Jump to content
Dogomania

Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)


sylwija

Recommended Posts

46 minut temu, Anula napisał:

A nie można Sheldona trochę przyodziać, nawet szalikiem opatulić? Chyba jest mu zimno?

Bark ma zabezpieczony opatrunkiem, a nie sądzę, żeby spacerował tak długo, że zmarznie. Może Sheldon jest tak jak moja Lerka(krótkowłosa, ale ma podszerstek), która panikuje, jak cokolwiek na nią założę i mimo mrozu, woli być goła?

Link to comment
Share on other sites

nie jest mu zimno, za krótkie spacery :)

i teraz tak: zostawianie go samego:

- zostawiłam na dwie godziny w kennelu, bo musiałam wyjechać - koopa, wygięte drzwiczki w kennelu

- zostawiłam w pokoju na godzinę samego - koopa

- zostawiłam na noc  w pokoju samego - oderwana listwa od drzwi, ogólnie pogryzione..

no i teraz mam stresa, bo siedzę w pracy, a on w pokoju sam.. sporo godzin będzie.. ale niestety zdalnie tylko czasem mogę :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

dostal kosc taka specjalna, poslanko z kocykiem i poduszka, kanape - do dyspozycji..

zobaczymy jak wroce, jaki status.. i bede kombinowac, bede dokladac najwyzej, byleby sobie krzywdy nie zrobil - tego najbardziej sie boje

a ta melatonina to skad, i jak sie dawkuje?

mysle, ze on sie nie boi, tylko nie chce

koop nigdy wczesniej nie bylo, nawet jak dlugo trzeba bylo wytrzymac, a teraz albo ze zlosci, albo z innych emocji

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, free napisał:

włącz radio,zostaw zabawki,zakup obrozkę behawioralna,Kupa moze byc ,gdyz ma focha na ciebie,ze go zostawiasz..wszystko malymi kroczkami;)

Trzymam kciuki

Sylwia..bardzo bym prosila o uzupełnienie wpłat i wieksze faktury.Ludzie mi zaufali i wpłacali,a ja teraz nie wiem jak mam sie tlumaczyć;(

 

Link to comment
Share on other sites

Melatonina to neurohormon, pochodna tryptofanu,  koordynująca rytmy snu i czuwania, syntetyzowana w szyszynce. U ludzi stosowana jest głównie w zaburzeniach snu, u psów, nie tylko w bezsenności, ale i w różnego rodzaju lękach, fobiach, (np lęk przed burzą, petardami) ale i w allopecji i niektórych postaciach zespołu Cushinga. Możesz kupić w każdej aptece, bez recepty, tab.  - 1 mg, 3 mg i 5mg. Ja moim psom daję w okolicy Sylwestra i działa.

Dawka zależy od wagi psa - nie wiem, ile waży Sheldon.

http://www.veterinaryplace.com/dog-medicine/melatonin/

http://insomniactive.com/can-give-dog-melatonin-safely-help-thunder-fireworks-sleeplessness/

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze szybciutko pokażę ranę, którą zgodnie z zaleceniami, codziennie pielęgnuję.. i nie jest łatwo. .

12493498_1104626616223636_1652632685343412484726_1104627099556921_7035990664721212473901_1104627159556915_22922439040343

współpraca Sheldona.. to się chyba nazywa bierny opór?

12552681_1104627652890199_91398196863369

 

nie wiem właśnie, co z tymi wszystkimi materiałami opatrunkowymi, co chwilę dokupuję w aptece, bo nie mają dużo, tych aqageli i badaża samoprzylepnego szczególnie

wszystko na raz, już przynajmniej 300 na to wydałam, ale nie pilnuję paragonów

jakiś mam obłęd

postaram się sparwdzić, czy to wszystkie faktury, i wpłaty na konto Fundacji i na subkonto już, i na pomagam

jakoś się nie wyrabiam ze wszystkim

wiem, że powinnam te zdjęcia, info, 'pykac' powoli ale ja po prostu nie mam czasu, teraz pewnie w weekend coś będę mogła

aa

i wczoraj Sheldonowi badania krwi zrobiłam i zdjęcie szwów - w Warce

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

WRRR, nie jestem na FB i dużo osób tu zaglądających tutaj też nie jest.

dlatego wlasnie tu tez - dokladnie to samo :) tam mi latwiej zdjecia i potem tu linki

w ogole mi dogo caly zcas szwankuje, aktywnosc to najczesciej pokazuje wszystko, poza tym, co rozpoczelam

i bazarki mi zaginely, nie moge podnosic

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

WRRR, nie jestem na FB i dużo osób tu zaglądających tutaj też nie jest.

dlatego wlasnie tu tez - dokladnie to samo :) tam mi latwiej zdjecia i potem tu linki

w ogole mi dogo caly zcas szwankuje, aktywnosc to najczesciej pokazuje wszystko, poza tym, co rozpoczelam

i bazarki mi zaginely, nie moge podnosic

z dodawaniem odpowiedzi tez ma jakies problemy..

zapisywanie trwa i trwa, i trwa..

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...