Jump to content
Dogomania

Zawody w Lublińcu - "WILCZE ECHA"


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Droga Tajrago, pisząc

"kochana" jak mnie cytujesz, to prosze, cala wersje a nie wyrywkowo

widze, ze jestes jak rzep..uczepilas sie mnie jak nie wiem

napisalam ze nalezy psa tak nakarmic zeby nie zrobil kupy w czasie biegu... poza tym samo to ze nie startowalam w zawodach nie oznacza ze nie trenuje i nie mam wiedzy... a treningi wygladaja tak samo jak starty w zawodach jak chodzi o zywienie

no i SH skoro sie nie znasz, to po co wogole zabierasz zdanie w tym topicu... z tego co wiem ty sama nigdy nawet nie trenowalas

a zywienie przed wystawami, w ktorych sie specjalizujesz wyglada inaczej...wiec watpie ze Twoja wiedza bedzie akurat w tym temacie przydatna

sama dałaś popis niekompetencji i niewiedzy :D

1/ trening to jednak nie to samo co start w zawodach

2/ pies ma prawo zrobić kupę nawet na trasie i są sposoby na to aby nie opóźniało to przebiegu -> powinnaś to wiedzieć :wink:

3/ z czego wywnioskowałś, że się nie znam na przygotowaniu psów do startu w zawodach? Z tego, że nie udzieliłam pseudofachowej porady?

4/ Twoja wiedza na temat moich doświadczeń z zakresu przygotowania psów do startu w wyścigach jest mocno niekompletna :P Nie trzeba osobiście stawać na wózku czy saniach, aby mieć wiedzę o żywieniu i układaniu programów treningowych. Mając kontakty z osobami, które to robią od 15 i są m.in. weterynarzami można się wiele nauczyć. Ale ponieważ nie biorę udziału w zawodach jako zawodnik to się nie wypowiadam :D

4/ specjalizuję się nie w wystawach tylko w kynologii :P

Link to comment
Share on other sites

Zh ten grill to good pomysl, bylby jescze lepszy jak by trasa twoja byla na okrazenia to bys przyczail i sie grillem delektowal:) a co sedziowie mhm sa dwie opcje albo zjada CIe z gory na dol albo przylacza sie do grillowania moze jakies napoje przyniosa...:) ale zas wtedy moga Cie posadzic maszerzy o lapownictwo i tez Cie zjada z gory na dol :P

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Aga napisałas o zgłoszeniach bo ja miałam czekać do ostatniej chwili bo z naszą Runką dzieje się coś niedobrego i mieliśmy się zdecydować w ostatnim dniu. Ale zgłoszenie wysłałam. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i pobiegniemy (niestety tym razem chyba nie na swoim rowerze :( )

My będziemy na 90% w piątek (wszystko zależy od mojego dyrektora) :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...