Jump to content
Dogomania

Kielce - tragedia - Erki psy czekają na domki...Dinguś juz nie czeka [*][*][*]


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

andzia69 - na szybko nie ma co, póki psiaki są bezpieczne. Ale są miejscówki dla 2 psów. Wiadomo jak jest z DT. Jest ich za mało. Dziś są wolne, za chwilę pojawiają się kolejne bidy. Jaaga pisała o problemach z psem - zrozumiałam, że DT może będzie, jeśli sytuacja się wyklaruje.

[SIZE=3][COLOR=red][B]Bardzo proszę - i ciotki, które oferowały DT i ciotki "hotelikowe" - przytrzymajcie przez kilka dni miejsce dla tych psiaków.[/B][/COLOR][/SIZE]

Dziewczyny muszą dosłownie przez chwilę wszystko przemyśleć - to stało się tak nagle. Nie wolno dopuścić do tego, że psy zostaną na zakładzie, ale też nie wolno dopuścić, że psy zostaną gdzieś "upchnięte", a nie starczy pieniędzy.

Kieleckie ciotki - bardzo proszę napiszcie coś takiego do osób, które oferowały DT i hotelik. Sporo osób nie nadąża za wątkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']biedna erka, gorące pozdrowinia dla niej i moc pozytywnych myśli :p

dorzucam 5 dyszek, niestety nie moge zadeklarować comiesięcznych wpłat, za dużo tych bid :shake:

poproszę konto na pw ;)[/quote]

Luleczko - dzięki:loveu: nr konta masz w 1 poście tego wątku;)

Bazyliah - Majaa jak cos powie to tak zrobi - więc o dt dla Dingusia się nie martwię...dt dla Bery - szukajmy - a moze znajdzie się stały - to taka cudna przymilasta sunia:loveu:

Hotelik w Kielcach - poczeka...tylko jak pisałam - to nie miejsce, gdzie można socjalizowac psiaki:shake: po prostu tam nikt nigdy nie pracował z trudnymi psami...a nawet takich nie mieli

Link to comment
Share on other sites

Przyszło mi jeszcze do głowy coś takiego :
(nie wiem na ile to możliwe technicznie)
Na 1 stronie [URL="http://www.swietokrzyskie.schronisko.net"]www.swietokrzyskie.schronisko.net[/URL] możnaby było (?) zaakcentować szczególnie psy Erki!
Chyba w tej kwestii potrzebowalibyśmy rady i infromacji od Mefi na temat możliwości technicznych!!!!

Link to comment
Share on other sites

hotelik u nas, jeśli dobrze kojarzę, jest brany pod uwagę.
Mamy zamówione kojce (5), mają przyjść po pierwszym, tyle ustalałam - czyli w przyszłym tygodniu, jeśli nic się nie przesunie.
Jeśli miałyby przyjechać do nas trzy psiaki, o których mowa, myślę, że trzebaby umieścić je w 2 kojcach, bo pchanie 3 psów do jednego byłoby przesadą.
Moja propozycja jest taka, aby za trzy psiaki był to 1000zł miesięcznie - wychodzi po 11,10zł za dobę..
Inaczej nie mogę, nie damy rady po prostu nic więcej, a właściwie nic mniej..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']na wszelki wypadek może ktoś jeszcze przemyśli przyjęcie Bery na dt .
Gdyby nie wyszło z Jaaga byłoby jakieś wyjście awaryjne[/quote]

nie nadazam za watkiem .. jak wyglada sytuacj?


[B][U]Wazne pytanie dotyczace[/U] [/B][SIZE=5][COLOR=Red]Bery[/COLOR][/SIZE]

mocno zawodzaca w domu szczekajaca czy raczej z tych spokojnych ...uciekinierka? czy tez pilnuje sie Pani na spacerach


prosze ew[B] ewelinke m[/B] / znamy sie;)/ lub [B]andzie[/B] /tez sie znamy ;) ale telefonicznie/ o kontakt, badz pw / - te ktora z nich wiecej wie nt Bery wyjasnie blizej

ale dzis na kompie moge byc dopiero poznym popoludniem
[B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]jak sie czuje Erka?[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem dziewczyny bez przesady, przez jakis czas moze byc, u mnie na dwoch watkach podaje nr konto i nie widzé w tym problemu, jakos mniej jest zamieszania jesli nr jest zapisany kazdy widzi i kto chce ten wplaca. Czasam tez mogá sie trafic wplaty osob niezalogowanych i anonimowe.

Proszé podac najlepiej wlasnie w pierwszy poscie napisac czyj nr podwac do ogloszen.

Link to comment
Share on other sites

numer do ogłoszeń psów z zakładu na andzie69 - 604275553

kontakt mailowy może być na Ewelinke - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


sytuacja znowu się troche komplikuje bo Irena, która miała karmić psy w poniedziałek wyjeżdża. Ale dziewczyny kombinują na miejscu jak mogą.

Anita i Ewelinka będą dopiero popołudniu na dogo więc wtedy może coś dopisą o Berze - tylko,że na te pytania Pixi, raczej nikt nie odpowie bo ona w domu nie była. Ale erka mówi,że nie będzie z nią w domu problemu a zna ją bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Też myślę, że lepiej na pw.[/quote]


dobra - nr konta zdjęłam - wiem co spotkało Bajkę, wiec moze faktycznie lepiej...

w razie co proszę pisać pw to podam - bo mogę o kimś zapomnieć, pominąć - za szybko tu się watek rozrasta;)

kolejna gorsza wiadomosc - p. Irenki, która miała dokarmiać i oswajać psiaki - nie będzie do 10 grudnia...no mi ręce opadły i znowu jesteśmy w punkcie wyjścia...:-(

Erka czuje się...psychicznie jakos się podniosła dzieki wiadomościom z dogo:loveu::loveu::loveu: i dziękuje wszystkim za pomoc!!!!!

Fizycznie raczej nie najlepiej - ma leżec w 1 pozycji, nie ruszać sie, nie wstawać - próbujemy dostac sie do dokumentacji i skonsultować z innymi lekarzami -ale nie wiem czy sie to uda

Dobra - spadam - jadę do psów, muszę po drodze kupic jakieś konserwy dla oskarka i suni z hurtowni obok - ugotowali im kaszę z ziemniakami:angryy:

W drodze powrotnej muszę zabrać Tusie i zawiexc do domu

lecę

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY PROSZÉ KTORA WEZNIE LENÉ NA TYMCZAS , z opisu Erki wcale nie wychodzi ze to dzika sunia - ona wlasnie zaufala czlowiekowi i byla by wielka szkoda zamknác já za kratami dla przypomnienie istoten info o Lenia : [I]Zaczęła podawać łapę, dała się przewracać na grzbiet, stało sie to właściwie z dnia na dzień.[/I]
[I]Lena jest jeszcze nieufna wobec obcych, ale jak już się zakocha, to na zabój.[/I]
[I]Lena jest [B]wysterylizowana[/B], ma ok. 3 - 4 lata.[/I]
[I]Lenka mogłaby iść do mieszkania (była po sterylizacji u pani Ani i od razu wpakowała sie do łóżka). Na smyczy też już potrafi chodzić. [/I]
[I]Ale najlepszy by był dla niej dom z ogrodem, z możliwością spania w domu. [/I]Tak wiéc z tego opisu nie wynika, ze to dzikus - moze ktos sié ulituje i przygarnie Lena na tymczas. I pytanie czy ona na stojące moze uszy, czy klapiaste ?
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/439/080511lena1it6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']Moim zdaniem dziewczyny bez przesady, przez jakis czas moze byc, u mnie na dwoch watkach podaje nr konto i nie widzé w tym problemu, jakos mniej jest zamieszania jesli nr jest zapisany kazdy widzi i kto chce ten wplaca. Czasam tez mogá sie trafic wplaty osob niezalogowanych i anonimowe.

Proszé podac najlepiej wlasnie w pierwszy poscie napisac czyj nr podwac do ogloszen.[/quote]

Goska, nigdy nic nie wiadomo, a lepiej zapobiegac niż leczyć.

Może w pierwszym poście tak konto jakiejś Fundacji? Coś w rodzaju skareptki? Współpracujecie z kimś w tym zakresie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Wszystkie nadal potrzebują ogłoszeń?
Każdemu z osobna zrobić alegratkę?
Na kogo podawać kontakt?[/quote]

numer do ogłoszeń psów z zakładu na andzie69 - 604275553

kontakt mailowy może być na Ewelinke - [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Myślę, że trzeba zacząć od tych co nie wymagają resocjalizacji i są oswojone : Dingo. Bera i Lena. Dziewczyny nic nie pomyliłam ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...