Jump to content
Dogomania

Sznur na szyi, oskalpowana głowa... i WRESZCIE SZCZĘŚLIWE PSIE SERCE - KOJAK MA DOM !


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 877
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Olu, nic na siłę. I raczej nie przekupuj sprzętaniem i kolacjami. Zrób coś, żeby TŻ zechciał.


[I]"Ktoś musi zachować odrobinę rozsądku! ;-) Ale powiem wam, że mój "beznadziejnie rozsądny TŻ" budził się nagle z 5 psami w mieszkaniu! Sposobem trzeba ich brać! Najlepiej, kiedy TŻ jest przekonany, że pies to jego wybór, jego decyzja i jego udział w całej akcji jest nieodzowny.
Mój BRTŻ zżymał się na każdego psa, jakiego przyprowadzałam do domu, a sam też zwoził różne bidy i te były najfantastyczniejsze na świecie. Trzeba pozwolić mu w to uwierzyć. "
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Olu, nic na siłę. I raczej nie przekupuj sprzętaniem i kolacjami. Zrób coś, żeby TŻ zechciał. [/quote]
Tu nie chodzi o TŻ ;)
Ola jest nadal w trakcie negocjacji, jednak mówienie o psie zajmuje trochę więcej niż o kanarku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra kobitki kochane .Sprawa wyglada nastepująco.Ojciec sie nie zgodził ale ale to dobrze.dobrze bo wynajmuje mieszkanko.Dzwoniłam dziś do biura nieruchomosci w sosnowcu jakiegos tam i nawet jutro moge jechac je zobaczyc.:)Babka wspoze mnie z kaucja zwrotna i czescia czynszu.Moj kochany sosnowicZanin pracuje wiec kasa na czynsz bedzie akurat a na zarcie moja matka marnotrawna zadeklarowala sie posyłac 250 funciakow.Chociaz tyle moze dla mnie zrobic.Oby sie udało.oby .Oby.Jutro tam pojade.:multi: NO i pytałam czy mozna z psem to ponoc mozna ale nie z zadnym groznym.a gdzie tam Kojak grozny:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']Dobra kobitki kochane .Sprawa wyglada nastepująco.Ojciec sie nie zgodził ale ale to dobrze.dobrze bo wynajmuje mieszkanko.Dzwoniłam dziś do biura nieruchomosci w sosnowcu jakiegos tam i nawet jutro moge jechac je zobaczyc.:)Babka wspoze mnie z kaucja zwrotna i czescia czynszu.Moj kochany sosnowicZanin pracuje wiec kasa na czynsz bedzie akurat a na zarcie moja matka marnotrawna zadeklarowala sie posyłac 250 funciakow.Chociaz tyle moze dla mnie zrobic.Oby sie udało.oby .Oby.Jutro tam pojade.:multi: NO i pytałam czy mozna z psem to ponoc mozna ale nie z zadnym groznym.a gdzie tam Kojak grozny:cool3:[/quote]
Olu..kochana...jak mamy to rozumiec???To "przez" albo dzięki Kojakowi, Ty się wyprowadzasz z domku???Bo tak mi to jakoś wygląda...To może już dawno to chciałaś zrobić, ale nie miałaś pretekstu dobrego??heheheh..jeśli tak- to wygląda, że Kojak przwewróci Ci życie do góry nogami i to całkiem nieźle...no a jeśli tak to nie On Tobie, a Ty jemu będziesz winna dozgonną wdzięczność:eviltong::eviltong:...???No, ale czekamy w takim razie na wieści...bo zimno dalej..a ten łepek nasz marznie....:-(

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki by sie udało i Oli i Kojakowi. Może sa dla siebie stworzeni, jesli ona tak zareagowała na jego krzywde. Podziwiam Cie za odwagę !!! To co sie z nim stało to przechodzi wszelkie gramice. Jeszcze raz trzymam kciuki wielkie by sie wszystko udało !!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Kojak, szczęśliwcu, już niedługo, obiecuję...:roll:
Ważą się teraz b. ważne sprawy... :kciuki:

Psiaku, cierpienie już nie wróci, a te kraty już nie długo będą dzieliły Cię os szczęścia...

[CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9734/cimg1606ui1.jpg[/IMG][/URL]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Boże drogi...dopiero tu trafiłam....co się dzieje z nami-ludźmi....jakimi potworami potrafimy być by zrobić coś tak okrutnego...:placz::placz::placz:


nie przeczytałam jeszcze całego wątku bo dopiero tu dotarłam ale widzę ze jest dla psiaka szansa na dom....oby się udało...ile ten biedak musiał przecierpieć!!!:-(:placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kojak w przyszłym tygodniu zostanie kastratem.....iii..... jak tylko znajdziemy transport jedzie do..... Poznania :multi:[/B]
Będzie miał świetnych Państwa, wspaniały dom z ogrodem i koleżankę Mastifa
Hiszpanskiego w swoim wieku, do zabawy :loveu:

[COLOR=Red]Teraz priorytetem jest transport,
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie,
kto jedzie za tydzień do Poznania, bądź w okolice ? [/COLOR]:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam,ale nie doczytałam ...transport jest do poznania ale skąd? i czy wchodzi w grę pokrycie kosztów paliwa jeśli taki transport się znajdzie?
pytam, bo jest osoba z poznania która kiedyś mi pisała, że za koszty paliwa czasami jeździ z psiakami...mogłabym zapytać...aha i jeśli się zgodzi to tylko w weekendy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']przepraszam,ale nie doczytałam ...transport jest do poznania ale skąd? i czy wchodzi w grę pokrycie kosztów paliwa jeśli taki transport się znajdzie?
pytam, bo jest osoba z poznania która kiedyś mi pisała, że za koszty paliwa czasami jeździ z psiakami...mogłabym zapytać...aha i jeśli się zgodzi to tylko w weekendy.[/quote]
Szukamy transportu z Rzeszowa, jak w tytule ;)
Co do pokrycia kosztów, czekam na odpowiedź Pani w tej kwestii.
Mam nadzieję, że uda nam sie szybko coś wykombinować z tym transportem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka'][B]Kojak w przyszłym tygodniu zostanie kastratem.....iii..... jak tylko znajdziemy transport jedzie do..... Poznania :multi:[/B]
Będzie miał świetnych Państwa, wspaniały dom z ogrodem i koleżankę Mastifa
Hiszpanskiego w swoim wieku, do zabawy :loveu:

[COLOR=Red]Teraz priorytetem jest transport,
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie,
kto jedzie za tydzień do Poznania, bądź w okolice ? [/COLOR]:eviltong:[/quote]
:multi::multi::multi: to cuuuuudownie!!Tylko..yyyyyyy...co na to Ola-la??Ona chyba przestawiła swoje życie do góry nogami...czy już coś wie??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...