Jump to content
Dogomania

Zawody w Lublińcu - "WILCZE ECHA"


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja będę już chyba nudna jak napisze, że Lubliniec jak zawsze był the best :D

Ja nie będę nudzić, wszystko zostało już napisane. :wink:

FP świetne zdjęcia, nawet się załapałem, tylko dlaczego z profilu (wiesz ten duży nos :wink: ). Szkoda tylko, że nie zrobiliście mi zdjęcia tam gdzie uchwyciliście Królikowskiego, Świderskiego, Igora (byłem w tym miejscu zaraz za nim) i Łacka niosącego rower.

Tak a'propos "wyścigówek" uwiecznionych na w/w zdjęciach (velo), tworzymy z Jolką Kałat lobby na rzecz podziału na klasy V1, V2, V3. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co te zawody to tylko moim psiakom cos na dobre nie wyszły :(

całą noc i cały dzień strasznie wymiotują :(

Oczywiście nie ma mowy o jedzeniu (nic nie tykaja jakby wiedziały, że to nie najlepszy pomysł), nawet witaminki na nie nie działają (a zazwyczaj się o nie zabijają).

Nawet nie maja ochoty na spcerki, a o zabawie już nie wspomne. Moje biedactwa, najgorsze, że nie nie wiem po czym :-?

No bo chyba nie po Purinie (nagroda na zawodach)

Link to comment
Share on other sites

Może masz racje choć one nigdy nie reagowały tak źle na zmiane karmy.

Jak brakło nam Acany to musialam kupić Purine w sklepie i nic się nie działo dlatego teraz zastanawiam się co jest. A poza tym jeszcze nigdy nie były tak chore, żeby nie chciały nic jeść. Owszem zdażało im się wymiotować bo zjadły coś nieodpowiedniego ale nie przez 24 godz. jak tak dalej będzie to jutro kolejna wizyta u weta :roll:

Link to comment
Share on other sites

Runa,

sucha karma ma to do siebie, że na niektóre partie towaru zwierzaki właśnie w taki sposób reagują. :cry:

czasami tak jest, że podczas produkcji źle zostanie wymieszany jakiś składnik chemiczny i w paczce znajdzie się jego większe stężenie. :evilbat: Ponoć sprawa przy badaniu jakości danej partii bardzo trudna do wykrycia. :roll:

Kesir dostaje zawsze to samo, jednak od czasu do czasu ma takie reakcje jak Twoje pieski. Wtedy na jakiś czas wymieniam karmę na inną. :wink:

Potem przez dłuższy okres czasu jest spokój. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko, że nie zrobiliście mi zdjęcia tam gdzie uchwyciliście Królikowskiego, Świderskiego, Igora (byłem w tym miejscu zaraz za nim) i Łacka niosącego rower.

No niestety nie mamy Cię, za szybko tam śmigałeś :wink: ale za to jesteś przy mecie, chyba nawet na płytce jest to zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko, że nie zrobiliście mi zdjęcia tam gdzie uchwyciliście Królikowskiego, Świderskiego, Igora (byłem w tym miejscu zaraz za nim) i Łacka niosącego rower.

No niestety nie mamy Cię, za szybko tam śmigałeś :wink: ale za to jesteś przy mecie, chyba nawet na płytce jest to zdjęcie.

Fajnie, że jest na płytce, tylko jak pech, to pech, trafiła mi się nienagrana. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że jest na płytce, tylko jak pech, to pech, trafiła mi się nienagrana.

Oj no to faktycznie pech, ale na stronie Extreme są te same fotki co na płytce i jesteś tam:)

a niech ktos poda ta stronke co by se zdjecia zobaczyc... :D

ps. juz sobie znalazłam.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...