Jump to content
Dogomania

ŁÓDŹ - ZŁOTNO zginął ast - Spajki schwytany


luka1

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']fioneczko czy ty podałaś numer do właściciela psa na stronie niechciane i zapomniane?

ja bym nie liczyła na to że andrew coś napisze bo pewnie szuka psa.trzeba do niego zadzwonić , zapytać się o wszystko i napisać na wątku jakie wieści, jakie były okoliczności, gdzie itp.[/quote]


ja nie podałam bo nie znam
a tam jest nr ?
nie wiem skąd Kaja go wzieła :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Podobno zerwał się z szelek, które zostały na drzewie. Co do chipa, to nie było takiej informacji w papierach.[/quote]

No nie mogę uwierzyć:-(:-(:-(:-(
Jak to się stało?:-(
To jakiś koszmar, a był w dobrym domku:-(:-(

Czemu ktoś tu napisał, że to można było przewidzieć, że Spajki da nogę?:roll:
i co robiły jego szelki na drzewie? zaczepił o drzewo szelki i się z nich wymiksował?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]agaga21 chyba stąd Kaja miała tel [/SIZE]
[URL="http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=zgzn_det&w=5657"][SIZE=4]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=zgzn_det&w=5657[/SIZE][/URL]
cholera posty skaczą



tylko czy ogłoszenie dotyczy Spajkiego nie wiem .... skąd Ona to wzieła tez nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']o dżizas....:placz: kolejny zagubiony po adopcji:-(

Lilu - masz kontakt do właściciela - wyślij mu sms, żeby zajrzał i opisał co, gdzie, jak....[/quote]


WYSŁAŁAM!!! Myśle ze o tej godzinie go nie szukaja. Z rozmowy telefonicznej o 17.30 dowiedziałam sie że Pani go znalazła, ale on uciekał, że byli samochodami, które się zakopały, ale to było o 17.00. Może sam wróci jak zgłodnieje.
Ja sobie powiedziałam że zawsze będe słuchać swojej intuicji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']w jakiej okolicy on zginal???[/quote]

chyba Łódź - Złotno - ale dopasowałam to z ogłoszenia ze str schroniska

taki ogłoszenie pojawiło się dzisiaj

WIELKOŚĆ: średnia
MAŚĆ: jasna
SIERŚĆ: krótka
W OKOLICY: Łódź - Złotno
DATA ZGŁOSZENIA: 2009-03-23
KONTAKT: 502 156 186 [email][email protected][/email]

[CENTER]pies uciekł z posesji w godzinach porannych 23.03.2009
Ma charakterystyczny układ uszu. Jest bardzo płochliwy, nie podchodzi do ludzi za to bardzo chetnie kontaktuje sie z innymi psami. Jest bardzo łagodny, można spokojnie go łapać - nie ugryzie.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Pani podobno zostawiła go na chwile na smyczy i szelkach, nie pamietam czy w kojcu, czy tak na posesji, pies musiał skoczyć na ogrodzenie, pozniej na drzewo, tam się zaczepić i wysunąć z szelek. Jak wróciła wlascicielka, to od razu pobiegła za ogrodzenie i tam chyba spotkała spajkiego ale ona uciekal. Pozniej chyba pojechali autami go szukać. Tak to mniej wiecej wygladalo z opowieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Agag21 Ty wiesz gdzie oni mieszkają??? Było tu gdzieś na watku że polecałaś tych ludzi. Adres na umowie adopcyjnej chyba jest inny niz zamieszkania, bo spisywałam z dowodu.[/quote]
ja nie miałam nic wspólnego z tą adopcją.z tego co pamiętam to jakaś aga1234 chyba...
lilutosi, myślałam że ty będziesz miała numer do andrew...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Kaja poradziła żeby wrzucić go na wątek TOSI
już jest
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lodz-nikt-ich-nie-chce-setki-psow-na-kosodrzewiny-80846/index173.html[/URL][/quote]
wysłałam zdjęcia do Agi z kosodrzewiny. ona jest na miejscu codziennie. jesli psiak się pojawi , da mi znać.
czy Doddy wie o tym piesku? przepraszam, nie wiem, kto jest jeszcze w fundacji Ast

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ja nie miałam nic wspólnego z tą adopcją.z tego co pamiętam to jakaś aga1234 chyba...
lilutosi, myślałam że ty będziesz miała numer do andrew...[/quote]


O przepraszam. Rzeczywiście. Numer mam, smsa wysłałam ale bez odzewu jak widać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...