Jump to content
Dogomania

Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć


ala123

Recommended Posts

Melduję się u psiaczka.

 

Dwa miesiace temu adoptowałam psiego staruszka, na trzeciego psiaka niestety nie mogę sobie pozwolić.

 

 

agat21

A jakiś hotelik nie wchodziłby w grę? Przecież ta lecznica to droga jest i w dodatku taka cena za klatkę? To chyba juz lepiej tyle lub mniej zapłacić za lepsze warunki dla piesia... ?

 

 

Dora1020

Moze u p.Ewy z Krakowa,?platny tymczas,jest tam staruszka Tynia ze Szczebrzeszyna,bardzo dobry tymczas

psiaki sa w domu,ale nie wiem czy tam jeszcze miejsce jest......

 

 

TySka

Dobrze kombinujecie :). Jednak warto by było zebrać choć trochę deklaracji.

Pamiętacie il p. Ewa chce za dobę?

 

U Pani Ewy byłoby idealnie,ale nie ma żadnych deklaracji. Ja nie mogę wziąć sobie na głowę kolejnych płatności,bo u Murki mam już kilka psiaków; no i dług w szpitalu za koty.

Na dziadzia Frania wpłynęło od ludzi z fb 260zł, na moje konto 30zł od LocaiBenio oraz 150zł od Skarpety im. Talcot, czyli w sumie 440zł, a za dotychczasowy pobyt w szpitalu i badania do dnia dzisiejszego wyszło już 510zł. Dużo, bardzo dużo,ale nie ma na razie innej opcji. Jak widać na razie sama staram się szukać funduszy,Krystyny nie ma na Dogomanii ani na fb. Zaczyna mnie to wszystko już przerastać.

Link to comment
Share on other sites

ala przede wszystkim bardzo wątpię, że u pani Ewy jest jakiekolwiek miejsce. :(

 

jeśli by się znalazło w każdym razie coś rozsądnego z mała liczbą psów, bo takie staruszki wymagaja spokoju i opieki to postaram się wesprzeć finansowo.

Żałuję, że nie mam jak pomóc w sensie adopcji. Znowu mamy 5 psów, wszystkie bardzo schorowane i to jest absolutne maksimum możliwości. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Pani Ewy byłoby idealnie,ale nie ma żadnych deklaracji. Ja nie mogę wziąć sobie na głowę kolejnych płatności,bo u Murki mam już kilka psiaków; no i dług w szpitalu za koty.

Na dziadzia Frania wpłynęło od ludzi z fb 260zł, na moje konto 30zł od LocaiBenio oraz 150zł od Skarpety im. Talcot, czyli w sumie 440zł, a za dotychczasowy pobyt w szpitalu i badania do dnia dzisiejszego wyszło już 510zł. Dużo, bardzo dużo,ale nie ma na razie innej opcji. Jak widać na razie sama staram się szukać funduszy,Krystyny nie ma na Dogomanii ani na fb. Zaczyna mnie to wszystko już przerastać.

Ala, czemuś nie dała znać, że wpłaty mają być na Twoje konto? Ja wpłaciłam bezpośrednio do straży, czy oni jakoś dadzą znać ile zebrali? 

Link to comment
Share on other sites

ala przede wszystkim bardzo wątpię, że u pani Ewy jest jakiekolwiek miejsce. :(

 

jeśli by się znalazło w każdym razie coś rozsądnego z mała liczbą psów, bo takie staruszki wymagaja spokoju i opieki to postaram się wesprzeć finansowo.

Żałuję, że nie mam jak pomóc w sensie adopcji. Znowu mamy 5 psów, wszystkie bardzo schorowane i to jest absolutne maksimum możliwości. 

 

Dziękuję za chęć pomocy.

 

 

agat21

Ala, czemuś nie dała znać, że wpłaty mają być na Twoje konto? Ja wpłaciłam bezpośrednio do straży, czy oni jakoś dadzą znać ile zebrali?

 

Dadzą znać,przyślą mi podsumowanie wpłat na maila.

 

Do tej pory dostałam takie:

Magdalena P. z Zamościa - 30zł (wpłata w dniu 21.10.2015)
Agata K. z Zamościa - 50zł (wpłata w dn.21.10.2015)
Aneta M. z Chełma - 100zł (wpłata w dn.22.10.2015)
Mateusz K. z Grabowca - 30zł (wpłata w dn.23.10.2015)
Anna Małgorzata K. z Majdanu Górnego - 25zł ( wpłata z dn.25.10.2015)
Anna G.- R. ze Szczekocin - 25zł ( wpłata z dn.28.10.2015)
W sumie 260zł.

 

Dziękuję bardzo wszystkim za wsparcie .

Link to comment
Share on other sites

znalazło się coś?

Marysiu, nie znalazło się nic. Jakaś znajoma Krystyny najpierw obiecała,że go weźmie,ale jak przyszło co do czego, to wycofała się. Martwimy się,bo szkoda nam psa i każdego jego dnia w klatce szpitalnej. Poza tym licznik bije.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wpłaciłam w przychodni 180zł : 150 zł od Skarpety im.Talcott i 30zł od LocaiBenio. Fakturę (wystawioną na mnie) postaram się wieczorem zeskanować i wstawić. Wzięłam też fakturę na kwotę 379zł wystawioną na Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt . Obie te kwoty + 70zł wpłacone w dniu przywiezienia  Frania do przychodni pokrywają należność za październik, czyli 629zł.

Link to comment
Share on other sites

To może Frania ogłosić o treści,że potrzebuje pilnie DS albo DT?

Mam wykupiony pakiet ogłoszeń.Jeżeli ktoś napisze tekst i wstawi fotki na ten wątek to chętnie podaruję pakiet ogłoszeń.Proszę dać znać.

http://www.dogomania.com/forum/topic/333676-og%C5%82oszeniowy-dla-stuszk%C3%B3w-u-tamb-5-z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84koniec-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84/#entry16609237

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To może Frania ogłosić o treści,że potrzebuje pilnie DS albo DT?

Mam wykupiony pakiet ogłoszeń.Jeżeli ktoś napisze tekst i wstawi fotki na ten wątek to chętnie podaruję pakiet ogłoszeń.Proszę dać znać.

http://www.dogomania.com/forum/topic/333676-og%C5%82oszeniowy-dla-stuszk%C3%B3w-u-tamb-5-z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84koniec-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84/#entry16609237

Franio ma opis i ma ogłoszenia.

629zł?! Matko! Przeciez to w2x więcej niż jakiś hotelik!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ogłoszeń czym więcej tym lepiej.

Franio ma wyróżnione na olx, które jest w tej chwili na Kraków, cały pakiet robiłam mu 28 października na Warszawę, jedno z nich gdyby ktoś chciał pobrać zdjęcia i tekst:

 

http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wawer/15-letni-sponiewierany-dziadzius-z-ulicy-pilnie-szuka-domu-chociaz-tymczasowego/1001462286090910470798809

 

ps. do ogłoszeń zdjęcia trochę rozjaśniłam, żeby były bardziej wyraźne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...