Jump to content
Dogomania

PROFORMANCE - karma, co o niej wiecie?


Kika

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kika a nie chodzi Ci o Performance?? i czy jestes pewna ze to nazwa karmy?? bo to oznacza jak pisala adda karme dla psow aktywnych, a nie nazwe karmy...jak wrzucisz w wyszukiwarke to slowo to wyskakuje Ci np K9 Performance (karma amerykanska z tego co wiem), albo Best Choice Performance co oznacza karme dla psow aktywnych...

Link to comment
Share on other sites

Wiem ,ze na razie tylko w kilku miejscach w Polsce - ja będę miała prawdopodobnie do niej dostęp lada chwila.Coś mi się ta karma podoba, zwłaszcz dlatego,że na poprzedniej , którą ten importer sprowadzał Bafiśka świetnie szła i żadnych sensacji nie było, i sierść wzorcowa.

Link to comment
Share on other sites

Dzis bylam w hurtowni i wlasnie facet mnie zaczepil i opowiadal o tej karmie. Cenowo jest taka sama jak Acana ale Acana jest premium a Proformance jest super premium. Nie porownywac do Eukanuby ktora ma maczke :-? wstyd.

Jutro Wam wysle namiary na tego Pana ktory ja rozprowadza i ma swoja hodowle :D . Dostalam od niego wizytowke.

Napewno ja kupie jak mi sie skonczy Acana.

Jesli ktos ma dostep do hurtowni to moge na PW podac adres gdzie mozna ja kupic i to tanio :) .

Wreszcie cos weszlo sensownego na Nasz rynek :angel:

Link to comment
Share on other sites

To jest strona wylacznego dystrybutora na Polske przeniesione do linkowni

A tu macie jeszczce numery telefonow do dystrubutorow lokalnych

przeniesione do linkowni :D

I kto kupuje ta karme?? :D

Najlepsze to jest to ze to je3dyna karma ktora posiada tyle certyfikatow lacznie z Unijnym :D

Link to comment
Share on other sites

To jest strona wylacznego dystrybutora na Polske przeniesione do linkowni

A tu macie jeszczce numery telefonow do dystrubutorow lokalnych

przeniesione do linkowni :D

I kto kupuje ta karme?? :D

Najlepsze to jest to ze to je3dyna karma ktora posiada tyle certyfikatow lacznie z Unijnym :D

Te telefony dystrybutorów są nie do końca aktualne.Sądzę ,że wkrótce pojawią sie na stronie bardziej aktualne.

Wiem to stąd,że wchodzę do sieci sprzedawców i już moje rozmowy są na finiszu.

Tak więc ja bedę z całą pewnościa kupować tę karmę.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to ona dopiero weszla na Nasz rynek. A co do certyfikatow to posiada Amerykański Związek Kontroli Żywności, Amerykański Instytut Wypieków AIB i Certyfikat Unii Europejskiej. Nie widzialam zeby jaka kolwiek karma miala certyfikat unijny :roll: .

Lazy pewnie ze jest sprzedawana detalicznie ale nie wiem czy bedzie w sklepach zoologicznych, np Acany nie widzialam.

A czemu lepsza: powtorzyc Ci nie powtorze co ten dystrubotor mi mowil ale w skladnikach i na stronie pewnie jest :wink: .

Jak kupie to Wam napisze co o niej mysle :wink: . Ale narazie mam cale dwa worki Acany :lol:

Wyglada na ciekawa oferte :D pozyjemy zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...