Jump to content
Dogomania

Masza ma DS u Czarnej Andy:)


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 502
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogę wystawić bazarek jeśli ktoś da jakieś fanty i dopilnuje wysyłki. Jeśli nikt bardziej doświadczony na dogo się nie zgłosi to ja mogę zrobić bazarek. Poprosiłabym wtedy zdjęcia na maila i opis przedmiotów... Wystawiałam bazarek na kaukaza Kazia i na dobke Diankę. Niestety zbyt mało bazarków wystawiałam, ale potrafię to robić a i poza tym mam czas.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, jest jeszcze jedna sprawa jeśli idzie o cegiełkowe allegra,
MUSI być coś co niby wysyła się kupującym.. jakiś dyplom czy cuś...
i nie wolno pisać że sprzedajemy cegiełki same, bo cegiełkom musi być coś realnego, co nie wysyła się mailem tylko np wydrukowane zdjęcie
i ze trzeba napisać żeby ludzie doliczyli koszt wysyłki dyplomu...spytacjie isadory bo Ona jest specem od cegiełek

Link to comment
Share on other sites

oby wszytskie wplaty się zaksięgowały z allegro to operacjazostanie cala zaplacona spokojnie :)
ZBojnik jestes na owczarki.pl
wrzuc moze tego psiaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-owczarek-niemiecki-zycie-wisi-na-wlosku-help-130840/[/URL] moze ktos się zlituje , z gory dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']Rozliczenie na dziś

[I][I]Jeepnięci 1070[/I]
[I]od beki 100[/I]
[I]ja -200[/I][/I]
[I]Peter Beny-200
[I]fundacja SOS- 300[/I]
[I]użytkownik na owczarek.pl ( mam PW) 100[/I]

[I][B]1970 dla Larysy[/B][/I][/I]

[I]:multi::multi::multi:[/I][/quote]

Pięknie. Nie wierzyłam że się uda,a jednak :)))
A jednak dobrzy ludzie są :))
3mam kciuki za sunie dziś :* :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Powiem tak:
Jestem na poJEEPanym forum od półtora roku. Nigdy się na nich nie zawiodłam. Wozili mi psy do domów, sprawdzali domy stałe, maja piecze nad psami.... To samochodowe forum i nie spodziewałam się, że znajdę tam TAKICH ludzi! Na innych tego typu forach w najlepszym wypadku wyzywana byłam od [B]zoofila[/B]. [/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

To może wszyscy zrobia tak na forum swoich aut? :diabloti: (tak jak zrobil Zbojini) :lol:
A no tak, ja też siedze na forum samochodowym tyle ze nie JEEP tylko BMW, moze tam zaloze taki temat ?? :evil_lol: Siedze na kilku forum BMW i tylko jeden jest taki przyjazny, a pozostale nie :angryy::mad:

No i ja tez trzymam kciuki. Bardzo szybko uzbieraliscie kase na operacje suni :) :loveu: będzie dobrze, sunia szybko wyzdrowieje i znajdzie superdomek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Majeczko rozmawiałam dziś z Iwoną , wczoraj odpłynęła o 21 bo poprzedniej nocy czuwała nad Andą po zabiegu...
Juz pisze dane których potrzebujesz

czyli Czarna Anda - Iwona
tel 516 123 787
i adres sfory

Fundacja Na Rzecz Opieki Nad Zwierzętami [B]„SFORA”[/B]
ul. Hołówki 3 lok. 116
00-749 Warszawa


Majeczko teks jak zwykle piękny i wzruszający.

A teraz robię za rzecznika....:evil_lol:
Iwona dziś pojedzie do Sfory po wyciąg to go tu wskanuje.
Bardzo wszystkim dziekuje za wpłaty na Laryske Maszeńkę.

Dzis wielki dzień.
Trzymajmy kciuki za operacje suni.

Link to comment
Share on other sites

To nie ode mnie zależy tylko od osób opiekujących się Larysą. Jeśli będą opiekujący Larysą chcieli żebym wystawiła bazarek wystawię. Czarna Ando czy potrzebujesz jakiejś pomocy? Jak wiesz mieszkam w Markach i mogę Ci jakoś pomóc, jeśli tylko będziesz potrzebowała pomocy dzwoń. Telefon podam na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...