Jump to content
Dogomania

Zawody w Lublińcu - "WILCZE ECHA"


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też planuje, w D3 pojechać, więc jakby przeszła Ci ochota na ściganie się, to tak w połowie trasy, nad tym stawem zapraszam na grilla

Jak zacznę rozpalać zaraz za pierwszym zakrętem, to spokojnie do stawu befsztyki bedą świetnie wypieczone

Aha... stroje bardziej wieczorowe...

To ja wezmę piersiówkę z śliwowicą maszarską :D :D :D

i jeszcze jakąś kistlę piwa do gaszenia tego grila jakby się za bardzo rozpalił :evilbat:

A poza tym to przyjeżdżamy w piątek 8)

Link to comment
Share on other sites

Taki ktoś przed 18-stką to junior i z tego co wiem może startować (skoro na wózkach można to i w velo chyba też) opłata wynosi 25zł jeśli zapłacisz wczesniej bo jeśli na miejscu to więcej (przy normalnej stawce (50zł) - 75zł)

a zgłosic i tak musisz się dziś do 23 bo potem zamykają liste zgłoszeń :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rinaldo nie jest ciekawy, kto przyjedzie z pomocnikiem, a kto sam ?

W cenie startowego jest uwzględniony 1 pomocnik - dlatego nie pyta. :wink:

No ja to wiem, w końcu też jadę, ale mnie dziwi (a raczej Runke... :wink: ), że nie chce wiedzieć, ile mu się ludziów na Wieczór Maszera szykuje... :roll:
Link to comment
Share on other sites

to super... najus sie ucieszy Carie i oboje wiemy z jakiego powodu :) bedzie sie moja popisywac przed rudzielcem :P niech sie tylko na trasie spotkaja to bedzie smiesznie zadne nie popusci :P

W końcu sie poznamy . A Piotrek miał wystartowac z Carie ale ona miesiąc zastrzyki brała i ma zero kondycji a jak padła propozycja z Rubinem to nawet się pięć minut nie zastanawialiśmy . Mam nadzieje że pojedziesz przed Piotrkiem to Rubin jak was zobaczy to niezły czas wykręci . :D

Link to comment
Share on other sites

to super... najus sie ucieszy Carie i oboje wiemy z jakiego powodu :) bedzie sie moja popisywac przed rudzielcem :P niech sie tylko na trasie spotkaja to bedzie smiesznie zadne nie popusci :P

W końcu sie poznamy . A Piotrek miał wystartowac z Carie ale ona miesiąc zastrzyki brała i ma zero kondycji a jak padła propozycja z Rubinem to nawet się pięć minut nie zastanawialiśmy . Mam nadzieje że pojedziesz przed Piotrkiem to Rubin jak was zobaczy to niezły czas wykręci . :D

hehe

Cobra mi to samo wcoraj mówił, ale w odwrotnej kolejności :lol:

Link to comment
Share on other sites

szkoda ze nie mowiles wczesniej mialem miejsce ale juz komplecik u mnie... wiesz najgorsze bedzie jak sie oboje spotkaja bo one lubia razem biegnac i wtedy zadne nie popuszcza i gra na ambicje drugiemu :P takie z ich glupie glupki ale zapowiada sie smiesz nie :P rodzinka PN :P sie spotka chodz moja taka bardziej przyszywana taki kopciuszek :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...