Jump to content
Dogomania

uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kredka']To jest nazywane schroniskiem??:shake:
Psy nadal się tam znajdują?
Co myślicie o napisaniu e-maila do TOZU ??[/quote]

niewiem co robic...
zgłaszać ?? nie zgłaszać??
czasami w niektórych schronach trzeba wszystko delikatnie zalatwiac -cos musi byc nie tak skoro nikt jeszcze tego nie zgłosił.
Niewiem...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zrobimy rozpoznanie i postaramy się podjąć jakieś działania w tej sprawie.Przeraża nas brak kontaktu ze strony organizacji łódzkiej.Mamy ostatnio bardzo dużo interwencji z całego województwa,jeśli uda nam się tam jakoś dotrzeć to poinformujemy o tym fakcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lawinia']Zrobimy rozpoznanie i postaramy się podjąć jakieś działania w tej sprawie.Przeraża nas brak kontaktu ze strony organizacji łódzkiej.Mamy ostatnio bardzo dużo interwencji z całego województwa,jeśli uda nam się tam jakoś dotrzeć to poinformujemy o tym fakcie.[/quote]


wyslalam PW - mam kilka informacji wyszukanych w sprawie, nie wolno tu wklejac obcych linkow ...prosze o kontakt na GG lub podac maila bym wyslala to, co dzis "uzbieralam"

Oktawia, najlepiej z nas wszystkich zorientowanej w sprawie moze telefonicznie udzieli pelnej informacji

nie wiem, kto i kiedy byl ostatnio w tym schronisku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniusia111']Dziewczyny ja jestem z Kutna....
Nigdy nie byłam w schronie na Kotliskach.
Ale to co piszecie o tym schronie jest straszne! Chce mi się wyć:-(
Jeśli potrzebujecie pomocy dajcie znać!
To trzeba gdzieś zgłosić! Tak byyć nie może:mad:[/quote]
słuchajcie, niech ktos kto ma dużo info na ten temat zgłosi się do Arki. Pomogła teraz prawie rozpracować mordownię w Olkuszu - napewno udzieli cennych rad i wskazówek jak sie do tego zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scarlet']słuchajcie, niech ktos kto ma dużo info na ten temat zgłosi się do Arki. Pomogła teraz prawie rozpracować mordownię w Olkuszu - napewno udzieli cennych rad i wskazówek jak sie do tego zabrać.[/quote]

;) przede wszystkim trzeba byc zdesperowanym i miec dowody w "łapce",nie koniecznie o znecaniu sie.;)

Dobrze aby zorganizowala sie jakąs grupa ludzi w Kutnie i zaczac dzialac.
Z Kutna tam psiaki trafiają i to najwiecej!!
kiniusia1111 ile masz lat? Pytam tylko dlatego czy jestes pelnoletnia i mozesz cos konkretnego zdzialac, to co zasugeruje. Czy w Kutnie dziala moze jakas organizacja lokalna ochrony zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA'];) przede wszystkim trzeba byc zdesperowanym i miec dowody w "łapce",nie koniecznie o znecaniu sie.;)

Dobrze aby zorganizowala sie jakąs grupa ludzi w Kutnie i zaczac dzialac.
Z Kutna tam psiaki trafiają i to najwiecej!!
kiniusia1111 ile masz lat? Pytam tylko dlatego czy jestes pelnoletnia i mozesz cos konkretnego zdzialac, to co zasugeruje. Czy w Kutnie dziala moze jakas organizacja lokalna ochrony zwierząt?[/quote]
Mam 21 lat:p
Z tego co wiem to w Kutnie nie ma żadnej organizacji chroniącej zwierzaki a juz napewno nie ma TOZtu i Strazy dla Zwierząt.
W Kutnie jestem co 2 tyg. na weekend bo studiuje w Bydgoszczy.
Jak jakies osoby sa chętne możemy w jakis weekend tam pojechać, może porobic fotki, nagrac filmy? Może by trzeba było iść z tym do lokalnej telewizji?
Jak coś to moge zaproponować pomoc materialną i transporty do Bydgoszczy dla psiaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

my dzisiaj bylismy tam rozne rzeczy zawiezc po organizowalismy zbiorke i dowiedzielismy sie ze wolontariuszami byc nie mozemy bo pies ktorego wyprowadzilibysmy na spacer jest zagryzany prze inne z zazdrosci. A podobno adopcje są 1:1 ? srednio tyle samo psow przychodzi i odchodzi. podobno ich psy jezdza do Wielkiej brytanii, Szwecji i w ogole. Nie sterylizują tylko dziela na psy i suki. w ogole to gdybyscie zobaczyli ich wielki dom... bo właściciel jest sołtysem ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek1208']my dzisiaj bylismy tam rozne rzeczy zawiezc po organizowalismy zbiorke i dowiedzielismy sie ze wolontariuszami byc nie mozemy bo pies ktorego wyprowadzilibysmy na spacer jest zagryzany prze inne z zazdrosci. A podobno adopcje są 1:1 ? srednio tyle samo psow przychodzi i odchodzi. podobno ich psy jezdza do Wielkiej brytanii, Szwecji i w ogole. Nie sterylizują tylko dziela na psy i suki. w ogole to gdybyscie zobaczyli ich wielki dom... bo właściciel jest sołtysem ;/[/quote]

warunki tych psów jak rozumiem sie nie zmieniły
juz nie wierze ze cos sie da z tym zrobic :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek1208']my dzisiaj bylismy tam rozne rzeczy zawiezc po organizowalismy zbiorke i dowiedzielismy sie ze wolontariuszami byc nie mozemy bo pies ktorego wyprowadzilibysmy na spacer jest zagryzany prze inne z zazdrosci.[/QUOTE]
Nie tyle z zdrosci co wchodzi z nowym zapachem i ti jest prawda. Dlatego, jesli juz to wyprowadza sie wszystkie psy z jednego boksu na spacer.

[QUOTE]
A podobno adopcje są 1:1 ? srednio tyle samo psow przychodzi i odchodzi.[/QUOTE]
:roll: no jakies wyjatkowe "szczescie" maja. Ewenemeny na skale krajową.;)
[QUOTE]
podobno ich psy jezdza do Wielkiej brytanii, Szwecji i w ogole.
[/QUOTE]
A to ewenement na skale swiatową;) Procedury wyjazdu do tych panstw psow sa bardzo obwarowane warynkami, wiec tak naprawde "podziwia' ze im sie udaje.:razz:

[QUOTE]
Nie sterylizują tylko dziela na psy i suki. [/QUOTE]
Kazdy dzieli a z tego szczeniaki wychodzą:roll:

[QUOTE]w ogole to gdybyscie zobaczyli ich wielki dom... bo właściciel jest sołtysem ;/[/quote]
To dobrze czy zle??

Link to comment
Share on other sites

no to o nim nie swiadczy zbyt dobrze jezeli on soltys a psy w takich warunkach, a w ogole to proponowalismy ze zajmiemy sie dwoma boksami a oni ze co z pozostalym 350? no i mnie zatkalo. W ogole to ciemno, okropnie a psy z dosyc duzego okregu tam sa. i mam jeszcze pytanie czy gmina daje pieniadze na to czy cos? ile na jednego psa tam przypada co?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...