Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

4 minuty temu, Poker napisał:

Kierowca bohater, że przy takiej pogodzie dotarł szczęśliwie na miejsce i jeszcze piesów nie pogubił.

A łaciatka faktycznie jest maniunia.

Jak to ?  Nie wiesz, że jednego w kraku "zgubił"  :)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Zapraszam serdecznie :) Szkoda, że nie mamy teraz podpisów z banerkami - super pomocnikami.

Udało się zacytować :) :)

Może wrócą? ;)

Cieszę się bardzo ,że dziewczynka już bezpieczna bo bardzo od początku leżała mi na sercu :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Może wrócą? ;)

Cieszę się bardzo ,że dziewczynka już bezpieczna bo bardzo od początku leżała mi na sercu :)

Ja to mam zaskok...

dopiero teraz zorientowałam sie sie banerków nie ma.

 

 

Ciesze sie, ze sunieczki, juz bezpieczne!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gemmei napisał:

Bidusia ;( Trzymam kciuki za nią! Za Abi zresztą też... i za Was Kochani, żeby Wam też nie dały za mocno w kość...

Ja też trzymam kciuki!!!

Haniu, dziękujemy serdecznie za pierwsze wieści i fotkę, Ja to mam pecha do takich bidusi mega wystraszonych.

Chyba niedługo przestaniesz ode mnie odbierać telefony i odpisywać na pw.

Link to comment
Share on other sites

Ja sądzę,że malunia szybko odnajdzie się w nowych warunkach i będzie dobrze.Najważniejsze,że ma kontakt z TZ szafirki i przekona się,że ze strony mężczyzny nic jej nie grozi.

W takim spokojnym, delikatnym podejściu,i rękach Hani sama bym chciała być.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ja sądzę,że malunia szybko odnajdzie się w nowych warunkach i będzie dobrze.Najważniejsze,że ma kontakt z TZ szafirki i przekona się,że ze strony mężczyzny nic jej nie grozi.

W takim spokojnym, delikatnym podejściu,i rękach Hani sama bym chciała być.

Będzie dobrze, Mika i Kika tez były takie wystraszone, malutka potrzebuje po prostu więcej czasu.

Tz zamówił 33 kg karmy (dla Abi i łaciatki), jak będzie na miejscu szafirka da znać.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Mam jeszcze pytanie - Alaskan malamutte ma sporo fantów na bazarek, wszystko pięknie spakowane, może to przekazać - czy ktoś znalazłby czas i zrobił bazarek?

Ja dzisiaj ruszam z kolejnym bazarkiem, mam jeszcze obiecane fanty więc mogłabym  połączyć z tymi do Alaskan malamutte.

Link to comment
Share on other sites

Gabi nie martw się - jestem cierpliwa :) a Mała (tak na nią mówię) jest coraz bardziej odważna. Dzisiaj zakupiłam krople na pchły i tabletkę na odrobaczenie, za kilka dni trzeba będzie ją wykąpać, bo ... :/ Mała jest śliczna! Anula - zapraszam, porozpieszczam Cię troszkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...