Jump to content
Dogomania

Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .


Anula

Recommended Posts

No nie, tylko na FB  mają być wiadomości?Jak tak, to ja się nie bawię w te klocki(foch)

Poker to inne klocki,bo jest właśnie odwrotnie!Tu będą wszystkie wiadomości Pankracego :) a ja będę wstawiać ważne info.na fb.Są dwie osoby,które zadeklarowały wpłatę,więc mają też prawo do wiadomości o Pankracym i dlatego wstawiłam tam link do jego wątku  na dogo :)

 

Ha! Tym razem zatem będzie... środa z Pankracym! :D A w Wigilię będzie on miał Hani z pewnością duuuuużo do powiedzenia i do przekazania swoim wybawczyniom ;)

Natusiu,mamy nadzieję,że Pankracy święta spędzi już w warunkach domowych  :)

Link to comment
Share on other sites

Ohoho to sciskamy trzymamy ile sil 

za  smokunia Pankracunia 

za wszystko kciukamy

Ewuś dziękujemy,że kibicujesz maluszkowi.

 

Od fundacji będzie dla Pankracego 120 zł - (odrobaczenie? szczepienie? karma?), to już same zadecydujcie, ważne, aby była faktura

Tola,bardzo,bardzo dziękuję za pomoc.

To już szafirka zadecyduje jak będzie można te pieniążki wykorzystać racjonalnie.My nie mamy pojęcia,czy ma szczepienia,odrobaczenie itd.Wiemy,że trzeba chłopczyka wykastrować,zapewne nie już w tej chwili ale w dalszym czasie.Też będzie potrzebny przegląd ogólny u weta.Teraz maluch musi dojść do siebie,pomieszkać w normalnych warunkach.Nie wiemy także jaka karma będzie mu najlepiej odpowiadać.

 

Kibicuję małemu.

Jak tylko zdobędę coś na bazarek to wspomogę chłopaka.

Niestety posucha straszna a i jeszcze mały Sheldon czeka na obiecany bazarek.

b-b dziękuję za pomoc.My też będziemy myśleć o bazarku.Zobaczymy jakie będą potrzeby maluszka.

 

Dziś nadeszły wpłaty dla Pankracego:

1.Gabryjella - stała za XII

2. FB - Mateusz N.- Sobin - 250,00zł - opłata pierwszego miesiąca w Hoteliku.

3.FB - Aleksandra SZ. - Stypułów - 100,00zł 

Z całego serca Wszystkim dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Pankracek już u nas :) Takiego mopa to jeszcze chyba nie mieliśmy :( budową przypomina mi Silvera i Blekusia, zobaczymy co wyjdzie spod tych okropnych dredów. Jutro po fryzjerze konieczna kąpiel, bo ciągnie się za nim nieciekawa nuta zapachowa. Dowiedziałam się, że Kracek został odpchlony i odrobaczony 1 grudnia. Jest przyjazny do ludzi i zwierzaków, bardzo ciekawski i na razie jeszcze spokojny :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pankracek już u nas :) Takiego mopa to jeszcze chyba nie mieliśmy :( budową przypomina mi Silvera i Blekusia, zobaczymy co wyjdzie spod tych okropnych dredów. Jutro po fryzjerze konieczna kąpiel, bo ciągnie się za nim nieciekawa nuta zapachowa. Dowiedziałam się, że Kracek został odpchlony i odrobaczony 1 grudnia. Jest przyjazny do ludzi i zwierzaków, bardzo ciekawski i na razie jeszcze spokojny :)

 
No to się udało ! Pankracy jest już u Szafirki ! Też jestem bardzo ciekawa, jaka piękność wyłoni się spod "mopa"?
Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to,że jest mały (35-40cm w kłębie) i tak go sobie wyobrażałam.

Haniu,czy masz karmę? Czy została po Silverze karma? Książeczki chyba nie ma? Masz jakiś dokument czym był odrobaczony i odpchlony? To wszystko by się przydało umieścić w jego książeczce.Pankracego czeka wizyta u weta aby zrobić mu ogólny przegląd i chyba szczepienie na wściekliznę i wirusówki.Kto określił,że ma około 2 lat? Haniu,czy masz dla Pankracego obróżkę,szelki?

Wiem,że zadaję tyle pytań ale musimy o Pankracym cokolwiek wiedzieć i znać jego potrzeby.

Haniu,bardzo proszę jeżeli to będzie możliwe,zrób Pankracemu kilka dobrych zdjęć przed fryzjerem aby je umieścić w przyszłości w ogłoszeniach jako poglądowe zdjęcia.

No to teraz Pankracy już jest pod opieką.Szalenie się cieszę,że było można mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze trochę karmy. Ma ok. 40 cm, ale jest długi jakiś i dość ciężki. Nie mam dla niego obroży, ani szelek, będę musiała kupić. Nie wiem czym został odpchlony i odrobaczony, może Justynie uda się dowiedzieć. Na fb jest napisane, że ma ok. 2 lat. Jutro wyłoni się spod kołtunów, to będziemy go oglądać i oceniać.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ,że chłopak już poza kratami,

Dobrze by było się dowiedzieć czy aby nie był szczepiony p.wściekliźnie, bo robi większość schronów.

Schroniska szczepią a Przytuliska raczej nie.Tak mi się wydaje.

Haniu obroże mam w domu,wyślę,a z szelkami muszę popatrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Dopadłam do kompa po pracy i bardzo się ciesze,że Pankracy już w u Hani :) Haniu,pisałam z Justyną i masz zaświadczenie o szczepieniu Pankracego p/wściekliżnie tylko sprawdź datę.Nie wiemy co się okaże jutro po obcięciu.Być może będzie miał jakieś odparzenia,czy też rany,więc potrzebna będzie wizyta u weta.Trzeba go będzie na pewno jeszcze raz odpchlić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...