Jump to content
Dogomania

Fuks miał fuksa znalazł wspaniały dom


ULKA12

Recommended Posts

  • Replies 787
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oj [B]karusiap[/B] rozwiałaś cały czar tajemnicy :eviltong:
Z niecierpliwością czekam na wyniku tych "prozaicznych" badań :roll:
Właśnie wczoraj wieczorem siedzę i przeglądam "PP" a tu... patrzę Fuks :crazyeye: tego się nie spodziewałam. W TV też się ładnie prezentował bo jakżeby inaczej skoro to taki przystojniak :loveu:
A co do chodzenia na smyczy to w porównaniu z tym co było jest niemal super. Bardzo się Fuksio wyrobił w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko nie dotyczące Fuksika - czy ktoś z Was wie jak dać darmowe ogłoszenie ze zdjęciem dla bezdomnego pieska do Gazety Krakowskiej ?/?!!!
Jest bowiem kolejne psie nieszczęście w krakowskim schronie - stary chory więc porzucony :placz: :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-kolejny-chory-dziadzio-oddany-przez-wlascicieli-131340/index8.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu na aukcji siedział obok kotów w klatkach i go wcale nie interesowały więc to napawa nas nadzieją że się może uda. Ale kot w klatce to co innego, a chodzący to co innego. Poza tym jeszcze nie wiadomo co będzie robił kot rezydent jak zobaczy psa, a od tego też dużo zależy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tamb - nie mogłam Ci odp. na PW bo jak - mam w podpisie - mam problem ze starym nickiem od soboty ( co mnie strasznie:angryy: wkurza , ale mam nadzieję że Admin mi pomoże odzyskać starego nicka ).
Zainteresowanie naszym Fuksikiem widać że poważne. Oby tylko sprawa z kotem poszła pomyślnie.
Trzymamy kciuki :lol: - oby Fuksik był już w nowym domu !

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nic się w planach nie zmieni a Fuks nie będzie reagował na kota, jest szansa, że w nowym domu zostanie. Jeśli Pani Ania nie będzie sobie z nim radziła, będzie wykastrowany u niej. Pani Ania jest przeciwna kastracji jeśli nic wskazującego na konieczność zabiegu się nie dzieje. Zabieg został wstrzymany ale jeśli z adopcji nic nie wyjdzie Fuksik zostanie wykastrowany w trybie przyśpieszonym.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...