Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam dłuuuugo z domem Azy

wybieram się tam w weekend to więcej napiszę ale


[quote name='Marzenuś']
Co z Azą, mogę ją przenieść do psów w nowym domu czy jeszcze czekamy na w razie wu?[/QUOTE]


możesz :multi: Aza kotów nie kocha ale Pani kocha ją :loveu: i córka Pani też już bez nie chce żyć :loveu:
jest doprowadzana do ładu - wykąpana itd, żołądek co się buntował już opanowany, Pani jej gotuje frykaski i ubolewa że takie cudo miało w życiu ciężko ...

Aza szczęścia dziewczyno!!

ps. Pani mówi o niej ,,moja księżniczka" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']W sobote wioze na sterylki Kike i Misie,Wnioskuje ze z ogloszen nie ma zapytan bo w temacie cisza a tych szczeniakow jeszcze jest gromadka..[/QUOTE]

jak chcesz to pożyczę Ci kontener plastikowy - jedna się zmieści - łatwiej czyścić niż samochód ;)
na drugą Ala da Ci klatkę ale ma tylko jedną z podłogą a większość z nich paskudzi w aucie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JankaBezZiemii']jak chcesz to pożyczę Ci kontener plastikowy - jedna się zmieści - łatwiej czyścić niż samochód ;)
na drugą Ala da Ci klatkę ale ma tylko jedną z podłogą a większość z nich paskudzi w aucie[/QUOTE]

[quote name='mtf zalesie']te do sterylki to maja dobre zdjecia do ogloszen- robie tylko szwy dla FS[/QUOTE]


chcesz ten kontenerek?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']mam jeden kontenerek swoj,drugi wezme od pani ali i powinno starczyc.nie mam czasu jezdzic po kontenerki bo z pania alina gimnastykujemy sie z jednym idiota z Piaseczna ktory ma bialego boksera i trzyma go w budzie na mrozie twierdzac ze bialy to polarny i na mrozie moze byc...[/QUOTE]

o matko ...

[quote name='anetek100']to co Kochani, zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250373-Różności-na-Szczytno-i-Przytulisko-pod-Warką-do-9-lutego-godz-20-00?p=21829629#post21829629[/URL][/QUOTE]


dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']Janka, Ty też widzę robisz bazarek, może jak ktoś by chciał, to wysyłka byłaby jedna twoich rzeczy z mojego bazarku i Twoich z Twego:)[/QUOTE]

tak - pewnie że tak - ale ja nie wiem kiedy się wygrzebię
mam sporo (jak na mnie) tych rzeczy a mama moja do domu wróciła po operacji... i babcia chora... i dzieci .... i zwiezryna...

muszę jakoś to ogarnąć i nie wiem jak czasowo dam radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']oto Szczudlo [IMG]http://poczta.onet.pl/thumb.html?kid=24376987&mid=587042725&partPath=2&size=800x600&onError=404[/IMG][/QUOTE]

może wyślij mi mailem fotki? ;)


pozwolę sobie zacytować :loveu:

[QUOTE]Dzień dobry!
Nie pamiętamy już co to są lęki :) Misza urządziła sobie osobistą kuwetę tuż pod oknem czyli parę metrów od tramwajów i wiecznego korka czyli powoli staje się mieszczuchem I tu się chwalimy-nie załatwia się w domu,wcale! Nic nie zniszczyła, absolutnie nic, wie że do gryzienia służą zabawki. Miszka powoli traci bonusowy garnitur uzębienia :) ale i tak czeka nas wizyta u szpecjalisty pod koniec lutego. Generalnie same ochy i achy bez żadnej przesady. Kochany przytulak wierny do tego stopnia że nawet przy porannej toalecie siedzi przy nodze.
Jedna mała "reklamacja"- klapnięte ucho wyprostowało się bezpowrotnie, dowody w załączniku

Pozdawiam serdecznie
Olga
[/QUOTE]

oto Foczka/Miszka piękny cudaczek :razz:

[IMG]http://images61.fotosik.pl/612/dd7653eb6fc9ae3fmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images63.fotosik.pl/613/1bf1ef8004a77de9med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...