Jump to content
Dogomania

OLKUSZ-obóz zagłady zwierząt-WYSLIJ LIST!!!!!


ARKA

Recommended Posts

[quote name='ARKA']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nic nie mozna pisac, wcina tekst??

[B]Czy AFN moze wystapic[/B] do powiatowego w Olkuszu i UM Olkusz o raporty pokontrolne za rok 2007 i 2008 z kontroli przeprowadzonych w olkuskim schronisku?

Jak rowniez zapytac powiatowego o:
-ilosci zwierzat zutylizowanych(ewntulanie kg) w roku 2007 i 2008
-ilosc zwierząt zaszczepionych p/wsciekliznie w latach 2007 i 2008
-ilosci zuzytego morbitalu w roku 2007 i 2008.
dane za rok 2008:
- stan poczatkowy
-Ilosc zwierzat przyjetych
-Ilosc adopcji
-ilosc padniec
-ilosc eutanazji
-ilosc ucieczek
stan koncowy

Powstawiajcie tu jeszcze zdjecia tych biednych kotow:shake: i podajcie mi prosze liink do nich na dogo!

[B]Bamboo dzieki!! WŁaczcie miau do dzialan![/B][/quote]

wg mojej wiedzy wszystkie te informacje są złożone w prokuraturze.
Co do kotów to mam informację, że w 2006 i 2007 Pałka nie miał zgody na prowadzenia schroniska dla kotów, a te które tam przebywały były jakby kotami prywatnymi, tzn on je łapał i "opiekował" :angryy: się nimi. Nie wiem jak jest w tym roku.
Natomiast mam pytanie, dlaczego nikt poza nim nie przystąpił do aktualnego przetargu? Jego wynik jest chyba jutro:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam wszystkich, ja mam pytanie, jestem Olkuszanka, prawie dziesiec dni temu zginal mi pies, Seter Irlandzki, 12 letni. Szukam go wszedzie, wszedzie wisza ogloszenia, dzwonie codziennie do schroniska. Czy ktos wie cos na temat przetrzymywania tam zwierzat???? pomimo zgloszenia wlasciciela. Nie zostalam wpuszczona na teren schroniska i nie mialam szansy obejrzec psow jakie tam przebywaja. Bardzo prosze o odpowiedz.
Czy ktos wie cos na tem tego jak dlugo mozna szukac psa??? czy po dziesieciu dniach mozan jeszcze miec nadzieje, ze sie znajdzie caly i zdrowy?
jestem kompletnie zrozpaczona wychowalam go od szczeniaka i kocham jak czlonka rodziny.
Co robic???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berni258']witam wszystkich, ja mam pytanie, jestem Olkuszanka, prawie dziesiec dni temu zginal mi pies, Seter Irlandzki, 12 letni. Szukam go wszedzie, wszedzie wisza ogloszenia, dzwonie codziennie do schroniska. Czy ktos wie cos na temat przetrzymywania tam zwierzat???? pomimo zgloszenia wlasciciela.[B] Nie zostalam wpuszczona na teren schroniska i nie mialam szansy obejrzec psow jakie tam przebywaja. Bardzo prosze o odpowiedz.[/B]
Czy ktos wie cos na tem tego jak dlugo mozna szukac psa??? [B]czy po dziesieciu dniach mozan jeszcze miec nadzieje, ze sie znajdzie caly i zdrowy?[/B]
jestem kompletnie zrozpaczona wychowalam go od szczeniaka i kocham jak czlonka rodziny.
Co robic???[/quote]
Idz na policje idz do urzedu miasta,powiatowego i niech z Toba ida do schroniska ABYS miala sznase odszukac swojego psa.

10 dni to niewiele, oczywiscie ze masz szanse psa odszukac.

A jak sie znajdzie to zaloz psow ADRESOWKE. Mozna w necie zamowic taką wygrawerowana z imieniem psa i nr. Twojego tel ale pies musi ja caly czas nosic!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Michał Olszański z Ekspresu reporterów też kiedyś wypowiadał się w sprawie bezdomnych zwierząt[/quote]

Michał Olszański we wtorki prowadzi Pytanie na śniadanie i zawsze znajduje choć 5 min, ktore poświęca zwierzętom. Dzisiaj też była mowa o roli i szukaniu DT.
On wielokrotnie pomagał w takich sprawach. Teraz też pewnie nie odmówi.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz i nadzieje. (Martwie sie tym bardziej bo pogoda nie ciekawa u nas w nocy -8 wiec nie wiem czy psina przetrzyma taki mroz jesli blaka sie gdzies bez schronienia i jedzenia). Codziennie objezdzam miasto w nadzieji ze gdzies zobacze moje psisko i zachodze w glowe jak to sie moglo stac, ze do tej pory nikt nie zglosil, nigdzie takiego psa. Jest duzy, widac go!!!!.Zglosilam na policje, do starzy miejskiej - nic. obdzwonilam weterynarzy no i to nieszczesne schronisko.
Sproboje jeszcze wedrzec sie tam z urzednikiem, i poogladac pieski, jesli wogole je pokaza. Plot tam taki ze nic nie widac, i bardzo pilnuja zeby nie wejsc tam gdzie sa trzymane psy. Co to za zwyczaje????Skora mi cierpnie jak pomysle ze moj biedak mogl tam sie dostac.
I poplakalam sie na widok tego co ci ludzie bez serca i sumienia robia zwierzakom. Mieszkam w tym miescie i nie mialam pojecia ze tu kwitnie taki proceder.Wstyd mi.
jeszcze raz dziekuje za rade.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']wg mojej wiedzy wszystkie te informacje są złożone w prokuraturze.
Co do kotów to mam informację, że w 2006 i 2007 Pałka nie miał zgody na prowadzenia schroniska dla kotów, a te które tam przebywały były jakby kotami prywatnymi, tzn on je łapał i "opiekował" :angryy: się nimi. Nie wiem jak jest w tym roku.
Natomiast mam pytanie, dlaczego nikt poza nim nie przystąpił do aktualnego przetargu? Jego wynik jest chyba jutro:shake:[/quote]

No chyba bedzie uniewazniony, poniewaz p.Plaka nie ma pozwolenia na prowadzenie dzialalnosci na rok 2009.

A jak moga byc zlozone te informacje w prokurature za[B] 2008 r[/B]????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']No chyba bedzie uniewazniony, poniewaz p.Plaka nie ma pozwolenia na prowadzenie dzialalnosci na rok 2009.

A jak moga byc zlozone te informacje w prokurature za[B] 2008 r[/B]????[/quote]

to co się stanie ze schronem od 1.01.09? nie poprowadzi go warunkowo?

informacje są złożone za okres, za który złożone być mogły, zapytaj Frotki czy objęły choćby wycinkowo rok 2008

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']to co się stanie ze schronem od 1.01.09? nie poprowadzi go warunkowo?

informacje są złożone za okres, za który złożone być mogły, zapytaj Frotki czy objęły choćby wycinkowo rok 2008[/quote]


Przetarg olkuski nie ma nic do rzeczy.Z Olkusza, moze trafia rocznie ok. 100 zwierzat, tak Olkusz szacuje ale.......on ma umowy z innymi gminami...tu jest najwiekszy problem.
schron musi byc, bo sa w nim zwierzeta ale chodzi o to aby nowe tam juz nie przychodzily.....

Link to comment
Share on other sites

Może warto też wysłac do
[B]Głównego Lekarza Weterynarii [/B]

[URL="http://www.wetgiw.gov.pl/"]Inspekcja Weterynaryjna - Główny Inspektorat Weterynarii[/URL]

...tak lokalnie do często owe ciała czołgają się w portfelach biznesmenów, warto więc pisac najwyżej jak się da i do NIK'u !!!


Apel , - rozesłałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']Bardzo sie dziwie bo nie widze zadnego odzewu na powyzszy post.... Czyzby DT nie byly w tym przypadku poszukiwane?????????????:roll:[/quote]

Są poszukiwane, ale dziewczyny cały dzień latały i załatwiały "na żywo". Piszcie oferty DT na pw do Ada-jeje, mogło im umknąć... Jest pięć wątków OL, nie sposób wszystkie przeczytać po całym dniu na nogach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Wysłane oczywiście!:angryy:

Oferuje DT dla niezakaźnie chorego szczęniaka lub kociaka. Tylko nie mam pomysłu na transport malucha.[/quote]

Bardzo sie dziwie bo nie widze zadnego odzewu na powyzszy post.... Czyzby DT nie byly w tym przypadku poszukiwane?????????????:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Przetarg olkuski nie ma nic do rzeczy.Z Olkusza, moze trafia rocznie ok. 100 zwierzat, tak Olkusz szacuje ale.......on ma umowy z innymi gminami...tu jest najwiekszy problem.
[B]schron musi byc, bo sa w nim zwierzeta ale chodzi o to aby nowe tam juz nie przychodzily.....[/B][/quote]

I to niestety smutna prawda...

Oczywiście można próbować wyrwać część zwierząt, ale to ogromny problem...
Nie ma się co oszukiwać - nie bardzo jest dokąd...

[SIZE=1](Zrozumiałam Arko, że jednak nie jesteś zainteresowana "moją współpracą" w tej sprawie, gdyby było inaczej, poproszę Cię o info.)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...