Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Owszem, ale pchły trzeba zlikwidować również w otoczeniu, samo pryskanie psów na niewiele się zda... A jak są pchły to i robale i kółko się zamyka, karmimy robale ;)...
"[COLOR=#00722D][FONT=Verdana]Pamiętaj, że pchły dorosłe które znajdujesz na Twoim psie lub kocie stanowią zaledwie wierzchołek "góry lodowej" wszystkich pasożytów bytujących w środowisku zwierząt, tj. w Twoim domu. Znajdowane na zwierzętach pchły dorosłe stanowią bowiem jedynie 5% wszystkich pozostałych form rozwojowych pasożyta."[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Owszem, ale pchły trzeba zlikwidować również w otoczeniu, samo pryskanie psów na niewiele się zda... A jak są pchły to i robale i kółko się zamyka, karmimy robale ;)...
"[COLOR=#00722D][FONT=Verdana]Pamiętaj, że pchły dorosłe które znajdujesz na Twoim psie lub kocie stanowią zaledwie wierzchołek "góry lodowej" wszystkich pasożytów bytujących w środowisku zwierząt, tj. w Twoim domu. Znajdowane na zwierzętach pchły dorosłe stanowią bowiem jedynie 5% wszystkich pozostałych form rozwojowych pasożyta."[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

matko :p widzę że muszę się wyedukować
pchły miał raz mój kot - jakieś 30 minut bo spryskałam :diabloti: nie znam się na inwazjach

Link to comment
Share on other sites

Malej niebieskookiej odswiezylam ogloszenie z,rozetkom ze starym zdjeciem tez,do pryskania na poslania odpchlacz na wszystkie formy pchel kosztuje 65 zl,kupilam dla reksia z Zagloby, na kark dla jednego psa 28 zl.Z ogloszen nik nie dzwoni o Mala, rozetki,czasem pytaja o Pyze lub Kluske ze starych zdjec jak sa malutkie.ktos pytal o terierkowata chyba Kike ale z Bialej Podlaskiej i nie chce mi sie nawet dzwonic do pani ali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']Malej niebieskookiej odswiezylam ogloszenie z,rozetkom ze starym zdjeciem tez,do pryskania na poslania odpchlacz na wszystkie formy pchel kosztuje 65 zl,kupilam dla reksia z Zagloby, na kark dla jednego psa 28 zl.Z ogloszen nik nie dzwoni o Mala, rozetki,czasem pytaja o Pyze lub Kluske ze starych zdjec jak sa malutkie.ktos pytal o terierkowata chyba Kike ale z Bialej Podlaskiej i nie chce mi sie nawet dzwonic do pani ali[/QUOTE]

ale rozetki i pyza i kluska mają nowe ogłoszenia z bieżącymi fotkami :)

może to Ty odświeżyłaś też Sambę? może usuń to ogłoszenie jak ożesz bo Pani Samby jest niezadowolona i wydzwania do Marzenuś wkurzona :roll:

Link to comment
Share on other sites

Chyba trzeba zrobić listę psów i aktualizować kto co robi bo tak jest bałagan, lepiej w to miejsce wyróżnić ogłoszenia :(, może nawet założyć nowy wątek, już kiedyś chyba podawałam linka fajnie zrobione ma schronisko w Pabianicach i Białej Podlaskiej.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/101446-Pabianicki-wątek-ogólny-potrzebne-ogłoszenia!FUNDACJA-KUNDEL-BURY[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/201025-Schronisko-w-Białej-Podlaskiej-wątek-zbiorowy-Prosimy-o-pomoc-w-ogłoszeniach![/URL]

Edited by wiosenka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='JankaBezZiemii']no dobrze by było - zadzwonię do Ali

jakby ktoś jechał to dajcie znac - mam rzeczy dla Ali od wiosenki i Pani od Puchatki/Fredzi


i ogłoszenia dla Misi poszły :)

zrobię małe podsumowanie

[SIZE=4][B][U]psy już ogłoszone:[/U][/B][/SIZE]
1, Rumba [COLOR=#00ff00][B][U]w domu[/U][/B][/COLOR] :multi:
2, Puchacz [U][B][COLOR=#00ff00]w domu [/COLOR][/B][/U]:multi:
3, Beza i Ptyś
4, rozetki
5, Kluseczka
6, Foczka [COLOR=#00ff00][U][B]w domu[/B][/U][/COLOR] :multi:
7, Pedro [COLOR=#00ff00][U][B]w domu[/B][/U][/COLOR] :multi:
8, Mała Mi [COLOR=#00ffff]szykuje się do domku[/COLOR] [COLOR=#00ff00]:cool3:[/COLOR]
9, Pyza
10, Pimpek
11, Samanta
12, Bączek
13, Misia

DO OGLOSZENIA CZEKAJĄ
AZA
BERTA
BODZIO
MAŁA
SARA I KORA

na razie - jak to ogarnę to pojadę znów na zdjęcia[/QUOTE]

[quote name='wiosenka']Chyba trzeba zrobić listę psów i aktualizować kto co robi bo tak jest bałagan, lepiej w to miejsce wyróżnić ogłoszenia :(, może nawet założyć nowy wątek, już kiedyś chyba podawałam linka fajnie zrobione ma schronisko w Pabianicach i Białej Podlaskiej.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/101446-Pabianicki-wątek-ogólny-potrzebne-ogłoszenia!FUNDACJA-KUNDEL-BURY[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/201025-Schronisko-w-Białej-Podlaskiej-wątek-zbiorowy-Prosimy-o-pomoc-w-ogłoszeniach![/URL][/QUOTE]


zrobiłam wczoraj - niestety mogę podsumować wyłącznie to co sama robię bo nikt oprócz mnie nie mówi nam tutaj co gdzie robi ....
w pierwszy post wklejać może wyłącznie Marzenuś ale nie wiem czy to ma sens

Link to comment
Share on other sites

1. pisalam na watku ze wykupuje ogloszenia u Juldan dla-Rumby,Samby,Malej,Kluski.Pyzy,Rozetek- bo tym robilysmy zdjecia z Marzenka w pazdzierniku.kazda miala i nieliczne jeszcze maja na 30 portalach/wykaz na watku bazarkowym Juldan/,wygaszanie ogloszenia- od 2 tyg. do chyba 3 mies.,na kazdym 2 potwierdzenia wiec jest tego do diabla i w jednym byla pomylka z telefonem wiec mialam jazde z usuwaniem ogloszen razem z juldan- nie wszystkie mozna usunac.
2.poza tym wydrukowalam kolorowe zbiorcze ogloszenia 6 szt.dla Pyzy,Kluski,Rozetki,Foczki,Puchacza,Mi-3 dostala pani Ala do powieszenia w Warce,pozostale 3 powiesze u wetow w Piasecznie w przyszlym tygodniu /po wycieciu foczki,puchacza i Mi.
3.w gab,wet. na mokotowie u znajomego pani Aliny oraz u wetow w Piasecznie /Szkolna i Pulawska/wisza kolorowe plakaciki z poprzednimi zdjeciami robionymi przez Marzenke Malej,RUmby,Samby,rozetek ,Kluski i Pyzy,zdejme je w przyszlym tygodniu i powiesze nowe.o tym ze wieszam i gdzie pislam na watku.
4.o ile wiem Marzenka nie robi ogloszen bo ma robote ze strona i fb i to wystarczy
5.Samby ogloszen nie usuwalam bo bylo zagrozenie jej zwrotu z powodu napadu padaczki/info Alina od pani Ali/wiec niech kobieta sie uspokoi bo nie bede ryla 150 pozycji ktore i tak wygasna w ciagu 2 tyg.
6.Zamowilam 10 pakietow plus 2 beda gratis i kluska ma gratis ponowny u Juldan z powodu pomylki w numerze tel- czy zostanie to wykorzystane...juldan nie ma jeszcze czasu na nowa edycje i ja teraz tez/trzeba wydusic wiecej info od pani Ali/i powtorzyc zdjecia Dropsika,Malej itp wiec ta nastepna edycja sie przesunie i chyba lepiej bo po zimie lepszy klimat na adopcje
7.jak co niejasne to piszcie - z czego sie jeszcze tlumaczyc

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#FFFFFF]30-10-2013, [/COLOR][COLOR=#FFFFFF] [/COLOR][COLOR=#000000]Zamówiłam pakiety 3 mogę ogłosić tylko dokładnie które.
[/COLOR][COLOR=#000000]mtf "suczka z niebieskim okiem Mala ,Samba oraz Rumba - tylko na mazowieckie tel. komorkowe 514 974 090 --,696 090 920,-- 669 188 002,-- 886 217 379 opisy tyle wiem co ze strony,ruda suczka spokojna pozostale zywiolowe,tylko Mala wysterylizowana pozostale maja zgode i czekaja na swoja kolej do sterylki.moge doplacic za wyroznione"[/COLOR][COLOR=#000000]
Może to z tych ogłoszeń dzwonią, trochę się pogubiłam, bo jeśli pomimo pytania ogłaszane były te same psy to przecież to nie bardzo ma sens, dlatego sugeruje wątek ogłoszeniowy. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]3.w gab,wet. na mokotowie u znajomego pani Aliny oraz u wetow w Piasecznie /Szkolna i Pulawska/wisza kolorowe plakaciki z poprzednimi zdjeciami robionymi przez Marzenke Malej,[SIZE=4][COLOR=#ff0000]RUmby,Samby[/COLOR][/SIZE],rozetek ,Kluski i Pyzy,zdejme je w przyszlym tygodniu i powiesze nowe.o tym ze wieszam i gdzie pislam na watku.[/QUOTE]

no włąśnie oto chodzi - Rumba i Samba w domkach już ;)

super że wieszasz w Piasecznie
ja u siebie wieszam ale jakiś czubek zrywa ciągle :roll:

Link to comment
Share on other sites

wrzucę jeszcze fotki Bert i Bodzia

nie są zbyt dobre bo robiona na odjezdnym już ciemnawo było i przez płot no ale może któraś sie nada

Berta

[IMG]http://images63.fotosik.pl/555/49f73796f8bc5b9bmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images61.fotosik.pl/554/d4d23286b377a7aemed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images61.fotosik.pl/554/524ae513ba6b48f7med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images62.fotosik.pl/557/045b976e246f8cd1med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

poszły ogłoszenia dla Azy - znajdź domek piesku :calus:

Aza piękny owczarek ADOPTUJ

Aza jest pięknym psem. Ma też piękny charakter. Lgnie do człowieka, przyjazna dla psów.
Mimo jej licznych zalet człowiek jednak obszedł się z nią okrutnie. W pewną mroźną noc została wyrzucona jak śmieć. Na szczęście dla niej w okolicy przytuliska.
I teraz Aza ma co jeść, śpi w ciepłym miejscu ale to niestety jej nie wystarczy. Ona nie umie odnaleźć się w przytuliskowej rzeczywistości. Ze smutku wygryza sobie ogon. Potrzebuje własnego domu i człowieka który poświęci jej czas i miłość.

Jej wiek jest oceniany na 5-6 lat, jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona - jeszcze wiele lat przed nią mam nadzieję szczęśliwego życia. Czy ma je spędzić w przytulisku?
Bardzo prosimy o dom dla tego kochanego, pięknego psa.

Piesek przebywa w okolicach Warki. Możemy pomóc w transporcie - kwestia do dogadania, zwrot kosztu transportu.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Pies przed wydaniem zostanie wysterylizowany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...