Jump to content
Dogomania

HAGER ONkopodobnyMIX ma dom!!! pieniążki na spłatę długów hotelowych!


Klementynkaa

Recommended Posts

[quote name='jotka']Onek mojej siostry ma niewydolność trzustki od urodzenia jak się okazało, po zdiagnozowaniu ma diete mięsną, żadne suche jedzenie, wyłącznie mięso surowe trochę jarzyn, zero zbóż, ale to już z powodu alergii na zboża. Nie można o nim powiedzieć, ze jest okazały, ale już nie jest przeraźliwie chudy. Czy Hager miał robione enzymy trzustkowe?[/QUOTE]

szczera? Nie mam pojecia :/
Własnie enzyny trzustkowe zleciłam zbadać (trypsyne) p. Asi z hotelu, oddała do badania koopke i dostała wyniki, że poprawne, ale na wynikach pisze 'trawnosc', wiec czy to to samo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niewydolność trzustki inaczej się objawia, nie tragizujmy ;) Hager przecież jest żywiołowy, nie wygląda na chorego. Po prostu taka jego uroda. Ja osobiście też jem wszystko i w dużych ilościach,a w ogóle nie tyję :oops:
No chyba,że oprócz bycia chudym, mimo wilczego apetytu, ma jakieś niepokojące objawy??

Niebawem wystawię bazarek dla psiuńka :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']HAGER juz wyglada lepiej, najwyraxniej zaskoczył i troszke przybiera, apetyt mu dopisuje, qpony sadzi ładne, humorek wyśmienity!
rozrabia tez popisowo - wyrwał pręt z klatki w której siedzi ;)[/quote]

to nieźle rozrabia :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

22 dzień w hotelu dzisiaj płynie...

HAGER spedził z anmi weekend na seminarium z posłuszeństwa, sporo siedział w klatce i mam wrazenie, ze zaczyna akceptowac powolutku samotnośc i fakt, ze ludzie sie pojawiaja i znikają, drze pysk jak najbardziej ale co raz częściej przyjmuje rżóne wydarzenia ze spokojem i szybciej sie wycisza.
miedzy ludźmi zachowywał sie przyzwoicie, bardzo radośnie przyjmował wszelkie przejawy zainteresowania nim, w swoim entuzjaźmie usiłował skakać, wije sie wogóle jak piskorz :)
na spacerku biegał ciut za patyczkiem ale widac, ze nie to go w tej chwili kręci najbardziej, wolał sie zawąchiwac w leśne i polne zapachy!

wygląda lepiej, sierść ma ładną, oczka troche ropieja ale bez tragedii, są zaopiekowane. apetyt mu dopisuje, sensacji żoładkowych brak :)

zdjęcia... napisze tak: zdjęcia są :diabloti: tylko czasu na obrobienie i wstawienie nie ma....

Link to comment
Share on other sites

Aż miło popatrzeć! A mojej Taksi nie chcesz moze na seminarium? Ma ADHD, skacze jak ping-pong i kocha patyki, kamienie, piłki etc. W lesie też się zawąchuje.......
Tak siĘ ciesze ze ten pies dostał swoja szansę dzięki Wam. SZUKAMY ODPOWIEDNIEGO DOMECZKU!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...