Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w katce w sensie uczą kennela? a skąd pani ala wie o klatce? bo jak od was to moze ograniczajcie przepływ informacji bo starszym osobom klatka tylko źle się kojarzy, a poza wszystkim czy pani ala ma prawne mozliwosci odebrania psa? chyba nie bardzo co? bo nie udowodni ze pies ma złe warunki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']w katce w sensie uczą kennela? a skąd pani ala wie o klatce? bo jak od was to [COLOR=#ff0000][U]moze ograniczajcie przepływ informacji[/U][/COLOR] bo starszym osobom klatka tylko źle się kojarzy, a poza wszystkim czy pani ala ma prawne mozliwosci odebrania psa? chyba nie bardzo co? bo nie udowodni ze pies ma złe warunki[/QUOTE]

to jest klucz

ale Ala sama dzwoni i wypytuje i ludzie mówią ...

jej się kojarzy z klaustrofobią - to samo mi mówiła jak wiozłam szczylki w klatce i włożyłam do bagażnika - w sensie wiesz kombi otwarta osłona ... martwiła się że zwariują :roll:

Link to comment
Share on other sites

To może przypomniec pani Ali Fredzia ?
Może gdyby była klateczka to byłby i Fredzio ?
Nie było klateczki i nie ma i Fredzia.

Kazdy kij ma dwa końce - szkoda tylko ze pamięc taka krótka i czasem brak myślenia przyczynowo-skutkowego. Że nie wspomnę o jakimkolwiek myśleniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']To może przypomniec pani Ali Fredzia ?
Może gdyby była klateczka to byłby i Fredzio ?
Nie było klateczki i nie ma i Fredzia.

Kazdy kij ma dwa końce - szkoda tylko ze pamięc taka krótka i czasem brak myślenia przyczynowo-skutkowego. Że nie wspomnę o jakimkolwiek myśleniu.[/QUOTE]


nie napiszę tu - wyślę Wam na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']malagos czytam na watkach ze szukasz suki w typie pinczerka- nasza Misia po sterylce jest mniejsza od kota- zdjecie ma z dolu i wyglada na 2 x wieksza niz jest..[/QUOTE]

Ło matko, nie szukam! Mam dziką sunię na dt, i załamek głowy, jak ja oswoić, bo złapana po pół rou wałęsania się. A obiecałam bdt suni zKozienic, czekam na nią, jak się uda transport.
A moze maleńkiej Misi załóżcie wątek, takie malizny szybciej niż inne znajdują dt czy dom stały.... Cholerka, już mi jej żal i o niej myślę, ale nie mogę pomóc....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...