Jump to content
Dogomania

Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT


rufusowa

Recommended Posts

[quote name='jagienka42']4-6 miesięcy ale w typie owczarka stojące uszy :roll:pokaż co tam masz w tej pseudo podaj linki to poprzesyłam zainteresowanym zdjęcia:evil_lol:[/quote]

a mogą być maści wilczastej?
tutaj sunia ze stojącymi uszkami, tylko ona ma cos ok 2-3 miesięcy dopiero.
Ma 2 braci.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/celestynki-rottka-bokserka-sznaucerka-prawie-wilczarz-107169/index32.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sylwia K']a mogą być maści wilczastej?
tutaj sunia ze stojącymi uszkami, tylko ona ma cos ok 2-3 miesięcy dopiero.
Ma 2 braci.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/celestynki-rottka-bokserka-sznaucerka-prawie-wilczarz-107169/index32.html[/URL][/quote]

fajna ta sunia wilczasta pogadam z ludzmi jak będą dzwonić w sprawie berty,może akurat się zdecydują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calmia']Co się dzieje z Mambą? Może jakies fotki? Pewnie wyrosła dziewczynka.[/quote]

Rozmawiałam z Izą telefonicznie we wtorek i mimo ze była bardzo zmęczona to powiedziała ze się zaloguje i napisze ale widziałam, ze ostani raz była 4 stycznia.

ma tez zgrać fotki na kompa ale kiedy znajdzie czas to nie wiem :shake:

też czekam z niecierpliwością na fotki i na nr telefonu do brata...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']drugi dom się wycofał po tym jak zadzwoniłam dzisiaj potwierdzić poniedziałkową wizyte przed adopcyjną. niektórzy ludzie są nienormalni:mad::mad:
ręce czasami opadają przez tel.wszystko super a póżniej zaczynają się schody:shake:[/quote]
Dlatego ja skończyłam z wizytami po rozmowie telefonicznej. Jak są zainteresowani - przyjeżdżają obejrzeć szczeniaka i dopiero wtedy umawiamy się na wizytę przedadopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']no napewno się ucieszy, bo sunka jej się strasznie podobała :loveu:
Mam nadzieje, ze przejdzie pomyślnie weryfikacje :)[/quote]

ja też mam taką nadzieje ;) już się zmęczyłam odbieraniem telefonów i tłumaczeniem że nie jestem sadystką bo warunkiem jest sterylizacja:shake: połowa rozmów kończy się u mnie stanem depresyjnym:evil_lol: co fajniejszych ludzi wpisuje w telefon do dalszego kontaktu:lol: może zdecydują się na innego szczeniora:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no czasem się można załamać...ale warto poczekać na tę właściwą osobę, u której Berta znajdzie szczęście i miłość :loveu:

Co do sterylki, to ja sie staram pytać na początku rozmowy "Czy zgadza się pan/pani na sterylizację?" no bo czasem się rozmawia i wszystko ładnie, pięknie a potem sie okazuje, ze osoba nie doczytała ogłoszenia (wiekszość osob nie doczytuje) :roll:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie - odnośnie nie doczytywania ogłoszeń, dostałam maila z allegro o Bertę:
Adres zwrotny: [URL="javascript:oknoAdresat('napisz.html?to=ola_es%40wp.pl',10,10,650,540,1);"][email protected][/URL]

[I] Witam serdecznie,

Czy piesek jest w dalszym ciągu do wzięcia? Czy wiadomo jakimi pieskami byli rodzice? jeśli jest szansa na jeszcze jakieś zdjęcia - i dodatkowe informacje to byłabym wdzięczna.

pozdrawiam,
Ola

[/I]Odpiszcie Cioteczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']No właśnie - odnośnie nie doczytywania ogłoszeń, dostałam maila z allegro o Bertę:
Adres zwrotny: [URL="http://javascript<b></b>:oknoAdresat('napisz.html?to=ola_es%40wp.pl',10,10,650,540,1);"][email protected][/URL]

[I]Witam serdecznie,[/I]

[I]Czy piesek jest w dalszym ciągu do wzięcia? Czy wiadomo jakimi pieskami byli rodzice? jeśli jest szansa na jeszcze jakieś zdjęcia - i dodatkowe informacje to byłabym wdzięczna.[/I]

[I]pozdrawiam,[/I]
[I]Ola[/I]

Odpiszcie Cioteczki.[/quote]

Jagienko jesli masz ochote, to pisz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Odpiszcie jej cokolwiek, żeby nie było, że obrona-zwierzat jest beeee :evil_lol:[/quote]
odpisze wieczorkiem bo teraz weszłam tylko na chwileczke;) ale............jutro przyjeżdżają dwie rodziny obejrzeć Berte niech się biją na argumenty kto jej zapewni lepsze warunki:evil_lol::evil_lol::eviltong: uprzedziłam że zrobie potem wizyte przedadopcyjną i podejme ostateczną decyzje:lol:

Link to comment
Share on other sites

odpisałam tej Pani:evil_lol:
" witam panią jestem domem tymczasowym dla Berty.jutro przyjeżdżają dwie rodziny ją zobaczyć dlatego ciężko mi powiedzieć czy nadal jest do wzięcia.jej matka to owczarek niemiecki długo włosy natomiast ojciec jest nieznany.jeżeli chce Pani porozmawiać lub dowiedzieć się więcej bardzo proszę o kontakt telefoniczny 604-349-001.sunia przebywa w Krakowie.

ps.warunkiem adopcji jest podpisanie umowy zawierającej konieczność sterylizacji po pierwszej cieczce, oraz wizyta przed i po adopcyjna.pozdrawiam Marta "

Link to comment
Share on other sites

po jednej tak:cool1: jakoś dziwnie reagowali patrzyli na podrapane przez psy ściany i zeżartą tapete:shake: no dobra rewelacyjnie to nie wygląda ale u nich przy szczeniaku było by tak samo:evil_lol::eviltong: druga rodzina bardzo przepraszała przyjadą jutro pan utknął w korkach a jedzie z delegacji.przyjadą jutro na spokojnie;)
mieszkają w bloku ale mają duże mieszkanie tereny do spacerów w pobliżu i uwielbiają życie na łonie natury wycieczki ,biegi dlatego szukają takiego psa.zapowiada się nieżle a co będzie dalej to czas pokaże:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']po jednej tak:cool1: jakoś dziwnie reagowali patrzyli na podrapane przez psy ściany i zeżartą tapete:shake: no dobra rewelacyjnie to nie wygląda ale u nich przy szczeniaku było by tak samo:evil_lol::eviltong: druga rodzina bardzo przepraszała przyjadą jutro pan utknął w korkach a jedzie z delegacji.przyjadą jutro na spokojnie;)
mieszkają w bloku ale mają duże mieszkanie tereny do spacerów w pobliżu i uwielbiają życie na łonie natury wycieczki ,biegi dlatego szukają takiego psa.zapowiada się nieżle a co będzie dalej to czas pokaże:lol:[/quote]


to informuj nas ciotka na biezaco ;)

dobrze ze ci ludzie sobie uswiadomili, ze ze szczeniakiem moze byc róznie... powinni byc na to przygotowani ;)

Link to comment
Share on other sites

nowe wiadomości Berta w nowym domku:multi: ludzie bardzo sympatyczni mają 9 letniego syna.przyjechali i się zakochali :evil_lol: Berta to najpiękniejszy pies świata(to ich zdanie):razz:.nie było wyjścia pojechałam za nimi na wizyte przed adopcyjną bo nie chcieli jej wypuścić z rąk oczywiście Berta jechała ich samochodem:eviltong: mieszkanie bardzo ładne obszerne 60 m2,więc ma gdzie biegać i rozrabiać.ja z tej adopcji jestem bardzo zadowolona.obiecali przesyłać zdjęcia i dzwonić co ciekawego u mojego maleństwa;) a za jakiś czas umówiłam się że przyjade ich odwiedzić:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...