Jump to content
Dogomania

HAGER ONkopodobnyMIX ma dom!!! pieniążki na spłatę długów hotelowych!


Klementynkaa

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tutaj zapisuję zobowiązania przychody i rozchody. Jeśli ktoś ma nick z dogo, niech dopisuje, jeśli nie, wpisuję imie i pierwsza literę nazwiska.
zobowiązania na dzień 20.03. za luty - 6*15=90
za marzec 20*15=300 razem 390 -100=290
Przychody:
Janina R. - 20 na poczet hotelu 100
Yana - 20
Ostatni właściciel -100
Grzenka - 10
Bounty -100
150
180
Klementynka - 100
Katarzyna K. - 50(ze strony fundacji)
Dorota S. - 20
Grzenka10
Maciaszek 34,
Bounty 50,
Yana - 20,
anusiaajlu - 15
żabusia prze Bounty-50
Yana 20
Yana 20
Bounty 2x70
Razem na 03.7 - 1129
[B]Koszt pobytu Hagera w hotelach - 2115 z[/B]ł. w tym:
[COLOR=Blue]pod Wwą - 1695; uregulowane 1619,22, pozostało 75,78[/COLOR]
[COLOR=Magenta]W hotelu w Ciesszynie -360zł.
[COLOR=Black]Ze środków pozyskanych bezpośrednio przez Fudację - 986zł.[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

to bardzo dobrze, że sie rozglądasz bo HAGER sie marnuje siedząc w klatce :)
aktualnie wywinął numer pt szarpiemy za psem i w efekcie uszkodził mi TZa drań jeden :angryy: HAGER drań a TZ sierota...
koty goni jak gonił i raczej tak zostanie, do psów jest różnie, do ludzi jest bardzo dobrze, owszem może zabic ale entuzjazmem i lizaniem. jest ONkowaty więc szczekliwy będzie zawsze i z tym potencjalny dom musi się liczyć, ale uczy sie juz uspokajać szybciej, potarfi spac w klateczce, nie reaguje darciem nawet jak sie ktoś w pobliżu kręci.
no i najważniejsza uwaga - to że zachowuje się teraz poprawnie nie daje gwarancji, że w nowym domu będzie cacy!!! żeby nikt nie miał złudzeń! on MUSI iść do człowieka który znajdzie dla niego czas i będzie z nim pracował, da mu szanse poprzez danie zajęcia i maksimum cierpliwości!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']to bardzo dobrze, że sie rozglądasz bo HAGER sie marnuje siedząc w klatce :)
aktualnie wywinął numer pt szarpiemy za psem i w efekcie uszkodził mi TZa drań jeden :angryy: HAGER drań a TZ sierota...
koty goni jak gonił i raczej tak zostanie, do psów jest różnie, do ludzi jest bardzo dobrze, owszem może zabic ale entuzjazmem i lizaniem. jest ONkowaty więc szczekliwy będzie zawsze i z tym potencjalny dom musi się liczyć, ale uczy sie juz uspokajać szybciej, potarfi spac w klateczce, nie reaguje darciem nawet jak sie ktoś w pobliżu kręci.
no i najważniejsza uwaga - to że zachowuje się teraz poprawnie nie daje gwarancji, że w nowym domu będzie cacy!!! żeby nikt nie miał złudzeń! on MUSI iść do człowieka który znajdzie dla niego czas i będzie z nim pracował, da mu szanse poprzez danie zajęcia i maksimum cierpliwości![/QUOTE]


A co z zostawaniem w domu samemu? Lękiem separacyjnym? Są postępy? Tzn. robzumiem, że do tego odnosi sie to, ze szybciej się uspokaja, ale czy np. jest szansa na zamkniecie mordy dłuzej niz na parę minut?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]przelecialam caly watek i widze tylko jedno ogloszenia Hagerka na allegro ... mam wiec pytanie co dalej z tym psem? jest w hotelu i jest szkolony ale czy ktos szuka mu domu? wiecie ze nasze psy - z fundacji SOS (amstaffy u Mosii, tez z ciezkim charakterkiem nie nadajace sie dla kazdego) pomimo 3 miesiecy ciaglego oglaszania na necie domku nadal nie maja on tez bez ogloszen tego domku nie znajdzie tym bardziej ze jak sie domyslam potrzeba mu specyficznego domu i nie kazdy da sobie z nim rade, nie do kazdego domu moze isc ...[/B]

[B]dlatego prosba do ciebie Klementynka o dokladny opis psa, jego charakteru, jakiego domu mu potrzeba, do jakiego domu absolutnie isc nie moze? na kogo dawac namiary w ogloszeniach? no i dobre zdjecia gdzie naprawde bedzie widac jego urode ;)[/B]

[B]postaram sie zalatwic jakies ogloszenia ale najpierw potrzeba mi powyzszych rzeczy + tekst do ogloszen (kto ma talent do pisania?)[/B]



[B]chyba ze psa nie mozna oglaszac wtedy dajcie znac jak juz bedzie gotowy do adopcji ;) wtedy pomoge z ogloszeniami ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia'][B]przelecialam caly watek i widze tylko jedno ogloszenia Hagerka na allegro ... mam wiec pytanie co dalej z tym psem? jest w hotelu i jest szkolony ale czy ktos szuka mu domu? wiecie ze nasze psy - z fundacji SOS (amstaffy u Mosii, tez z ciezkim charakterkiem nie nadajace sie dla kazdego) pomimo 3 miesiecy ciaglego oglaszania na necie domku nadal nie maja on tez bez ogloszen tego domku nie znajdzie tym bardziej ze jak sie domyslam potrzeba mu specyficznego domu i nie kazdy da sobie z nim rade, nie do kazdego domu moze isc ...[/B]

[B]dlatego prosba do ciebie Klementynka o dokladny opis psa, jego charakteru, jakiego domu mu potrzeba, do jakiego domu absolutnie isc nie moze? na kogo dawac namiary w ogloszeniach? no i dobre zdjecia gdzie naprawde bedzie widac jego urode ;)[/B]

[B]postaram sie zalatwic jakies ogloszenia ale najpierw potrzeba mi powyzszych rzeczy + tekst do ogloszen (kto ma talent do pisania?)[/B]



[B]chyba ze psa nie mozna oglaszac wtedy dajcie znac jak juz bedzie gotowy do adopcji ;) wtedy pomoge z ogloszeniami ;)[/B][/QUOTE]


Tengusi Hager ma częśc ogłoszen robionych przeze mnie jakis czas temu, na stronach które nie wygasają, jest tez na cafeanimalia.pl itp. Takie które treba ciągle aktywować trzebaby znowu porobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Tengusi Hager ma częśc ogłoszen robionych przeze mnie jakis czas temu, na stronach które nie wygasają, jest tez na cafeanimalia.pl itp. Takie które treba ciągle aktywować trzebaby znowu porobić...[/quote]

[B]a masz jakis gotowy tekst do ogloszen, ktory mozna by uzyc ;)[/B]



[B]Klementynka ciebie mimo wszystko prosze o dokladny opis psa, jego charakteru, jakiego domu mu potrzeba, do jakiego domu absolutnie isc nie moze? na kogo dawac namiary w ogloszeniach? no i dobre zdjecia gdzie naprawde bedzie widac jego urode [/B];-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...