Jump to content
Dogomania

Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tola pozdrów serdecznie Nowych Właścicieli Tabsika i podziękuj bardzo za ogromne serducha i wspaniały dom myślę że mogę napisać w imieniu Dogomaniaków:oops: tak wiele osób ucieszyło się z szybkiego znalezienia domku dla niego, tym bardziej że Tabsiul nie jest w pełni sprawny i tak trudno o dom dla takiego psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='robkowa']Tola pozdrów serdecznie Nowych Właścicieli Tabsika i podziękuj bardzo za ogromne serducha i wspaniały dom myślę że mogę napisać w imieniu Dogomaniaków:oops: tak wiele osób ucieszyło się z szybkiego znalezienia domku dla niego, tym bardziej że Tabsiul nie jest w pełni sprawny i tak trudno o dom dla takiego psa[/quote]
Oczywiscie:lol:
Podałam link do wątku, więc myslę, ze Państwo tu wpadną chociaz poczytac:lol:

Link to comment
Share on other sites

No Tabsik zasuwa na trzech łapach jak torpeda :razz: Jakby miał cztery to by chyba fruwał :lol:
Super, że wszystko się dobrze układa, jego nie można nie pokochać :loveu:

A oto wątek Inki (nie wiem jakim cudem wszystkie ciotki się już tam zleciały zanim zdążyłam zapodać wątek :razz: ):
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/inka-malutka-kudlata-marmurkowa-slodzizna-czeka-na-dom-136051/#post12162374[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dom , jak z bajki i historia, jak z bajki.
Nadal nie mogę uwierzyć ...:crazyeye:

[SIZE=3]Kochani Państwo - nowi przyjaciele naszego Tabsa - jesteście wspaniali i życzymy Wam wszelkiej radości z obcowania z psem, którego los bardzo leżał na sercu ludziom w całej Polsce.[/SIZE]
[B][U]Tabs - trójłapek, który udowodnił, że wygląd nie świadczy o charakterze.:multi::multi::multi::multi:[/U][/B]

Dogomaniacy przytulają Was, kochani, i ślą całusy.:loveu::loveu::loveu:
Cieszę się, że mogę usunąć allegro.Ufff ...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Pozwoliłam sobie na offa, bo sytuacja na wątku poniżej jest bardzo trudna i smutna, dwudniowe szczeniaczki - czy będą miały szanse na dobre życie ? Proszę, zajrzyjcie :[/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-5-dwudniowych-szczeniakow-nie-dajmy-im-umzec-136428/"][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-5-dwudniowych-szczeniakow-nie-dajmy-im-umzec-136428/[/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści od Tabsika:lol:
Tabsik zadomowił sie juz na dobre:loveu:
Biega, bawi się, szczeka, a przede wszystkim domaga sie pieszczot:loveu:
Jedyny problem jest ze zle zoperowaną nogą; skóra na końcówce nie została naciągnięta i Tabs przy bieganiu rani się.
Ktoś ciachnął kość i nic więcej nie zrobił:mad:
Państwo planują założenie silikonowej nakładki; bo innym wyjsciem jest tylko operacja.
Państwo i Tabsik pozdrawiaja Cioteczki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

My też pozdrawiamy nowych opiekunów Tabskika:Rose: i oczywiście samego Tabsika:multi:

jeśli jest to chłodna przyjaźń to może nie jest jeszcze najgorzej oby to nie była wrogość a koty są z reguły dystyngowane i mają swoje ścieżki więc nie jest źle:p
mój kot np w ogóle by nie zaakceptował innego czworonożnego mieszkańca, zjadł by go wczesniej:sabber:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...