Jump to content
Dogomania

HAGER ONkopodobnyMIX ma dom!!! pieniążki na spłatę długów hotelowych!


Klementynkaa

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*anusia&ajlu*']ja pomoge tylko jakbys mogla nr konta przeslalabys mi na miala
[email][email protected][/email], to jutro tzn, dzis w pracy przeleje cosik malo ale zawsze cos:oops:[/QUOTE]

Anusia/ajlu twoje stae przelewy nadal do mnie docierają, rozumiem, ze chcesz wpłacić 'coś jeszcze'? MOżesz na moje konto - te same co do stałych, lalbo bezpośrednio na konto fundacji:

[B][CENTER]Fundacja SOS dla Zwierząt
Konto bankowe: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001

41-303 Dąbrowa Górnicza
ul. Kasprzaka 62 m21

z dopiskiem "DAROWIZNA NA HAGERA" i najlepiej nick podać ;][/CENTER][/B]

wiec wszytsko jedno na które konto, ja czekam na wplaty z allegra cegiełkowego i od razu wszystko wysyłam na konto fundacji.

[B]Wczoraj też na konto fundacji zostaly przelane przez Maciaszka pieniązki na pokrycie długu u Klementynki![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U Hagera wszystko w porządku ;] To chyba TEN domek, bardzo rozsądny i odpowiedzialny. Jak maja kłopoty to dzwonią z prośbą o poradę!

Dziękuję za wplatę ;] Takie moje 'pobiezne rozliczenie'

Początkowo: 240 zł.
- 35 - ANUSIA/ AJLU
- 20 - zabusia
- 20 - yana

--------------
[SIZE="5"][COLOR="Red"]SALDO KOŃCOWE: 165 zł. [/COLOR][/SIZE]

Już jest coraz lepiej...

Link to comment
Share on other sites

i ja dzis przelalam kolejne 20zł z mamy wyplaty, tylko tyle moge, czekam na moja tez pomoge jak bedzie do tej pory dlug:oops:

Pozdrowcie DOMEK HAGERA odemnie jak bedziecie mialy jakis kontakt, caly czas trzymam kciuki za psiaka zeby sie dobrze sprawowal:loveu:


edit: a ja mam stale przelewy do grudnia ustawione na Hagera, to jak macie jakiegos psiaka w potrzebie to moga byc wplaty przekazane na innego w potrzebie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cieszę się bardzo, że spływają pieniądze na Hagera, bo dzięki temu pieniądze "wyżebrane przez fundację" mogą służyć innym psom, które nie maja niestety fanów. Niemniej, wszystkie zobowiązania związane z hotelowaniem Hagera zostały uregulowane. W znacznej części z pieniędzy jego "fanclubu", reszta z pieniędzy fundacyjnych. Myślę, że mówienie o zadłużeniu Hagera jest nieporozumieniem, to taki sam pies jak każdy inny pod opieka fundacji, jakby nie miał "fanclubu" też musiałoby się jakoś znaleźć pieniądze. Głębokie ukłony dla wszystkich, którzy pomogli w doholowaniu Hagera do tego wrteszcie stałego domu.
Zdjęć nie będzie, to nie są ludzie, którzy będą siedzieć i opisywac psa. Najwazniejsze, że zaakceptowali Hagera razem z jego nie łatwym zachowaniem i uwazają, że to świetny pies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...