Jump to content
Dogomania

MOJE ZWIERZAKI - rozliczenia, pogaduchy i inne


mar.gajko

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mar.gajko']A dajci emi spokój.
ja nei wiem co z tą oponą mam. I to ta jedna - lewy przód.
A teraz jescze śnieg spadł. Wczoraj po dhotelem już jak cholera dużo.
Dzisiaj jescze pewnie lepiej będzie.
A ta "zastępcza" letnia i łysiutka. Hamowanko to brrrrrr.[/quote]

Mar.gajko...ty jesteś Mar.Gywer vel Hołek normalnie:crazyeye: Może ty powinnaś na życie na rajdach zarabiać:p

a jakie masz ty te oponki - moze ja pogrzebię u kolegi w stodole i cos ci wyskrobię jak będzie rozmiar dobry;)

a powiedz mi - jak blondynce (choć jak Camara widziała blondynka nie jestem:diabloti:) czemu nie ma już stowarzyszenia:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Mar.gajko...ty jesteś Mar.Gywer vel Hołek normalnie:crazyeye: Może ty powinnaś na życie na rajdach zarabiać:p

a jakie masz ty te oponki - moze ja pogrzebię u kolegi w stodole i cos ci wyskrobię jak będzie rozmiar dobry;)

a powiedz mi - jak blondynce (choć jak Camara widziała blondynka nie jestem:diabloti:) czemu nie ma już stowarzyszenia:oops:[/quote]

Andziu, opona to jest nowa. Kupiona jakieś 2 m-ce temu. Poprzednią przerżnęłąm - jadąc na kapciu i dziwując się, że wszyscy na mnie (palanty jedne) trąbią. Tam chyba felga jest krzywa i powietrze uchodzi. Musze kupić nową. Ale to dopiero po 10-tym. Jak mi pensję zapłacą.

Link to comment
Share on other sites

Pani Mariolu bardzo chciałabym jakoś pomóc. Mam duże auto kombi- może jeśli będzie Pani jechać do weta- łatwiej będzie Pajutka zmieścić...(jedyny minus to moja dwójka małych dzieci-muszę wiedzieć wcześniej żeby ich gdzieś "upchnąć")
I te leki-jeśli można je kupić w normalnej aptece proszę dać znać, postaram się załatwić taniej :)

Link to comment
Share on other sites

Drogie dogomaniaczki, nie piszcie w tym wątku o bzdurkach, proszę!!!

Przeczytałam cały wątek, z czego tylko kilka postów jest na temat. A jeśli chce się pomóc Graallowi, to szuka się konkretów, a nie dupereli o blondynkach czy innych takich :shake: :angryy: :mad:

Jeszcze jedno:
a co z pieniędzmi, które zostały wpłacone po 1 lutego na rachunek, o którym nikt nie wiedział, że nie istnieje? A może nadal istnieje? W tytule jest "dla Graalla", więc może pieniądze zostaną przesłane dalej? Zwrócone?

Link to comment
Share on other sites

Nalewko, watek ma tytuł, jaki ma.
Te durnowy to w ramach "pogaduchy".
Dwa piewrsze posty są do rozliczeń.
jeżeli ktoś chce mi pomóc, niezlaeżnei od tego, ile tu sobei pogadamy, to pomoże.
Nie tylko zmartwieniami da sie żyć.
trochę smiechu, przekomarzań, dowcipu jest neizbędne jak powietrze.
Przynajmniej dla mnie.
Wszytskie uczestniczki tego watku, to moje kochane tzw. dogoleżanki, bądź dogojaciółki.
Cenie je, oprócz wielkiej empatii dla zwierząt, również za błyskotliwość, poczucie humoru, dowcip.
I tak ma być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nalewka']Jeszcze jedno:
a co z pieniędzmi, które zostały wpłacone po 1 lutego na rachunek, o którym nikt nie wiedział, że nie istnieje? A może nadal istnieje? W tytule jest "dla Graalla", więc może pieniądze zostaną przesłane dalej? Zwrócone?[/quote]

Zwrócone do nadawcy. Tak sądzę.

Link to comment
Share on other sites

Buuuu, no to poproszę o konkrety na pw, wszystko jedno na które pw, tu czy na FO :) Jakoś kasę muszę przesłać!!!

A ploty? Chodziło mi nie o to, że w ogóle są tylko, że zdominowały wątek i wydłubać z niego ważne sprawy - to zajmuje czas i może zniechęcić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nalewka']

A ploty? Chodziło mi nie o to, że w ogóle są tylko, że zdominowały wątek i wydłubać z niego ważne sprawy - to zajmuje czas i może zniechęcić.[/quote]

[B]Nalewko[/B] - nie martw się. Ty to chociaż masz posłuch u mar.gajko.
Bo jakoś tak mądrze Ci odpowiedziała i treściwie.

...bo gdy ja chciałam serio, zupełnie serio i merytorycznie wyartykuować coś podobnego - to, gdzie tam - od razu zostałam z buta potraktowana :oops:.
Jako, ze ja jestem [B]tylko[/B] od tych głupot...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joannasz']Taaa... wypatruje :crazyeye: chrzestnej Marioli..[/quote]

Joasiu, nawet nei wiesz jakbym chciała was zobaczyć.
Okrutnie!!!!!

Troche się boję sama jechać:p
choć to niedaleko.
Ale obeicuję, że się pojawię u Was.

Bosz, ale się na wyściskuje z Gareciątkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...