Jump to content
Dogomania

HAGER ONkopodobnyMIX ma dom!!! pieniążki na spłatę długów hotelowych!


Klementynkaa

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sytuacja nieco sie skomplikowała, prawdopodobnie pan ma juz psa zabranego z jakiegoś przytuliska, jestem w trakcie śledztwa czy jego chęć adopcji jest nadal aktualna i czy to na pewno sensowny człowiek :roll:

dziekuje Wam za oferte, uważam, ze pójście we dwie to doskonały pomysł! nawet w zaistniałej sytuacji warto pana sprawdzić!
mam tylko jedno niedyskretne pytanie, ale juz kiedys się "nacięłam" - ile macie lat? w sensie czy jesteście pełnoletnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']sytuacja nieco sie skomplikowała, prawdopodobnie pan ma juz psa zabranego z jakiegoś przytuliska, jestem w trakcie śledztwa czy jego chęć adopcji jest nadal aktualna i czy to na pewno sensowny człowiek :roll:

dziekuje Wam za oferte, uważam, ze pójście we dwie to doskonały pomysł! nawet w zaistniałej sytuacji warto pana sprawdzić!
mam tylko jedno niedyskretne pytanie, ale juz kiedys się "nacięłam" - ile macie lat? w sensie czy jesteście pełnoletnie?[/quote]

moja droga, jestem już od baaaardzo dawna najzupełniej pełnoletnia ;)

a z tym człowiekiem trzeba by było się skontaktować, czy nadal wyraża chęć adoptowania Hagera. Jeśli ma już innego psa, to chyba oferta nieaktualna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']no i niestety będzie czekał dalej :(
pan złożył "ofertę" w trzech fundacjach i poszedł do pobliskiego przytuliska... na zasadzie gdzie szybciej tam psa weźmie... w przytulisku wybrał, jutro ma go odebrać :shake: bez komentarza![/quote]

niestety, ludzie bywają niepoważni :shake:

Link to comment
Share on other sites

Slicznie ;)

Trzymam kciuki, nawet jak nic nie pisze, w końcu mam sentyment do tego psa ;)

Wszelkie wpłaty jakie przychodz do mnie ze stałych zleceń na Hagerka sa przze mnie przelewane na konto fundacji ;) Zapomniałam tylko o wpłacie anusia/ajlu, ale juz nadrobiłam i przelalłam ;)


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Slicznie ;)

Trzymam kciuki, nawet jak nic nie pisze, w końcu mam sentyment do tego psa ;)

Wszelkie wpłaty jakie przychodz do mnie ze stałych zleceń na Hagerka sa przze mnie przelewane na konto fundacji ;) Zapomniałam tylko o wpłacie anusia/ajlu, ale juz nadrobiłam i przelalłam ;)


Pozdrawiam[/QUOTE]

ja mam przelew na Hagerka ustawiony do grudnia, ale trzymam mocno kciuki tez zeby szybciej znalazl domek, tez mam niesamowity sentyment do niego bo jest niesamowicie podobny do Saby mojej babci ktora jest juz za TM:oops:

caly czas odwiedzam go ale jestem cichą wielbicielką pięknisia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...