Jump to content
Dogomania

Szkielety szczeniaków juz w swoich domach:):):)


Tola

Recommended Posts

[quote name='Soema']Poszłam odprowadzić moją Nancy, nie było mnie ok. pół godziny, sunie wygryzły dziurę w ścianie. Nie jest jakaś ogromna, ale trzeba będzie zaszpachlować i pomalować. Aż się boję jutro na zajęcia iść.

Proszę o pomoc w ogłoszeniach, bo nie mam za bardzo na to czasu..:oops:[/quote]
Napisałam do magda 0- zamośc, mopze cos pomoze w ogloszeniach.
A w schronie kolejny szczeniak szkielecik:-(
Malutki.
Dziewczynka.
Znaleziona sama jedna:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To się chyba nie skończy nigdy..:shake::-( szkoda malucha..

Ja chwilowo mam dość, te sunie tak wszystko niszczą, że płakać mi się miejscami chce. Mają gryzaki, bawimy się, wymęczę je, że usypiają.. Wychodzę do kuchni, wracam i katastrofa. Dziura w ścianie większa, fotel z drugiej strony obgryzają.:roll: Trzeba im szybko znaleźc domy, pewnie jak będą osobno i będą miały ludzia tylko dla siebie to się uspokoją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']małe mają allegro i adopcje.org. Wrzucę je też, krakowską wyborczą

Soema koniecznie musze mieć lepsze zdjęcia, bo te nią za fajne, a zdjęcia to większa część sukcesu[/quote]
Poproszę jeszcze raz karusiap, może znajdzie chwilę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Współczuję:roll:
Ale małe niszczycielki:roll:[/quote]
No tak.. ja wchodzę Alfa "kocie oczy", a Sigma podskakuje :roll: i co tu robić :niewiem:
a tak oprócz niszczenia, Alfa uwielbia aportować piłkę i z nią szaleć.
A Sigma.. kradnie mi kapcia na posłanie i się przytula. Ich akurat nie gryzie, a tuli się :) Sigma przechodzi już praktycznie swobodnie pod Alfą.
Z Alfy będzie przepiękny pies, już jest. Cudna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']domki osobne, najlepiej z dziećmi, żeby maluchy miały towarzystwo do zabaw...[/quote]
A Halbinka ma jeszcze Alutke w domu :-o Ciotka.. ona już nie wróci. :)
po niej nie masz żadnych domków może?:oops: Alfunia też kremowa z czarnym pyszczkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']To się chyba nie skończy nigdy..:shake::-( szkoda malucha..

Ja chwilowo mam dość, te sunie tak wszystko niszczą, że płakać mi się miejscami chce. Mają gryzaki, bawimy się, wymęczę je, że usypiają.. Wychodzę do kuchni, wracam i katastrofa. Dziura w ścianie większa, fotel z drugiej strony obgryzają.:roll: Trzeba im szybko znaleźc domy, pewnie jak będą osobno i będą miały ludzia tylko dla siebie to się uspokoją.[/quote]
Współczuję:roll:
Ale małe niszczycielki:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']W czwartek jade do Kundla z 'moja' 5 msczna Lolitka.Jest kremowa z czarnym pysiem tylko wieksza.
jak tylko beda tel bedziemy probowac z maluszkami;)[/quote]
A dziękuję :) co do zdjęć to się dostosuję jak coś.. Przygotuje się pierw i psiaki, żeby takiego zamieszania nie było :roll: a pogoda nadal paskudna..

Link to comment
Share on other sites

haha chyba musialabys je 5 godz wybiegiwac,zeby nam padly przed obiektywem:evil_lol:
Postaram sie pozyczyc od TZ aparat,ktory robi fajne zdjecia w ruchu,bo moj robi ale ze ja jestem technicznie uposledzona to sobie ustawic nie umiem a jak mi ktos zmieni to potem stacjonarnych nie zrobie itp:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']soema, a myślałaś o klatce kenelowej dla nich?? Moze to jest wyjście żeby nie niszczyły...[/quote]
Myślałam. Ale, w tym pokoju za bardzo się klatka nie zmieści, no zmieści się ale one nie miałyby jak się gryźć, poza tym one są bardzo szczekliwe, szczególnie Alfa. Póki co uczę ją zostawać samej w pokoju, bo lament był niemiłosierny. Dziś mam full nauki, ale jutro pojadę do weta z nimi, bo znów zaczynają chrząkać i boję się, że przez ostatnie wietrzenia współlokatorek się przeziębiły :roll:
teraz idziemy się wybiegać, bo muszą zostać dziś i się o ściany boję :mad:
ooo Sigma ukradła mi kapcia :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam w schronie,ta sunia-szkielecik(szczenie)o której pisała Tola było dzisiaj całe mokre,bo siedzi w małej klatce,właściwie to sama je tam w sobotę umieściłam,bo była z dużymi szczeniakami,których się bała, bardzo się o nią martwię bo malutka nie ma apetytu, w sobotę jeszcze jadła dobrą karmę,a dzisiaj nie bardzo,mam tylko nadzieję,że nie jest chora, ogólnie jest bardzo sympatyczna trochę przestraszona,taka mała bidulka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...