Jump to content
Dogomania

Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Erazm']To smyrdamy Danusie:evil_lol: i Plastusia:cool3:[/quote]

dziekujemy,no niewiem czy Tofik wybaczy Ci tą gafe:evil_lol:

Plastus dzisiaj po wczorajszych zabiegach jak nowo narodzony,szczególnie apetyt mu dopisuje,było nie było cały dzien głodował to trudno sie dziwić.

Wygłodzony PLastuś;
[url=http://danka1234.wrzuta.pl/film/nwFRmiHyLH/]Wrzuta.pl - CLIP1630[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jestem nowym użytkownikiem i trafiłam tutaj :) poczytałam historię Waszego podopiecznego i strasznie się wzruszyłam. Mam w domu 6 letnią jamniczkę i wiem jakie to wrażliwe zwierzęta. Mam nadzieję, że znajdzie się domek dla psinki i kochający, dobrzy ludzie.

Cudownie, że są tacy ludzie, którzy opiekują się biednymi stworzeniami. Postaram się wesprzeć Wasze starania :)

Pozdrawiam serdecznie
Joanna

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie potrafię się tutaj dobrze poruszać :) uczę się :) do tej pory miałam konto na ************, bo mam też beagielkę:)
Moja jamniczka nazywa się Kaja i jest najcudowniejszą istotą pod słońcem, przez ponad 5 lat była "jedynaczką", bo warunki nie pozwalały nam mieć więcej zwierząt, później wahaliśmy się ze względu na jej charakterek :) Okazało się, że nową "siostrę" zaakceptowała. Początkowo jakby się obraziła, ale teraz jest super i dziewczyny się dogadują.
Nie wiem jeszcze jak się tutaj wstawia zdjęcia, ale umieściłam królewny w avatarze :)
pozdrawiam cieplutko wszystkich miłośników czworonogów :)

Link to comment
Share on other sites

Kaja oczywiście rządzi :) ale Megi jest bardzo łagodna. Kaja jedynie warczy, jak jej się coś nie podoba:) chociaż każda ma swoje terytorium: Kaja dół, Megi górę. Kiedy obie są na górze Kaja akceptuje to bez problemu, natomiast na dole pilnuje jej na każdym kroku :) w ogrodzie i na spacerach jest wszystko w porządku.

nie wiem jak wstawić odnośnik do konta na picasie, gdzie mam ich zdjęcia. podpowiedzcie, proszę:) może uda mi się w sygnaturce

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Jestem zainteresowana adopcją Plastusia.3 tyg temu odszedł na zawsze nasz ukochany Pampulek, czarny jamnikowaty piesek (charakter, zdecydowanie jamniczy:evil_lol:), znaleziony 8 lat temu na drodze, gdzie został bestialsko wyrzucony z auta. Czy mogłabym się więcej dowiedzieć o Plastusiu, gdzie obecnie przebywa, ile ma lat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pampula']Witam,
Jestem zainteresowana adopcją Plastusia.3 tyg temu odszedł na zawsze nasz ukochany Pampulek, czarny jamnikowaty piesek (charakter, zdecydowanie jamniczy:evil_lol:), znaleziony 8 lat temu na drodze, gdzie został bestialsko wyrzucony z auta. Czy mogłabym się więcej dowiedzieć o Plastusiu, gdzie obecnie przebywa, ile ma lat?[/quote]

Witamy w naszym gronie.
Obecnie Plastuś przebywa w Słupsku u danki1234, ma około 5 lat, ale zachęcamy do przebrnięcia przez ten wątek, który w całości poświęcony jest Plastusiowi i z którego można się co nieco o nim dowiedzieć.

Prosimy też o napisanie czegoś więcej o sobie, jakie warunki możesz zapewnić Plastusiowi, czy długo musiałby zostawać sam (bo trochę tego nie lubi), itd. W zasadzie możesz napisać o wszystkim, chętnie Cię bliżej poznamy.

A i jeszcze jedno - musisz być przygotowana na to, że adopcja psa wiąże się z pewnymi warunkami, między innymi wizytą przed i po adopcyjną, bo my po prostu lubimy się tak wpraszać np na kawę :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pampula']Witam,
Jestem zainteresowana adopcją Plastusia.[/quote]

Witamy Cię i czekamy na wiecej informacji.;)

Był dzisiaj telefon w sprawie adopcji Plastusia.Fajny domek i warunki odpowiednie ale małe 6 letnie dziecko w rodzinie.Plastus ma prawdziwie jamniczy charakterek,nie daje sobie w kasze dmuchać,wiec domek dla niego musi być bez małych dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Niezbyt sprawnie się tu jeszcze potrafię poruszać, bo jestem w dogomanii od wczoraj.Stąd pewnie przeoczyłam całą historię Plastusiową.Z przyczyn technicznych pewnie adopcja będzie niemożliwa, bo dziś doczytałam,że Plastuś jest na jednym końcu Polski a ja mieszkam na drugim, czyli południu.Pytacie jakie warunki miałby Plastuś.Myślę że nie najgorsze.W domu nie ma dzieci i nie zostawałby sam.Przez 8 lat opiekowaliśmy się jak pisałam- wtedy 7-8 może letnim pieskiem jamnikowatym, znalezionym na drodze.Wg relacji okolicznych mieszkańców wyrzuconym 3 dni wcześniej z samochodu.Pieskiem z wadą serca, padaczką pourazową, połamanymi w wyniku upadku o beton żebrami.Najwspanialszym Psem Świata, który dopiero po 3 latach naszej pracy, uwierzył, że ręka człowieka to nie samo zło ale i miłość.Myślę więc że Plastusiowi u nas nie byłoby najgorzej.Inna sprawa to pytanie, czy po 3 tyg od odejścia naszego ukochanego Pampulka, jesteśmy już w pełni gotowi na przyjęcie drugiego.
Pozdrawiam serdecznie
Pampula

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że każdy czas jest dobry. My adoptowaliśmy Neosia miesiąc po tym jak zginął pod kołami nasz ukochany 14-letni jamniś Pajda.
O tamtym piesiu zawsze pamiętamy i to dalej boli.
A nowy piesek jest kochany- też opiekowała się nim danka1234, wspaniała psia "mama"
Nie gniewaj się Danusiu, ale jesteś cudowna, a piesie pod Twoją opieką są niesamowite.
Pomyśl pampula, że pomożesz samotnemu, biednemu piesiuniowi, który potrzebuje ludzia, do kochania i miziania!!!!

Przepraszam, że się wtrąciłam, ale też tak samo myśleliśmy trzy miesiące temu.

Link to comment
Share on other sites

Witam,jesli chodzi o kwestie transportu zawsze można cos uzgodnić ale w tej sytuacji podstawą do dalszych rozmów w sprawie adopcji Plastusia jest abyscie sobie odpowiedzieli na to pytanie i upewnili sie co do gotowości adopcji.
To moj numer telafonu;505748074,oczywiscie ze mozna zadzwonic i rozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...