Jump to content
Dogomania

Masza ma DS u Czarnej Andy:)


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 502
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiesci na goraco :)
Larysa vel Masza :) dojachala ze mna do marek - byla niesamowicie grzeczna po drodze w pewnym momencie krecila sie i wiercila wiec zatrzymalam si ei wynioslam mala na trawe - zrobil agrzecznie siczku i kupke :)
odpchlilam ja bo Pani kierownik powiedziala zeby jeszcze to zrobic bo zostala w schronisku odrobaczona

Moja Anda / Beka musisz ja przeprosic :) / byla niezwykle goscinna - Masza-Larysa okazala jej podleglsoc i Anda po krolewsku wpuscila kolezanke do domu - coz reszcie nie wypadalo zrobic nic innego :)
Koty zwialy z obrzydzeniem - fukajac - znowu jakis pokurcz skoltuniony blllle
ale przejdzie im jak zawsze :)
Masza- Larysa ma okropnie zaniedbana siersc wyglada jakby nigdy nie byla czesana - wychodza z niej tony starej siersci- jutro sie tym zajmiemy :)
jest taka smutna mam wrazenie ze mysli sobie ze nic dobrego od losu nie moze jej spotkac - ale zdziwi sie malenka jak ja naprawimy i znajdziemy wspanialy dom :)

Miala spac piewrsza noc w kojcu zeby nie musiala wchodzic do domu na pietro ale qrcze nie moglam :)
Wiec wtaszczylam ja na pietro znowu do pokoju mojego dziecka dpo ktyorego zawsze trafiaja nowe psy na czas pierwszych kilku nocy
jest niepocieszony bo nie moze spac u niego pokrecona Zaria i kot swir :)
coz przeboleje jak zawsze - )
jutro przesylam zdjecia ortopedom - dr Janickiemu oraz na powstancow dr sternie chce jeszcze pokazac dr olkowskiemu do ktorego mam zaufanie jak do nikogo i zdecydujemy - czy stare zlamania i czy sprawa nowa
wieczorkiem dam znaka bo w ciagu dnai sterylizuje Ande wiec napisze dopiero poznym wieczorem
Teraz ide spac bo troche padam z emocji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']chciałem tylko zaznaczyć ze Larysa ma u mnie na Allegro 2 obserwatorów;)[/QUOTE]

nie ma się co cieszyć.. ludzie sobie w ten sposób zaznaczają aukcję.. "moje" allegrowe psiaki mają po 3-4 obserwatorów i wielkie g.. wychodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']nie ma się co cieszyć.. ludzie sobie w ten sposób zaznaczają aukcję.. "moje" allegrowe psiaki mają po 3-4 obserwatorów i wielkie g.. wychodzi...[/quote]

wiem, wiem ale zawsze cieszy. tym bardziej ze mi się nie zdarzylo 2 obserwatorów dla psiaka.

czekamy na konkrety w sprawie leczenia i ksoztów z tym zwiazanych.

jakie ma mieć w końcu imię?
co z tym tatuażem? da się go odszyfrować?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rozmawiałam z Andą . Masza jest bardzo wychudzona. Tylko sierść sprawia że wygląda jako tako.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Poza tym sunia grzeczna spokojna, ale wie co to buda i kojec.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tatuaż trzy cyfrowy wiec nie ZK, nieczytelny.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziś powinny być pierwsze opinie ortopedów.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No to mamy wstępną diagnozę .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie jest dobrze. Masza ma wieloodłamowe złamanie kości miednicy, złamanie główki kości udowej , pęknięcie kości łonowej :-([/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Koszt operacji szacowany jest ma 1800 złotych.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Masza będzie mieć usunieta główkę kosci udowej i podrutowane reszte kosci Czarna Anda wszystko opisze ale po 18.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Na cito potrzeba 900 zł. Reszta po zabiegu….[/FONT]
[FONT=Times New Roman]No i trzeba sie śpieszyć, żeby kości sie nie zaczeły zrastać .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka'](...) Schronisko z tego co wiem nic nie dorzuca....
(...).[/quote]
[B]Schronisko, a wszyscy to czytaliśmy, chciało pokryć koszt, gdyby operował specjalista z Gniezna.[/B]
[B]Zakładam, że ów specjalista zrobiłby to po tańszych kosztach. [/B]
[B]Czy możliwości schroniska przekraczałby wobec tego ten rodzaj gestu/ pomocy, by skonsultować się ze znanym mu specem, zapytać go o koszt operacji (na ile on by ją wycenił) i dołożyć tę właśnie kwotę tak żeby na ludzi z dogo, spoza dogo, chętnych pomóc, spadła tylko wiadoma różnica?[/B]

[B]Martko, czy jesteś w stanie zorientować się w tym temacie? Schronisko w tym układzie straciłoby wyłącznie tyle, ile deklarowało pokryć, gdyby operował schronisku zaufany specjalista w Gnieźnie.[/B]

[B]Poprawcie mnie proszę w toku rozumowania. Czy aż tak błądzę?[/B]
[B]Z jakiego powodu teraz schronisko nie bierze pod uwagę takiej opcji?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Schronisko, a wszyscy to czytaliśmy, chciało pokryć koszt, gdyby operował specjalista z Gniezna.[/B]
[B]Zakładam, że ów specjalista zrobiłby to po tańszych kosztach. [/B]
[B]Czy możliwości schroniska przekraczałby wobec tego ten rodzaj gestu/ pomocy, by skonsultować się ze znanym mu specem, zapytać go o koszt operacji (na ile on by ją wycenił) i dołożyć tę właśnie kwotę tak żeby na ludzi z dogo, spoza dogo, chętnych pomóc, spadła tylko wiadoma różnica?[/B]

[B]Martko, czy jesteś w stanie zorientować się w tym temacie? Schronisko w tym układzie straciłoby wyłącznie tyle, ile deklarowało pokryć, gdyby operował schronisku zaufany specjalista w Gnieźnie.[/B]

[B]Poprawcie mnie proszę w toku rozumowania. Czy aż tak błądzę?[/B]
[B]Z jakiego powodu teraz schronisko nie bierze pod uwagę takiej opcji?[/B][/quote]

W niczym Cię nie trzeba poprawiać. Mi wydawało się tak samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Schronisko, a wszyscy to czytaliśmy, chciało pokryć koszt, gdyby operował specjalista z Gniezna.[/B]
[B]Zakładam, że ów specjalista zrobiłby to po tańszych kosztach. [/B]
[B]Czy możliwości schroniska przekraczałby wobec tego ten rodzaj gestu/ pomocy, by skonsultować się ze znanym mu specem, zapytać go o koszt operacji (na ile on by ją wycenił) i dołożyć tę właśnie kwotę tak żeby na ludzi z dogo, spoza dogo, chętnych pomóc, spadła tylko wiadoma różnica?[/B]

[B]Martko, czy jesteś w stanie zorientować się w tym temacie? Schronisko w tym układzie straciłoby wyłącznie tyle, ile deklarowało pokryć, gdyby operował schronisku zaufany specjalista w Gnieźnie.[/B]

[B]Poprawcie mnie proszę w toku rozumowania. Czy aż tak błądzę?[/B]
[B]Z jakiego powodu teraz schronisko nie bierze pod uwagę takiej opcji?[/B][/quote]

Wiem od Czarnej Andy,że podczas wczorajszej rozmowy z Roy-11, który jest pracownikiem schroniska, Roy-11 zdeklarował się,że schronisko się dołoży, a skoro on tak powiedział,to znaczy,że [B]TAK NA PEWNO BĘDZIE[/B].
Ile się schronisko dołoży, to tego już nie wiem, ale możecie napisać PW do Roy-11 i się go zapytać,[B] A TYMCZASEM NIE OGLĄDAJMY SIĘ NA INNYCH, TYLKO RÓBMY ZBIÓRKĘ. KTO MOŻE ZROBIĆ ALLEGRO CEGIEŁKOWE, KTO MOŻE ZROBIĆ JAKIŚ BAZAREK? NA PEWNO SĄ TU LUDZIE WIELKIEGO SERCA,KTÓRZY WESPRZĄ MASZKĘ:)[/B]

Link to comment
Share on other sites

skoro tak powiedział to pewnie i nie omieszka tu napisać na ogólnym. Nie sądze żeby schronisko wymigiwało się teraz tylko dlatego że ma problem z głowy i stało na stanowisku że tylko lekarz w Gnieźnie mógł zrobić tą operację bo jak inny to oni się nie dołożą.
Mysle że sa ludzie którzy chetnie się dołożą. Czekamy na ostateczna deklarację schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...