Jump to content
Dogomania

Zawody w Lublińcu - "WILCZE ECHA"


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Jaca, słyszałam, ze się GAPO nie załapałeś :(

Ale jak tu juz wczesniej pisała Manu - Waldek prawdopodbnie nie wystartuje w D3 (czyli klasie, w ktorej ty chcesz startować), wiec moze Rinaldo zgodziłby się, zebys wskoczył na jego miejsce, jeżeli Waldek nie wystartuje w D3. Poza tym od nas prawdopodobnie nie wystartuje Czajka, bo zostało 10% procent, ze przyjadą, a w dodatku znalezli spanie za 90 zł od osoby :o :evilbat:

ps. A szkoda, bo Igory znowu szykują się na spanie u nas, i miłoby było gdyby tym razem Was tez nie zabrakło ;-)

Moze się uda

Link to comment
Share on other sites

Ja :)

Ale nie ma mowy o żadnym sensownym miejscu, bo Chinook jest pełen obaw przed rowerem.... :( Jazda z nim na rowerze polega głównie na pilnowaniu, aby panowac nad jego odruchem przepuszczania mnie :o Jak mnie widzi/czuje lekko z boku, to sie wycofuje do mojego boku :-? No chyba, ze jest juz skupiony na biegnieciu, np. za psami, bo nie zawsze jest oczywiście tak tragicznie...

Lepiej sie zachowuje w parze.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie... ZH, to nie tak. A w zasadzie to odwrotnie. 8)

Ja juz naprawdę przetestowałam chyba wszystko....

Linka ma po rozciągnięciu dobre ponad 2 metry, dłuższa nie powinna być.

A jechać własnie musze dokładnie ZA Chinookiem, wtedy on jest najspokojniejszy. nawet, keidy do niego mówię, on sie odwraca do mnie głową biegnąc (często), to i tak jest spokojny. Dopiero, kiedy jestem właśnie lekko z boku, to pies zaczyna sie stresować, zwalniać i chce biec z boku albo najlepiej lekko za mną. Jakby mnie przepuszczał dosłownie. :o

Najlepszą na to rada jest spokojne mówienie ciągle "do przodu" jednoczesnie zwalniając i ustawiając sie dokładnie za psem.

Tak więc ja wiem, jak na to reagować, mało, wyłapywac pierwsze jego ruchy w tym kierunku i im zapobiegać, ale to mnie bardzo spowalnia, stąd wiem, że będę miała kiepski czas.

A waldek nie powinien jednak z nim jechac. Chyba nigdy z nim nie jechał rowerem, jakos tak się złozyło i nie umie z nim postępować. Na naukę za późno. A nie zamierzam dopuścić do sytuacji, aby zestresowanie Chinooka na zawodach (a tak by pewnie było) spowodowało jeszzce wiekszy jego strach przed rowerem.

Bo to jest tez strach przed rowerem - jak go ktoś wyprzedza, to przesuwa sie w bok, itp....

Jako szczenię był arcy strachliwy i parę konkretnych strachów 9choc oczywiście w mniejszym stopniu) mu zostało do dziś... I generalnie łatwo sie stresuje. Wychowanie nic nie da - w mózgu wykształciły mu się już takie reakcje i tyle...

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

ELO!!

a moze na Piotrkow Trybunalski pozniej na Kluczbork i prosto do Lublinca 153.6 km ;) czas przejazdu 1h23min ze srednia 110 km/h :wink:

Jest jeden minus.

Podane przez Ciebie liczby dotyczą trasy z Piotrkowa T., a nie z Łodzi. :evilbat:

trasa LODZ - PIOTRKOW - KLUCZBORK - LUBLINIEC

ano wlasnie widze ze mnie w[isali :angel:

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!
ELO!!

a moze na Piotrkow Trybunalski pozniej na Kluczbork i prosto do Lublinca 153.6 km ;) czas przejazdu 1h23min ze srednia 110 km/h :wink:

Jest jeden minus.

Podane przez Ciebie liczby dotyczą trasy z Piotrkowa T., a nie z Łodzi. :evilbat:

trasa LODZ - PIOTRKOW - KLUCZBORK - LUBLINIEC

ano wlasnie widze ze mnie w[isali :angel:

Jeśli z Łodzi, to wg mapy ta trasa będzie miała ok. 190 km. :roll:

Link to comment
Share on other sites

A jak z Łodzi sensowniej jechać? Na Cz-we i potem na Opole, czy przez Wieluń i w Kluczborku na Lubliniec?

Ja bym wybrał pierwszą wersję.

Wydaje się być krótsza (nie liczyłem km) i raczej szybsza.

Zauważ, że to jest właśnie trasa z Twojej mapki.

A Ty zamiast Częstochowy napisałeś Kluczbork (zobacz gdzie to jest :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...