Jump to content
Dogomania

PROFORMANCE - karma, co o niej wiecie?


Kika

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dla psa o wadze 35 kilo ,jest dawka ok. 340g.
To jest dawka zalecana przez producenta ,ale ja zawsze patrzę na psa i tak jak pisałam wcześniej .
Zaczyna się od dziennej dawki zalecanej ,a potem trzeba patrzeć na psa ,bo wiadomo że jak jest bardzo aktywny z doskonałą przemianą ,to ta dawka powinna go zaspokoić ,ale może trzeba będzie dać ciut więcej ,natomiast pies w domu ,normalnej aktywności może przytyć i wtedy trzeba troszkę zmniejszyć .
Lamb&Rice ma 23,3% białka i 14,4% tłuszczu
Wartość energetyczna 3970 kcl/kg.
SAWA.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie...przy karmie ktora zaczelam karmic daje sie az ok 400 gram na mojego psa - 33 kg. Karma zwykla dla psow doroslych. Nie wiem czy przy takiej ilosci nie bedzie szlo za duzo karmy...I nie wiem czy z tego powodu nastepnym razem nie kupie ProFormance...tylko nikt probek mi nie chce wyslac :(

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie ma? Wydaje mi sie, ze coztego dostala probki...albo juz fakty myle :roll:
A z ta gwarancja to faktycznie ja mam ta gwarancje? ;) Glupio pytanie zadalam, ale wiadomo o co chodzi - czesto gesto taka gwarancja "znika" po kupnie wora.
Ja sie generalnie nie martwie ze pies nie bedzie jesc, bo je wszystko...
To w takim razie bede musiala poszuka dystrybutora w Warszawie - bo domyslam sie, ze taki jest?

Link to comment
Share on other sites

Wiem na 100% że jak pies nie je tej karmy ,to zwracasz worek ,a importer gwarantuje zwrot kasy.
Oczywiście nie wchodzi w grę zjedzenie połowy worka ,ale jak kilogram ubędzie to zwrot pewny .
Jest jeszcze jedna alternatywa ,mianowicie kupno 3 kilowego opakowania i wtedy wiadomo czy pasuje ,czy nie .
Z tego co wiem nie było do tej pory zwrotów karmy ,więc chyba raczej psom ten smak bardzo odpowiada.
W warszawie jest fajny dystrybutor ,zna się na karmach .
Napiszę w linkowni ,co by AM nie miał pretensji.
SAWA.

Link to comment
Share on other sites

UUUdalo sie przeczytalam wszystko na raty;-)))
Wielkimi krokami przygotowuje sie na zmiane karmy dla suk szczennych i szczeniat, ostatnimi dniami draze w necie temat karm.Zalezy mi oczywiscie na karmie SSSSuper to chyba oczywiste...
Czekam na opinie jak maluchy sie wychowuja na karmie profff dla psow ras duzych?
Jesli to mozliwe prosilabym o kontakt moze byc na pw do dystrybutora na woj.pomorskie.
A i jeszcze jedno/tak przy okazji/, czy dystrybutorzy praktykuja wyprawki dla szczeniat, moze jakies rabaciki dla hodowcow???
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem, przynajmniej w Łodzi nie możzna tej karmy dostać w sklepach, bo sprzedawcom główny dystrybutor nalicza koszty przesyłki. Na allegro można dostać tę karmę (worki po 15 kg) w korzystnej cenie, w której zawarte są koszty przesyłki. Firma kurierska dostarcza karmę wprost do domu.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy przekonam czy nie, ale moge podac przyklad. Kolezanka kupuje dla swojego psa - 10 kg wagi, jamnik na dluzszych lapach - 15 czasem 20 kg karmy. Starcza jej to na pol roku conajmniej, ale nic sie nie dzieje, karma stoi w bardzo szczelnym pojemniku na karme i nie wietrzeje.
Po prostu nie ma mozliwosci kupowania mniejszych opakowan

Link to comment
Share on other sites

Na Allegro jest to ta sama karma co od importera ,a można kupić 3 kilowy worek od dystrybutora regionalnego .
LAZY ,ja wysłałam E meila do Ciebie ,ale jak nie doszedł to polecam dwa sklepy internetowe nie pobierające opłat za wysłanie karmy .
[color=red]linki umieszczone są w linkowni[/color]
Można zamawiać u nich bez ryzyka przepłacenia .
Karma jest zawsze świeża z dł. terminem ważności .
Pozdrawiam SAWA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']Czy ktoś kupował może na tej stronie ? [url]http://www.proformance.pl/index.php/cPath/21[/url][/quote]

Ja kupiłam dla mojego sucza najpierw mały worek 3 kilogramowy, żeby się nie okazało, że pies się drapie (Pepsi ma alergie) albo jej nie smakuje. Zeżarła wszystko więc kupiłam większe opakowanie, bo bardziej sie opłaca, faktycznie dowóz w nastepny dzień po złożeniu zamówienia [b]gratis[/b]-do końca roku ponoć taka promocja.
Acha kupiłam lamb&rice............normalnie pycha :lol:

Link to comment
Share on other sites

My również skusiłyśmy się na ProFormance. Zadzwoniłam do dystrybutora w sobotę, a w niedzielę już miałyśmy karmę. Lamb&rice oczywiście. Nie wiem ile wy płacicie za karmę, więc ciężko mi powiedzieć czy cena jaką zapłaciłam była atrakcyjna. Już tydzień jemy nowa karmę, ale dopiero od tej soboty samą. Wcześniej mieszałam mojej suni z domowym jedzonkiem - nie chciałam drastycznie zmieniać, bo ona ma bardzo wrażliwy układ pokarmoy. Jak na razie jest oki, suni bardzo smakuje ( jak wszystko co jest w misce) :lol: Tylko wydaje mi się że kupki troche dużawe, ale poobserwujemy się i po ok 3-4 tygodniach jedzenia zobaczymy jak będzie z kupami. Już zapomniałam ze sucha karma jest taka wygodna, zwłaszcza że my czesto podrózujemy. Póki co jestem zadowolona i sunia też :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...