Jump to content
Dogomania

Uwaga zŁodziej psÓw!!!!!


basia

Recommended Posts

No niezbyt miłe komentarze padły pod moim adresem... przykre to bo nikomu nic nie zrobiłam... Fragmenty z Biblii dotyczą ludzi. Ludzie również poddają się już powoli chipowaniu. Taka jest wiara katolicka i ja tego nie zmienię, a jestem religijnie wychowana.
Poprzedniemu psu usuwaliśmy czip , ponieważ dostał jakiś torbiel z ropą - to również wzmocniło u mnie negatywne podejście do sprawy, chociaż zdaję sobie sprawę, że większości psów czip bez problemu się przyjmuje. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore'][FONT=arial,helvetica,sans-serif][COLOR=black]"On też sprawia (szatan), że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię (chip) na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia".
Apokalipsa Świętego Jana.
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

na serio jest tak w apokalipsie? :crazyeye::crazyeye:
kurde nieźle...
nie no, znakowanie psów fajna rzecz, ale juz kiedyś przekminiłam, że jak rząd wpadnie na ten prześwietny pomysł, żeby chipować ludzi, to beda nas mieli w garści. Bez kitu, niezłe. teraz to mnie na serio zastanawia :razz:

Link to comment
Share on other sites

o jaa, a ja przestałam ten wątek czytać bo uznałam, że nic ciekawego tu nie będzie więcej :D

Pani przypisującej znaczenie słowa blblii i znamię szatana do psów gratuluję wyobraźni, proponuję przejść się do właściwego swojej parafii księdza i zaznajomić go z tematem, ciekawa jestem jego reakcji.

Link to comment
Share on other sites

niestety sam wielki Bóg , nie uchroni nas ani psa , przed kradzieżą , a chip ułatwi identyfikacje psa ... więc niech mi tam psy szatan namaści , niech mu tam i tak moim psom już nic nie zaszkodzi :evil_lol:
dwa to wg księdza który u mnie był tam kiedyś .... pies nie jest katolikiem - więc ? :)
spoko , fanatyzm to taka przypadłość , że łapie co jakiś czas tam kogoś .... więc były już jazdy o przestawianie psa mięsożerce na wegetarianizm , to niech i będzie że biblia mówi .. pies już jest i tak grzesznikiem , uprawia sex przedmałżeński , nie jest monogamistą , nie jest chrzczony , kradnie , cudzołoży i ogólnie wisi mu czy chip ma , co tam biblia mówi ... ale kocha swojego właściciela i nie chce być kradziony , zgubiony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore']

Chociaż z drugiej strony nie wiem jak można zostawiać psa pod sklepem. Jestem w 100% przeciwna czipowaniu bo jestem katoliczką, [/QUOTE]

:hmmmm: może czipy pomyliły ci się z czipami bez [B],,Z,,[/B] :diabloti:


[B]A mój pies jes SATANISTĄ ...bo ma tattoo :grins:i nie ma jajek
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']O matkoicórko :shock::crazyeye:!!!! Jakiż to my rok pański mamy, oświećcie mnie, białogłowy, bo coś mi się jeno zdaje, że do średniowiecza li wcześniej my się cofnęli :evilgrin::diabloti:?????[/QUOTE]

anno domini 2011 ...a wydaje się jakoby 1511

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...