Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to teraz wyleję Wam miód na serca :loveu:

to o Foczce która teraz jest Miszką

[QUOTE]Dobry wieczór,

Na wstępie dziękuję za psa będącego ideałem. Misza jest cudowna i myślę, że takie same odczucia ma Ona w stosunku do nas, Jej wdzięczność odczuwamy na każdym kroku. Misza przede wszystkim jej bardzo mądrym i mówiąc kolokwialnie "kumatym" psiakiem. Oto dowody: - od razu wiedziała gdzie jest jej miejsce, prawie cały czas w ciągu dnia spędza na swoim posłaniu w kuchni, no dobra....w nocy (ku naszej uciesze) wskakuje do pościeli i powoduje, że budzimy się rano "połamani" bo podświadomie boimy się Ją zgnieść więc śpimy prawie w bezruchu :-) podczas gdy jemy obiad i Misza zaczyna "sępić" mówimy "na miejsce" a ona idzie,NIESAMOWITE!
- po konsultacji z zaufanym weterynarzem zaczęliśmy wychodzić z Miszą na dwór na naukę chodzenia na smyczy i "kupę". Pierwszy raz to była trauma, bała się wszystkiego, zapierała się, nie chaciała iść, o załatwieniu spraw nie wspomnę. zaczęliśmy ją zachęcać systemem nagród (smakołyki zawsze w kieszeniu). W tej chwili pięknie chodzi na smyczy, kupę robi na dworze, z siku jest jeszcze mały porblem ale pracujemy nad tym.
- teraz najważniejsze: dzisiaj korzystając z urlopu macierzyńskiego :-) zaczęłąm ją przyzwyczajać do samotnego siedzenia w domu, wyszłąm na 4 godz! ...i nic. Zero szkód, rozpaczy, wycia, szczekania (pytałam sąsiadkę), kompletnie nic. Jesteśmy naprawdę zdumieni, aż takiego ideału się nie spodziewaliśmy.

Generalnie pracujemy nad Miszką, ale w sumie nie mamy za bardzo za co ją karcić. Jutro czeka nas pierwsza wizyta u weterynarza- jestem pewna że ma robale, saneczkuje po kupie. Jedziemy do lecznicy na sggw więc mam nadzieję na porządny "przegląd ogólny".

Reasumując-Miszka jest najbardziej wypieszczonym i zagłaskanym psiakiem w stolicy a w dodatku tak uroczym, że nie można z nią wyjść spokojnie na spacer bo wszystkie babcie w okolicy szaleją :-) W załączeniu zdjęcie z nowym kumplem.

Pozdrawiamy serdecznie
Olga i Maciej
[/QUOTE]

i fotki nam dali, no takie piękne fotki dali

[IMG]http://images65.fotosik.pl/551/9d34c56ca7015198med.jpg[/IMG]


[IMG]http://images61.fotosik.pl/550/6bfe6c709cafb820med.jpg[/IMG]

aż się wzruszyłam no

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...