Jump to content
Dogomania

OLKUSZ-obóz zagłady zwierząt-WYSLIJ LIST!!!!!


ARKA

Recommended Posts

[quote name='Kinya']Miałabym jeszcze prośbę - jeśli można (sama już nie jestem w stanie objąć tego wszystkiego, czasowo przede wszystkim).
Rzućcie propozycjami nazwisk znanych [B]osób życia spolecznego, politycznego, obojętnie jakiego, które kojarzą Wam się jako otwarcie broniące praw zwierząt[/B]. Zaczęłam robić listę, zdobyłam trochę namiarów, ale odstawiłam na bok, bo trzeba było inne, bardziej konkretne wątki sprawdzać. Mam na myśli takie osoby jak np. (była) posłanka Piekarska (tylko nie popadnijmy w spory ideologiczno-polityczne;), chodzi [U]tylko i wyłącznie[/U] o zwierzęta).[/quote]

Pani Posel Joanna Mucha:p
Ale sa tez artysci i aktorzy idp. np. Nasza Prezes, Anna Chodakowska.
Kinya, a dlaczego jako media nie zadasz konkretnych pytac i nie poprosisz o dane um olkusz i powiatowego?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ARKA']Kinya, a dlaczego jako media nie zadasz konkretnych pytac i nie poprosisz o dane um olkusz i powiatowego?[/quote]

Z bardzo prostej przyczyny: UM siedzi w kieszeni pałki, nie mówiąc już o powiatowym, a nie chciałam żeby ktoś się dowiedział, że grzebiemy wokół tej sprawy (teraz może już wiedzą;)) i co wiemy. Łatwiej jest po prostu potajemnie;) zbierać informacje, na urzędy i ich brednie przyjdzie czas - będą się tłumaczyć jak rzucimy im dowodami, których moglibyśmy nie zdobyć działając oficjalnie.
Tak bardziej obrazowo: idź do pałki i poproś o zdjęcia maltretowanych, uśmierconych u niego zwierząt...

Link to comment
Share on other sites

Makrela!!!
Przeczytałam Twoje pismo - super!!!
Zmień tylko 1 wyraz:
strona 4, akapit zaczynający się od: "Technologia opieki nad psami..."
Trzecie zdanie w tym akapicie brzmi: "Jeśli jest to niemożliwe w łódzkim schronisku..."

Powinno brzmieć: "Jeśli jest to niemożliwe w olkuskim schronisku..."

Myślę nad tym w co by tu jeszcze uderzyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']A może [B]Maja Ostaszewska[/B]?:cool3:
Bardzo pro-zwierzęco nastawiona, brała też udział w kampanii na rzecz karpii:cool3:[/quote]

:multi: a [B]Kasia Kowalska[/B] jest "kociara":evil_lol: :multi:ma na swoje stronie dzial:pomoc zwierzetom..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']A może [B]Maja Ostaszewska[/B]?:cool3:
Bardzo pro-zwierzęco nastawiona, brała też udział w kampanii na rzecz karpii:cool3:[/quote]

O właśnie, przecież to buddystka, czemu ja na to nie wpadłam:evil_lol:, ostatnio mówiła o tym w TVN Style, nawet mam komórkę do niej - oby aktualną, a jak nie to się znajdzie;)
Nie ma jak współpraca, ja już jestem totalnie dobita i przydżumiona tym tematem:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']Z bardzo prostej przyczyny: UM siedzi w kieszeni pałki, nie mówiąc już o powiatowym, a nie chciałam żeby ktoś się dowiedział, że grzebiemy wokół tej sprawy (teraz może już wiedzą;)) i co wiemy. Łatwiej jest po prostu potajemnie;) zbierać informacje, na urzędy i ich brednie przyjdzie czas - będą się tłumaczyć jak rzucimy im dowodami, których moglibyśmy nie zdobyć działając oficjalnie.
Tak bardziej obrazowo: idź do pałki i poproś o zdjęcia maltretowanych, uśmierconych u niego zwierząt...[/quote]

Popros wojewodzkiego weta o raporty pokontrolne, chociazby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya'] ja już jestem totalnie dobita i przydżumiona tym tematem:shake:[/quote]

;) ja wierze w presje spoleczna. Skoro urzednicy itd "stoja w rozkroku i ukladach, przysypiają spokojnie na stolkach' a pelka zawija te sreberka" to trzeba ich wstrząsowo obudzic. DAMY RADE! MUSIMY!:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA'];) ja wierze w presje spoleczna. Skoro urzednicy itd "stoja w rozkroku i ukladach, przysypiają spokojnie na stolkach' a pelka zawija te sreberka" to trzeba ich wstrząsowo obudzic. DAMY RADE! MUSIMY!:razz:[/quote]

MUSIMY! Teraz nie mozna się poddać. A wybory się zbliżają, kto przy korytku stanie?:razz:
Pozwólcie że dzis wyjdę z roboty, głodna jestem niemiłosiernie, a ponad 90% czasu w pracy:oops: poświęciłam dziś temu tematowi. Olkuszem zajmuję się pozaprogramowo, więc na zrozumienie szefostwa mogę liczyć marne, inne priorytety mi postawiono;)
Tylko żeby nie skończyło się tak jak kilka lat temu. Wtedy też dziewczyny miały zapał i mnóstwo chęci:
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=30744&highlight=olkusz]Miau.PL :: Zobacz temat - Horror w schronisku !!!! - ZOBACZ ZDJ

Link to comment
Share on other sites

Kinya!
Nie skończy się,bo tym razem za dużo osób się zdenerwowało!:lol:
W 2007 r KTOZ działał jakby bardziej samotnie,a dziewczyny z dogo to potęga!:loveu:
Tyle serc i głów- tym razem się uda!!!
A ten poseł Ryszka,to powinien zostać wywalony z PO- taki typ w partii nowoczesnej,prounijnej?
Już ja się mu bliżej przyjrzę,kiedy to się chłopinka zapisała do PO- koniunkturalista jeden.

Link to comment
Share on other sites

Osoby, które brały udział w akcji "Zerwijmy łańcuchy":Kazimiera Szczuka, Agata Buzek, Urszula Dudziak, Ewa Złotowska, Pascal Brodnicki, Zygmunt Chajzer, Ewa Szykulska, Izabella Sierakowska. Jak tam pomagali to i tu może pomogą :roll: Wiem że i burmistrz naszego miasta (Świdnika) popierał akcje i chyba sie przyłączył :roll: Gdzie można jeszcze napisać meile? Bardzo chciałabym pomóc :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']Trzeba szukac domow tymczasowych i zabierac te psy i koty jak najpredzej.
Ja daje dom tymczasowy, jak tylko Tolka pojdzie do adopcji.
Jesli bedzie trzeba szybciej cos wymysle.[/quote]
Trzeba szybciej!! szczeniaki umierające na wczoraj!! kontaktuj sie z Ada-jeje lub Ulaa lub Hanek na dogo.
Dzisiaj byłam u weta z jednym szczeniaczkiem i zawieźliśmy go do domu z wenflonem w łapce :-(, nie wiadomo czy przeżyje :placz: masz moliwość zabieraj jakiegokolwiek psiaka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pomijam już fakt, że krakowski TOZ całkowicie się poddał po umorzeniu ich doniesienia przez prokuraturę – wiele razy usiłowałam porozmawiać z kimś od nich, chciałam zobaczyć dokumentację, zostawiałam im swoje namiary – cisza:shake: Już im się nie chce zajmować Olkuszem? Mają inne problemy (na pewno też)? - nie wiem. [/FONT][/COLOR]

[/quote]

Szanowna Pani,
Proszę o podanie przez pw Pani imienia, nazwiska, stanowiska służbowego oraz instytucji w imieniu której Pani występuje. Żadna z założonych przez nas spraw nie została umorzona. Z tego co mi wiadomo oprócz KTOZ nikt inny nie zakładał spraw związanych z funkcjonowaniem tego schroniska więc nie wiem o jakich umorzeniach Pani pisze. Posiadane dokumenty przekazaliśmy organom ścigania. Jako dziennikarz powinna Pani wiedzieć, że w takiej sytuacji podmiotem kompetentnym do udzielenia informacji jest Dział Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji, ktory udostępni Pani te inforamcje, ktorych udzielnie nie zaszkodzi postępowaniu.

[quote name='Kinya']Jeśli będzie chciała pomóc to zapraszam (nikogo nie zmuszę żeby potajemnie wynosił informacje ze swojego miejsca pracy). Oczywiście jestem gotowa poddać swoją osobę weryfikacji;)[/quote]

Nie jestem pracownikiem KTOZ ale chętnie zweryfikuję Pani osobę.

Link to comment
Share on other sites

Ile jest w schronisku szczeniąt? W jakim są stanie?:roll: ja mam na tymczasie 5-miesięczną sunię z nużycą, dopiero będzie szczepiona pierwszy raz. Myślę o wzięciu drugiego szczeniaka za jakiś czas, ale nie chcę ryzykować zdrowia Nancy. Chyba, że mała znajdzie szybko dom to wtedy już mi będzie bez różnicy, byleby pomóc im :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ile jest w schronisku szczeniąt? W jakim są stanie?:roll: ja mam na tymczasie 5-miesięczną sunię z nużycą, dopiero będzie szczepiona pierwszy raz. Myślę o wzięciu drugiego szczeniaka za jakiś czas, ale nie chcę ryzykować zdrowia Nancy. Chyba, że mała znajdzie szybko dom to wtedy już mi będzie bez różnicy, byleby pomóc im :roll:[/quote]

Soama a nie mozesz zabrac,w takim przypadku, jakiegos kociaka poprostu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...