Jump to content
Dogomania

Cezaria jest juz w swoim kochajacym domku!


Kora

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to tauaz oddzialu w Olsztynie

[SIZE=2]Olsztyn
10-545 Olsztyn, ul.Warmińska 4 Nr oddziału: XIX Wzór tatuażu: 000L

Telefon/Fax: (0-89) 535-14-41,[SIZE=1][COLOR=#808080] Fax: [/COLOR][/SIZE](0-89) 535-44-15
Konto: ING BSK O/Olsztyn 22 1050 1807 1000 0022 5330 5441
Biuro czynne: wt, czw 11 - 19, pt 11 - 17

E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Strona internetowa: [URL="http://www.olsztyn.zkwp.pl/"]www.olsztyn.zkwp.pl[/URL]


[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Dziewczyny, czy kontaktował się z Wami ktoś z dogowych adopcji???
W odpowiedzi na wiadomość Pauliny powiadomiłam od razu osoby działające w organizacji. Czy któraś z nich odezwała się???

P.S - Uff, Pangea. Jestem spokojniejsza.[/quote]
tylko, ze sadzac po nr tatoo to nie jest dog. No bo 001, mysle ze dogow jednak ciut wiecej sie urodzilo.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Dziewczyny, czy kontaktował się z Wami ktoś z dogowych adopcji???
W odpowiedzi na wiadomość Pauliny powiadomiłam od razu osoby działające w organizacji. Czy któraś z nich odezwała się???

P.S - Uff, Pangea. Jestem spokojniejsza.[/quote]


Odezwały się, odezwały - spoko. Jestem w kontakcie z Pauliną ze świętokrzyskiego.

P.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Potter, dzieki Ci!! :Rose::modla:

Sunia ma pyszczydlo przecudowne!! Piekna jest normalnie!! :loveu:

Mam nadzieje ze cos sie wyjasni w sprawie tatuazu... ale az Olsztyn?? :-o[/quote]

a wet z wrazenia napisal
dog niemiecki
plec meska...
hihihi


mialam bardzo czarne mysli wczoraj..baaaardzo...choc z natury ze mnie optymistka

czy mozecie wyjasnic roznice miedzy tosa fila a dog?
dla tych nie do konca zorietowanych
to przy okazji nauka ...:lol:

aha i dla mapy pomocy dogo..prosba
kto jest od dogow i tych innych fila tosa etc na dogo...bym mogla w zakaldki o zainteresowanych i zorientowanych w rasie zalozyc

czy jest strona adopcyjna dogow w potrzebie?

Link to comment
Share on other sites

hmm no fajnie może jutro się dużo wyjaśni.. aha .. piesek był gnieciony i nic nie mówił bo zjadł dwie tabletki na uspokojenie :) przed "wyjazdem" :) zresztą to chyba najmniej ważne.. a czy kontaktował się pan który miał pomóc finansowo pieskowi?? twierdzi że dzwonił i nie mógł się dodzwonić??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']No wlasnie
Myślę, ze to jest fila[/quote]
Witajcie,
mi również wydaje się,że to fila, Wychudzona, zaniedbana - ale fila.Jest chyba znacznie niższa od suni doga?
Odnośnie tatoo -jestem z Olsztyna w czwartek zadzwonię i sprawdzę. Prawdopodobnie jest to sunia z hodowli Amigo del Alma po Iwie z Pogranicza i Jeffie Chwaterubska Rokle urodzona pod koniec 2004 roku (zaraz sprawdzę z jakiego miesiąca) - jeśli to fila - w olsztyńskim oddziale jest zarejestrowany tylko jeden miot - właśnie z tej hodowli i z tego roku.
Przeleję na nią jakiś pieniążek - niezależnie od tego czy okaże się filą, czy też dożycą. Niestety-tylko tak mogę pomóc :oops:
Jeśli to jednak fila z Amigo del Alma - skontaktuję się z ówczesną hodowlą. Ale - najpierw muszę wiedzieć na pewno.
Paulina - dziękuję za maila :)

Link to comment
Share on other sites

..powiem szczerze, że miałam stracha jak jej szukaliśmy i nic .. taka zmarnowana, zniechęcona i wściekła ruszałam w stronę domu i jeszcze mnie tchnęło żeby zapytać takiej pani która sobie wracała do domu czy nie widziała chudziutkiego psiaka " a kiedy mi odpowiedziała że idzie wzdłuż ulicy to myślałam że koła pogubię po drodze :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina_k85']..powiem szczerze, że miałam stracha jak jej szukaliśmy i nic .. taka zmarnowana, zniechęcona i wściekła ruszałam w stronę domu i jeszcze mnie tchnęło żeby zapytać takiej pani która sobie wracała do domu czy nie widziała chudziutkiego psiaka " a kiedy mi odpowiedziała że idzie wzdłuż ulicy to myślałam że koła pogubię po drodze :D[/quote]
Bo pewnie ona stwierdzila ze idzie Ciebie poszukac:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filabrasileiro']Witajcie,
mi również wydaje się,że to fila, Wychudzona, zaniedbana - ale fila.Jest chyba znacznie niższa od suni doga?
Odnośnie tatoo -jestem z Olsztyna w czwartek zadzwonię i sprawdzę. Prawdopodobnie jest to sunia z hodowli Amigo del Alma po Iwie z Pogranicza i Jeffie Chwaterubska Rokle urodzona pod koniec 2004 roku (zaraz sprawdzę z jakiego miesiąca) - jeśli to fila - w olsztyńskim oddziale jest zarejestrowany tylko jeden miot - właśnie z tej hodowli i z tego roku.
Przeleję na nią jakiś pieniążek - niezależnie od tego czy okaże się filą, czy też dożycą. Niestety-tylko tak mogę pomóc :oops:
Jeśli to jednak fila z Amigo del Alma - skontaktuję się z ówczesną hodowlą. Ale - najpierw muszę wiedzieć na pewno.
Paulina - dziękuję za maila :)[/quote]
Numer w tatuazu wskazuje na to ze to ta hodowla, skoro piszesz ze byl tylko jeden miot:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...