Jump to content
Dogomania

Fuks miał fuksa znalazł wspaniały dom


ULKA12

Recommended Posts

A jeśli chodzi o Smutaska (serce mi się kraje kiedy o nim myślę :placz:) to jego sytuacja wydaje mi się po prostu beznadziejna - zwłaszcza że nie widać żadnego pomysłu na pomoc dla niego - jeśli ten pies będzie czekał w schronisku na dom i miłość to obawiam się że tylko cud może mu tu pomóc. Chociaż to przecież właśnie tutaj na Dogomanii cuda znajdywania domków przez psie nieszczęścia zdarzają się! Gdyby tylko Smutasek był bliżej ... nie wiem jak mu pomóc :-( i to mnie dodatkowo dobija :(.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 787
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak to robię?;) Dramatyzuję, panikuję, wymuszam, angażuję tak, żeby ofiara tego nie zauważyła, kiedy trzeba robię wrażenie niezaradnej i bezbronnej ale jestem jędzą i nie odpuszczam. Nie powinnam ale jadę na kontaktach zawodowych i .... mam szczęście do dobrych ludzi.:evil_lol: Może nie powinnam aż tak szczerze? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Jak to robię?;) Dramatyzuję, panikuję, wymuszam, angażuję tak, żeby ofiara tego nie zauważyła, kiedy trzeba robię wrażenie niezaradnej i bezbronnej ale jestem jędzą i nie odpuszczam. Nie powinnam ale jadę na kontaktach zawodowych i .... mam szczęście do dobrych ludzi.:evil_lol: Może nie powinnam aż tak szczerze? :razz:[/quote]
Jak dobrze, że mieszkam w innym mieście. ;)

Trzymam kciuki za dom dla Fuksa! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Jak to robię?;) Dramatyzuję, panikuję, wymuszam, angażuję tak, żeby ofiara tego nie zauważyła, kiedy trzeba robię wrażenie niezaradnej i bezbronnej ale jestem jędzą i nie odpuszczam. Nie powinnam ale jadę na kontaktach zawodowych i .... mam szczęście do dobrych ludzi.:evil_lol: Może nie powinnam aż tak szczerze? :razz:[/quote]

zazdroszczę umiejętności ;)

Link to comment
Share on other sites

Fantastycznie się prezentował w TV.Widać było,że rozpiera go energia.Chociaż po prezentacji,którą zresztą chyba wymusił poza kolejnością jakby się trochę uspokoił.Myślę ,że dzisiejszy program szybko znajdzie mu domek,a kastracja (niestety) i odpowiednie szkolenie pohamują jego temperament.Przypuszczam,że w kwietniu w hoteliku zwolni się już miejsce.
Tamb- słowa uznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98'][B]Myślę ,że dzisiejszy program szybko znajdzie mu domek[/B],a kastracja (niestety) i odpowiednie szkolenie pohamują jego temperament.[B]Przypuszczam,że w kwietniu w hoteliku zwolni się już miejsce.[/B][/quote]
Trzeba w to wierzyć.
Oby Fuks trafił do takiego domu jak kiedyś Szaman...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Były 3 telefony, ludzie mili ale obawiam się, że żaden dom nie nadaje się dla Fuksa. Oczywiście wszystkie domy zostaną sprawdzone.[/quote]
A ja jestem dobrej myśli.Tylko nie wymagał bym rygorystycznie domku z ogrodem dla Fuksika.Jeśli ktoś zechce go do teoretycznie gorszych warunków w bloku,a nie będzie chciał się zastanawiać,rozważać itd.to uważam ,że to będzie właściwa osoba.Mój Rolf to kopia Fuksa tak pod względem wyglądu jak i charakteru (też ze schroniska) i doskonale dajemy sobie radę w bloku ,mimo,że do smyczy jest tak samo "ułożony" jak i Fuksik.Myślę,że niedługo Tamb oznajmi nam dobrą wiadomość.Oby jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

jak zobaczyłam Fuksika wczoraj w telewizji to nie mogłam uwierzyć :crazyeye: - bo on to pies olbrzym jest a na zdjęciach to mi się taki mizerniutki wydawał.

no chyba że to wszystko to opieka Cioteczek i Wujków sprawiła :lol:


w każdym razie jak ktoś go pokocha to sobie wszedzie z nim da radę - czy w bloku czy w domku !

ja już swojego drugiego psa w bloku chowam i jakoś nie narzekamy :)
A Fuksik to chyba taki duży jak ten mój obecny psiak :)

Link to comment
Share on other sites

[B]ja przepraszam[/B] że znowu wtrace sie tu ze Smutaskiem ale czy zabranie psa ze schroniska (wg mnie Smutasek nie ma żadnych szans na dobrą adopcje w schronisku - można tylko czytać jego wątek na dogomanii i czekać ... [U]przepraszam za mocne słowa ale taka jest prawda[/U] .. aż zdechnie z przygnębienia :placz: , a poza tym nie jest chyba w ogóle ogłaszany) na DT to taka trudna sprawa ? jak to wygląda od strony odpowiedzialności za psa ?

Tamb - jak to było/jest z Fuksikiem ?
Przecież on był psem na stanie schroniska ( ze tak sie wyraze nieładnie /),
i pewnie marniał by tam dalej albo sterczał na łańcuchu u budy pilnująć gdzieś na wsi gospodarstwa gdyby nie: ULKA, Tamb, ten wątek i wszyscy co mu pomagają ( tu buziaki dla Was) .

Link to comment
Share on other sites

Napisałam, że zapewnię Fuksowi hotel i ogłaszanie, Ula przywiozła (zaadoptowała na siebie) i tyle formalności. Smutasa ktoś musi adoptować na siebie i zapwwnić mu dom tymczasowy albo hotel. Miesiąc kosztuje 450zł z jedzonkiem, o koszty weterynaryjne zawsze można poprosić na dogo (ludzie pomogą bo samemu się nie dźwignie).

Link to comment
Share on other sites

Dogo07 wzięcie psa na DT czy do domu czy do hotelu to duża odpowiedzialność. Gdyby było inaczej znacznie więcej psów by siedziało w lepszych warunkach. DT to koszty (przy hotelu spore), opieka, ogłoszenia, czuwanie nad psem - uwierz to nie jest "tylko" wypisanie psa ze schroniska. A jak ciężko o dom chyba wiesz.

Link to comment
Share on other sites

wiem Weszko - tylko że gdyby nie te dt czy hotele, wątki na dogomanii i wspólna pomoc to o wiele mniej psów w potrzebie znajdowało by swoje nowe dobre domy ,
a czasami są takie wielkie psie bidy którym w schronisku nie da sie rady pomóc - tak jak w przypadku Smutaska -może wejdziesz tam na jego wątek i sama zobaczysz jak tam beznadzieją zieje :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...