Jump to content
Dogomania

OLKUSZ-obóz zagłady zwierząt-WYSLIJ LIST!!!!!


ARKA

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ten temat omawiany jest na miau (oficjalnie i w kuluarach) od połowy października m.in. w tych wątkach [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=82498&postdays=0&postorder=asc&start=0"]Miau.PL :: Zobacz temat - Mordownia w Olkuszu - proszę o wszelkie informacje[/URL] , [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=82441"]Miau.PL :: Zobacz temat - 31 chorych kociąt z pseudoschroniska - POMOCY ok Krakowa[/URL] (polecam lekturę, może jest tam też jakiś punkt zaczepienia; stan 31 kotów, które znalazł schronienie u missieek, wziętych stamtąd wołał o pomstę do nieba :angryy:)
Od tego czasu bombardowany jest TVN aby zainteresował się sprawą dogłębniej, na razie cisza.
Jakiś czas temu robiony był reportaż przez TV lokalną krakowską, materiał prezentowany był w programie "Kundel bury i kocury" uchybień właściwie nie znaleziono:shake:

tutaj jeszcze stary artykuł ale na czasie [url]http://www.przeglad.olkuski.pl/?link=archiwum&archiwum=53&artykul=864[/url]

Link to comment
Share on other sites

wysłałam oba maile z załącznikami.
Powiadomiłam też onet- mają specjalny dział do takich zagadnień:

"jeśli wiesz o przypadkach znęcania się nad zwierzętami daj znac na CYNK Onet.pl Gwarantujemy anonimowość.

[B][email protected] kropka pl[/B]

669 223 223"

Opisałam z grubsza sytuację, dodałam ok. 12 zdjęć z krótkim opisem:diabloti:
Może ktoś z Was też się pokusi o wysłanie "cynku"? Im więcej osób, tym poważniej to potraktują!

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nic nie mozna pisac, wcina tekst??

[B]Czy AFN moze wystapic[/B] do powiatowego w Olkuszu i UM Olkusz o raporty pokontrolne za rok 2007 i 2008 z kontroli przeprowadzonych w olkuskim schronisku?

Jak rowniez zapytac powiatowego o:
-ilosci zwierzat zutylizowanych(ewntulanie kg) w roku 2007 i 2008
-ilosc zwierząt zaszczepionych p/wsciekliznie w latach 2007 i 2008
-ilosci zuzytego morbitalu w roku 2007 i 2008.
dane za rok 2008:
- stan poczatkowy
-Ilosc zwierzat przyjetych
-Ilosc adopcji
-ilosc padniec
-ilosc eutanazji
-ilosc ucieczek
stan koncowy

Powstawiajcie tu jeszcze zdjecia tych biednych kotow:shake: i podajcie mi prosze liink do nich na dogo!

[B]Bamboo dzieki!! WŁaczcie miau do dzialan![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Wyślę dzisiaj maila i pieniądze ale nie jestem w stanie zdecydować na którą bidusię więc napisałam "nalbardziej potrzebującym z Olk.schroniska" może być prawda? Jesteście bliżej tej tragedii to sami wiecie którym najbardziej są potrzebne.[/quote]

Oczywiście, że może być. Dziękujemy :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Tp dramat....cholera jasna ,szlak by to trafił,k...a mać!!!!!!!!!!
Dajcie mi numer konta na który mam wpłacić pieniązki dla tych psiaków.Jak mam wpisać w tytule?
nie mam słów do jasnej cholery nie mam słów,mam zaciśniete usta i serce w kawałkach i jeszcze życzenia- Niech tych co te psiaki doprowadzili do takiego stanu dosięgnie jeszcze większe zło.Życze wam tego podli "ludzie" z całego serca.

Pieski kochane zdrowiejcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Wysłałam podpisałam się:
imieniem i nazwiskiem
adresem
numerem pesel i numerem dowodu osobistego

I nie rozumiem, dlaczego ktoś nie chce podać swojego adresu ?[/quote]

Bo po prostu nie chce podawać nikomu swojego adresu jeśli nie muszę.
Skoro wysyłam to droga elektroniczną a mój adres e-mail jest widoczny to gdyby ktoś chciał odp. to najpewniej i tak zrobi to na ten adres e-mail.
Poza tym wysyłamy wszyscy standardowe,identyczne listy więc jeśli będzie jakaś odp. to zapewne też będzie identyczna dla wszystkich.

Przecież tu nie chodzi o to żeby oni czytali te maile ani na nie odpowiadali tylko żeby pokazać,że cała Polska,tysiące ludzi, na nich patrzy i czeka na interwencje.

Dobry pomysł z tymi mediami,podobnie temat schroniska był wałkowany w Częstochowie ale niestety głównie w Wyborczej wiec niewiele to dało.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red][B]Dodałam list do BURMISTRZA, [COLOR=darkgreen]post nr.3.[/COLOR] BŁAGAM wysyłajcie!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red][B]Burmistrz moze nie wydac decyzji o funkcjonowaniu dalszym schroniska, ma dwa dni czasu na to-dzis i jutro!!! Wydawał ją corocznie, jako czasową![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...