Jump to content
Dogomania

babcia Sara odeszła za TM ['] do zobaczenia kochany aniołku :(


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem..pamiętam..napisałam do pewnej cioteczki na PW zapytanie, bo właśnie przeczytałam na jednym z wątków, że miała brać na tymczas pieska, ale znalazł sie właściciel i juz Toffis jest w domku..pomyslałam od razu, ze może jest miejsce, ktore było "zaklepane" dla tamtego..tylko ze Tofis jest malutkim psem...no ale uprzedzilam jakby co...zobaczymy co odpowie ta cioteczka..(Elza-Milicz):roll:

Link to comment
Share on other sites

ja mogę wstępnie zaoferować dt ale płatny...o szczegółach pisałam już [B]bubu[/B]
głupio że chcę kasy ale sama przyjmuję psy z ulicy,a potem trzeba je leczyć,szczepić i zawozić do domów...i już nie wyrabiam finansowo..

nie chcę się oczywiście narzucać,jeśli znajdzie się lepszy(mniej zapsiony)dt dla Sary-będzie cudownie...

aż s....można dostać jak sie czyta ten wątek:evil_lol:

[U]świętokrzyskie,konkretnie Końskie[/U]
od b-białej chyba kawał drogi,a nie wiadomo nawet czy stan psa pozwala na jego transport
gdyby coś piszcie na pw lub 511-704-481

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']ja mogę wstępnie zaoferować dt ale płatny...o szczegółach pisałam już [B]bubu[/B]
głupio że chcę kasy ale sama przyjmuję psy z ulicy,a potem trzeba je leczyć,szczepić i zawozić do domów...i już nie wyrabiam finansowo..

nie chcę się oczywiście narzucać,jeśli znajdzie się lepszy(mniej zapsiony)dt dla Sary-będzie cudownie...

aż s....można dostać jak sie czyta ten wątek:evil_lol:[/quote]
OOOOOO...gdzie są cioteczki "od saruni"???dlaczego nikt nie zareagował na oferte???No bo jesli bylaby koniecznosc trzeba zebrac deklaracje wplat...nie wiemy tez jaka cena za ten tymcza..no ale to i tak nie my...tu musza napisac osoby odpowiedzialne za watek i za sunie...
kobix..a skąd jesteś????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']czyżby Sturacik od kobix miał mieć większą koleżankę :cool3:
było by miło tylko ta odległość :roll:
może jeszcze znajdzie się ktoś chętny pomóc Sarze bliżej, bo trochę boję się tak długiej podróży w jej stanie :roll:[/quote]
Skąd jest kobix- mogę wiedzieć??Tzn gdzie jest ten DT??Nie wiem tez dlaczego bubu nie odzywa sie tu do nas...:-(Byla na dogo, bo widzialam gdzies Jej wpis...chyba u Mikusia...jutro poniedzialek..wiec teraz to kwestia godzin zaledwie...:-(Jesli mialaby jechac na platny tymczas...to trzeba zebrac kase...???No nie wiem o co chodzi...Bubu..napisz nam tu cos prosze.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']czyżby Sturacik od kobix miał mieć większą koleżankę :cool3:
było by miło tylko ta odległość :roll:
może jeszcze znajdzie się ktoś chętny pomóc Sarze bliżej, bo trochę boję się tak długiej podróży w jej stanie :roll:[/quote]
hehe [B]peate [/B]zakładam centrum geriatryczne:evil_lol:
na poważnie Sara w takim stanie to tylko do domu,a zaproponowałam dt bo macie sytuację krytyczną...

może to być pomoc krótkoterminowa (np.do czasu zwolnienia miejsca w hotelu)lub długoterminowa (do czasu znalezienia domu)

niestety w obydwu przypadkach(ze względu na moje zapsienie)byłby to dt płatny:oops:

odnośnie długoterminowości dt to by zależało głównie od Was...
oraz trochę od tego jak pies by się zaadoptował i jakie by miał potrzeby co do przestrzeni życiowej (mieszkam w bloku)

bo jeśli dt u mnie spełniał by Wasze wymagania i zaspokajał potrzeby Sary to lepiej byłoby sie skupić na szukaniu domu,niż ją przenosić

istnieje też możliwość dt Sary u mnie do czasu aż nabierze sił,wyzdrowieje i troszkę się zsocjalizuje a później zabrania jej pod Wasze skrzydła.

możliwości jest wiele,ja jestem elastyczna...;)

Link to comment
Share on other sites

Kobix pisała, że jest z woj.świętokrzyskiego, więc moim zdaniem w grę wchodzi tylko długoterminowy tymczas, bo na krócej nie ma sensu Sarci wieźć...

Bubu skontaktowała się już z kobix, dziewczyny dogadują się. Zobaczymy, co z tego będzie.


Kasa ciagle jest potrzeba, nawet operacja, którą Sara przeszła nie jest spłacona :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia70']Bubu jaki jeszcze dług u weta??????:shake:

Po pierwszym postaram się znowu coś dorzucić. Może ten płatny tymczas to dobry pomysł, denerwuje mnie, że tak daleko jestem:angryy: i tak niewiele moge pomóc.[/quote]

[B]dług wynosi ok 700 zł[/B] :placz:
na ta chwilę nie mamy ani grosza
a trzeba opłacic leczenie reszty psiaków :(I
Sara nie chce jeśc suchej karmy
wcina tylko puszki-[B]1 szt kosztuje 10 zł-na dzień trzeba 2 szt[/B]
masakra!
w lecznicy pytaja juz o kase
[B]może ktos zrobi jakis bazarek?[/B]
[B]albo przekaże rzeczy-sprawa b.pilna!!!!!![/B]

[B]POMÓŻCIE!!![/B]

edit:dług wynosi grubo ponad 1000 zł :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...