Jump to content
Dogomania

Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Selenga']Cioteczko zmniejsz zdjęcie, bo Ci je moderatorzy wywalą i zamienia na link :)
A badanie krwi na pewno mu nie zaszkodzi :)[/QUOTE]

[URL=http://img812.imageshack.us/i/cykuniek.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3397/cykuniek.jpg[/IMG][/URL]

Witamy:)
Zgodnie z obietnicą zamieszczam dla ciekawskich cioteczek foteczkę, niestety tylko jedną, gdyż jak odwiedzam Agatke to Cykuś jest w ciągłym ruchu i większośc zdjęć jest poruszonych.
Agatka musiała go wziąć na ręce żebym mogła go spokojnie złapać w kadrze:)
Dziewczyny, wy macie większe doświadczenie z pieskami ze schroniska, więc dlatego chętnie Was słucham.
Poczekam jeszcze 2 tygodnie, jak sytuacja się nie zmieni pojedziemy go przebadać.
Zresztą badanie krwi jeszcze nikomu nie zaszkodziło, prawda?:)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz mnie dogo i obowiązki życiowe:shake: wpuściły do Cykorka.:multi:Podziwiałam zdjęcie i czytałam Wasze posty.
Z tym nocnym chodzeniem, to rzeczywiście może być albo poschroniska trauma, albo objawy " wieku dojrzałego". [I]Nie ma chyba pośpiechu z wizytą u weterynarza, bo to dodatkowy stres dla psa,[/I] ale tak jak pisze Budrysek, odrobaczenie przydałoby się z pewnością, badanie krwi nie zaszkodzi.
Teraz dobranoc .

Link to comment
Share on other sites

Cykuś nie spanikował, że ktoś go na ręce wziął tylko jak zobaczył lampę błyskową to zrobił właśnie duże oczy:crazyeye: Poza tym jest ok.
Nic złego się nie dzieje, a że sobie spaceruje, to przynajmniej bedzie w dobrej kondycji, jakby leżał non stop też byśmy zachodziły w głowę co mu jest:)
Wygląda na zdrowego, sierść mu błyszczy, a biega jak nastolatek:razz:

Link to comment
Share on other sites

:cool3: Cykuś w mieszkaniu czuje się chyba lepiej niz na zewnątrz, gdyż zaraz po zrobieniu siusiu rwie ile sił w nogach do domu. Poprostu nie wyrabia na zakrętach:p
W domku na półpiętrze ma okno przez, które ogląda sobie ulicę, to bardzo spokojna dzielnica, a Agatka mieszka w tzw. "ślepej uliczce"
Czasami Cykus załatwi się w łazience lub co gorsza :shake:na dywan w pokoju studentki, która aktualnie wyjechała do domu na wakacje. Agatce to jednak nie przeszkadza i zawsze mówi: Dywan rzecz nabyta, najwyżej sie go wyrzuci:multi:Jak są sami w domu to nawet spokojnie obwąchuje się z kotkami, niestety jak ktos przychodzi Cykus zaczyna biegac w kółko, między kuchnią pokojem, a przedpokojem. Myślę, że i tak jest dobrze, nie zapominajmy, że przez ponad 11 lat siedział w schonisku:placz:Jego życie i przyzwyczajenie uległy totalnym zmianom. Zapomniałabym dodać, że cwaniaczek w nocy śpi w łóżku na piętrze(tak się urządził!):cool3:
Jak już wcześniej wspominałam jego sierść nabrała połysku, więc wygląda jakby dostał nowe futerko...
Od paru dni Agatka uczy go chodzić na spacerki poza ogrodem, ponoć mu się to caraz bardziej podoba bo obwąchuje każdy napotkany słupek i krzaczek;) Jednak nie mogą odejść zbyt daleko od domu, bo Cykuś najzwyczajniej w świecie się kładzie na ziemię i trzeba go spowrotem zanosić(Pan wygodnicki).
Dzisiaj tam wpadłąm na chwilkę zawieźć karmę ale nie miałam serca robić zdjęć, bo jak tylko wyjęłam aparat zaczął uciekać.
W niedzielę wyjeżdżam na rehabilitację na 13 dni, nie będę więc mogła osobiście go odwiedzać, ale jestem pewna, że chłopak trafił w odpowiednie ręce.
Jak dowiem się czegoś nowego przez tel. napewno dam znać:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...