Jump to content
Dogomania

Masza ma DS u Czarnej Andy:)


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 502
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Dziewczyny, a co z pieniędzmi na operację? allegro cegiełkowe rozumiem jest?[/quote]
Musi wypowiedzieć się Asior ale sądzę, że nie ma. Nie mam do tekstu maila Andy, chciałam go uzupełnić. Nie każdy lubi dzwonić, niektórzy wolą przetrzeć sobie wstępnie ścieżkę napisaniem.

Link to comment
Share on other sites

Ramzes błaga o pomoc ....................kto ma serce i pokocha to zwierze !!!!!!!!!!!!!

kto pomoże mu żyć…..on kona wrak psa

Bernardyn Ramzes to cień psa błaga o życie !




_______________
Aneta 17:11:10
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-ramzes-cien-psa-blaga-o-zycie-125429/index8.html#post11746849[/URL]





.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Nie ma jeszcze konkretnych informacji, jest podejrzenie że złamanie jest starsze niż myśleliśmy.
Została uspiona i jest badana...[/quote]
Dajcie jakieś wieści .... Prosimy. Całe poJEEPane forum czeka na wiesci:roll: I wszyscy trzymaja kciuki za sunieczke!!

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość od czarnej andy:

Larysa nadal na stole operacyjnym! Miednica okazała się być dosłownie strzaskana! 6 rąk przez wiele godzin usuwało liczne odłamki. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze fakt,że niestety ale kości się już zrosły(przynajmniej częściowo) i trzeba było je łamać. Teraz są na etapie drutowania małej, więc nadal trzymajcie kciuki.....możecie sobie wyobrazić co to oznacza- rehabilitacja będzie dłuuuuga.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982'](...) Miednica okazała się być dosłownie strzaskana! (...) Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze fakt,że niestety ale kości się już zrosły(przynajmniej częściowo) i trzeba było je łamać. (...) rehabilitacja będzie dłuuuuga.......[/quote]
O matko...to i tak twardy zawodnik z niej, skoro wstawała. :-(
Hm...eh, ten zrost...
Kto mi poda mail do Andy?

[B]Asiorek - cegiełki!!!!!!!!!!!! :-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']miałem telefon od Beki

chyba się udało... juz po ... Czarna Anda odbiera sunię. Na razie nie ma mowy o żadnych komplikacjach, wybudza się...[/quote]
No i jest już pierwsze zwycięstwo :multi: A właściwie drugie :multi: MUSI być dobrze, bo strasznie dużo pozytywnych emocji płynie do Larysy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Kurcze, jak nie ma cegiełek to ja wystawię. A na wyróżnienie ktoś by przelał 12zł? :oops:[/quote]
Nie wiem, o której miała się pojawić Asior. Poczekajmy jeszcze do...hm...np. 21.00, jeśli to nie problem Laro (chodzi mi o to wyłącznie żeby nie być nie w porządku wobec Asior). Niech się dziewczyna opowie, na kiedy zdoła je zrobić. Jeśli miałoby to czekać, odezwę się powtórnie i podasz mi na PW dane do przelewu za wyróżnienie. OK?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...