Jump to content
Dogomania

PROFORMANCE - karma, co o niej wiecie?


Kika

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Rybka']Dzis bylam w hurtowni i wlasnie facet mnie zaczepil i opowiadal o tej karmie. Cenowo jest taka sama jak Acana ale Acana jest premium a Proformance jest super premium. Nie porownywac do Eukanuby ktora ma maczke :-? wstyd.[/quote]
Co to znaczy premium i super premium?
Jaka jest różnica, przecież na Acanie i ProFormansie pisze : Premium Adult ?

Link to comment
Share on other sites

Premium ,a Super premium ,to dwie klasy ,tak jak champion Krajowy ,a Champion Miedzynarodowy .
Nazwa formuły typu Premium Adult (na worku) nie świadczy że karma jest Premium ,czy Super Premium .
Super Premium musi być oddzielnym napisem na wszystkich workach i we wszystkich formułach danej karmy .
Np. PROFormance ma formułę Premium Adult ,ale ta karma jest klasy Super Premium ,bo na worku jest to napisane oddzielnie .
Jak na worku nie jest oddzielnie napisana klasa karmy ,to znaczy że ta karma nie ma klasy .
Klasa karmy wiąże się z odpowiednimi wymaganiami jakości i zdobycie certyfikatów ,oraz odpowiedniego opakowania .
Opisałam to ogólnie ,myślę że w miarę czytelnie.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Mam kolegę na Słowacji ,który bawi się w ten sport ,ale ma Owczarki Niemieckie i jest świetnym pozorantem ,nazywa się Joszka Oleander .
Bonnie mam nadzieję że twoja suczka będzie miała odpowiednią siłę ,aby osiągnąć sukcesy w tym tak trudnym sporcie .
Napisz coś o tym fascynującym sporcie w dziale o sporcie .
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Mam kolegę na Słowacji ,który bawi się w ten sport ,ale ma Owczarki Niemieckie i jest świetnym pozorantem ,nazywa się Joszka Oleander [/quote]

Chyba chodziło o Josefa (Joszke) Olearcina? :wink:

Link to comment
Share on other sites

robiona na kurczakach lub cielecinie pelen wachalrz od malych do ogromnych psow leniwych , grubych , aktywnych itd itp pakowane sa po 3, 7, i 15 kg.skoro moj wilczarz rosnie na niej po 2 - 3 cm tygodniowo i wszystko jest w porzadku to ta karma jest obledna i mu smakuje czego nie powie np o eukanubie czy royalu. polecam goraco w gazetach sa reklamy i namiery na przedstawicieli pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

rafian-witaj w gronie miłośników wilczarzy
W żywieniu wilczarza chodzi o to ,aby maksymalnie spowolnić tempo wzrostu i rozwoju. Im dłużej wilczarz wzrasta i rozwija się , tym lepiej dla niego.
Odnośnie propagowania tej karmy dla wilczarzy byłabym ostrożna.
A zwłaszcza przy niedługim doświadczeniu w stosowaniu.
Dla wilczarzy polecane jest nie więcej niż 23% białka.
Oczywiście ważne aby było to białko wysokiej jakości i biodostępności.
W ProFormance Large breed Puppy jest 26,5% białka.
Z glębszą oceną tej karmy poczekaj aż Twój wilczarz zakończy wzrost.

Link to comment
Share on other sites

sawa-ja mieszkam kolo legnicy ,a do firmy wicko jusz wyslalem prozbe o prubki ale sie narazie firma nie odzywa ,dlatego chcialem sie dowiedziec w jkiej cenie jest karma i gdzie mozna ja kupic ,no i wogule czy jest dobra bo ja karmie swego boksia proplanem tylko troche drogi ,no ale moze preformance byl by lepszy i moze tanszy niewiem ??!

Link to comment
Share on other sites

Wiem że PROFormance nie ma darmowych próbek ,ale jest gwarancja że jak pies nie je ,to zwracasz worek ,a oni oddają kasę .
Z tego co wiem psy bardzo chętnie jedzą ,nawet te niejadki .
W jakim wieku jest piesek i jaką formułę mu dajesz ( ilość białka i tłuszczu)
Zobacz sobie hodowlę Boxerków ,ta hodowla gorąco rekomenduje tą karmę .
[url]www.cyberbox-boxers.com[/url]
Postaram się jak najszybciej dowiedzieć ,gdzie możesz nabyć karmę ,a ceny napiszę jak będę wiedzieć którą formułę dla Twojego pieska .
pozdrawiam SAWA.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

również karmię swoją sukę ta karmą (wersja L&R). Kończy nam się 15kg worek i pora zamówić nowy :wink: Moja sunia ma atopię, ale po przejściu na ProFormance L&R skóra się zagioła, sierść odrosła i wszystko się ustabilizowało. Oprócz tego Atena jest bardzo żywa, energiczna, chętnie wcina tą karmę (wcześniej był z niej niejadek), dzięki czemu nabrała masy. Kupki są w porządku. Sierść pięknie błyszczy. Jestem bardzo zadowolona. Jeśłi chodzi o dostawy, to w moim mieście jest przedstawiciel i karmę mam w domu do 3h po moim telefonie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...