzi to odmówię wizytę z FB,która ma być dopiero w poniedziałek.

Mam sporo zapytań jeszcze o Rambusia na maila.Na razie odpisuję jakie są zasady adocji.Dwie osóby się dziwią,że jest za darmo Rambi a nie za 1000.00zł. No nic poczekamy na ciąg wydarzeń.

Jutro będzie umawiana godzina wizyty z Rodziną w Bełsznicy.

Anulko dobrze,że prowadzisz korespondencję z chętnymi na Rambi.On nie jest zarezerwowany i szuka najlepszego domku!

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, b-b napisał:

Jedno jest pewne!

Znajdziecie mu domek, najlepszy domek :)

Mamy taką nadzieję Bogduniu,bo nie oddamy go na stracenie!On już raz znalazł się w schronie i nie wyobrażam sobie by ponownie do niego miał trafić lub wiódł życie w kojcu w niby swoim domku...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Mamy taką nadzieję Bogduniu,bo nie oddamy go na stracenie!On już raz znalazł się w schronie i nie wyobrażam sobie by ponownie do niego miał trafić lub wiódł życie w kojcu w niby swoim domku...

Też tak uważam.Mamy dwa potencjalne domy do sprawdzenia. Jeżeli nie spełnią wymogów to będziemy dalej szukać.Na dzień dzisiejszy czekamy na wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, szafirka napisał:

Dobrze by było, aby ten domek w Bełsznicy był sprawdzony dzisiaj, bo jutro mój TZ rusza w drogę do anecik, a w przyszłym tygodniu nie będzie mógł jechać ze spanielem.

Haniu,wierz mi ciężko jest znaleźć osobę do sprawdzenia domu a szczególnie w takich małych miejscowościach do których trzeba pojechać.Każdy ma swoje życie i  musi swój czas poświęcić.Robimy co możemy ale nie przeskoczymy pewnych rzeczy.Może dzisiaj się uda przeprowadzić wizytę w Bełsznicy? Pani wie,że Rambi ma jutro transport?

yucca też nie może przeprowadzić wcześniej wizyty k/Wrześni jak w piątek do południa a więc nic na to nie poradzę.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, szafirka napisał:

Wiem wiem Aniu doskonale, że ciężko, ale wolałam się przypomnieć. Myślę też, że lepiej porównać 2 domki, a skoro umówiona jest wizyta na piątek pod Wrześnią, to pewnie dzisiaj trudno byłoby zdecydować co dalej.

Poprosiłam yucca o przeprowadzenie wizyty dzisiaj ale nie mam odpowiedzi jeszcze.Nie wiem ale ten transport jest za wcześnie w tym momencie.Nie wiem co robić.W każdym razie poczekamy do wieczora i zobaczymy.Jakąś decyzję trzeba będzie podjąć.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Też tak uważam.Mamy dwa potencjalne domy do sprawdzenia. Jeżeli nie spełnią wymogów to będziemy dalej szukać.Na dzień dzisiejszy czekamy na wizyty.

Wizyta w Bełsznicy dzisiaj o 13,30 Prosimy o kciuki!

Trzeba sprawdzić oba domki i dopiero podjąć decyzję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...