Jump to content
Dogomania

Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!


ulvhedinn

Recommended Posts

Państwo narzeczeństwo mieszkające w środku miasta . W zeszłym roku wzieli z naszego schroniska starą suke . Kilka dni temu uspili ja , bo juz nie dało sie jej wyleczyc . Znam lecznice gdzie to zrobili i wetke , więc był powód :shake:
Pan szczyla wycałował i obiecał kontakt .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 892
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze jedna rodzina bardzo mnie nagabuje o szczyla . Ale maja 4 letnie dziecko i nie jestem przekonana . :roll:Pani twierdzi , że niby dziecko jest bardzo delikatne i chce koniecznie przyjechac . Nie wiem co robic . Ma dzwonic jutro rano .
Muszę zrobic sobie przerwę bo oszaleję . Mam decydowac o całym przyszłym życiu malców i ciągle cos mi nie pasuje . Dzisiaj było z 6 telefonów . Umówiłam sie z jedna rodziną na sobote , bo sa z innego miasta i nie moga przyjechać w tygodniu .
Nie mam juz siły do tego wszystkiego . Nie wyrabiam psychicznie . Wypytuje ludzi juz o takie rzeczy , że sama sie dziwie że odpowiadają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Bianka jak dla mnie to wazne jest doswiadczenie - czy ludzie mają z psami, czy wiedzą co znaczy miec szczeniaka - gryzieni, susianie , niszczenie przedmiotow. Dziecko - no coz fakt chyba nie bardzo mozna skreslac kogos, bo ktos ma dziecko, a jak ktos się z psem chowa - to pozniej kocha zwierzęta. Ale czy Pani sobie zdaje sprawę , ze szczeniak moze bolesnie pogryż dziecko w czasie zabawy lub podrapac - i co wtedy? I czy na 100% dziecko nie ma uczulenia?
No i koniecznie musieliby się Panstwo zobowiązac do wysyłania mail ze zdjęciami. A Ty slyszysz ludzi to wiesz najlepiej czy wydają się ok. heheh a jak ci odpowiadają na wszelkie pytania - to tylko dobrze świadczy. Pytaj się jeszcze co by zrobili jak by nagle dostali propozycje pracy zagranicą, co wtedy z psem??

Link to comment
Share on other sites

Oni już mieli psa . Wyrwał im sie w sylwestra i już go nie znależli :shake:Od tej pory prawie rok nie mieli bo ponoc liczyli ze go znajdą . Teraz stracili nadzieje i cha szczeniorka , Mówiłam o pogryzieniu , szczochach na podłodze , a pani że wie i ma swiadomośc .:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']walka psów
[/quote]

"Mały" rządzi ...
I tak będzie dopóki nie ustalą hierarchii ...
A nawet potem, może też tak być...O byle co...
Bianka -Ty najlepiej szukaj domu dla "małego":roll:
(Mądra jestem co????)
Boję się, że będzie jeszcze gorzej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']"Mały" rządzi ...
I tak będzie dopóki nie ustalą hierarchii ...
A nawet potem, może też tak być...O byle co...
Bianka -Ty najlepiej szukaj domu dla "małego":roll:
(Mądra jestem co????)
Boję się, że będzie jeszcze gorzej....[/quote]
Dajemy rade :cool3::evil_lol:
Mały to ulubieniec TZa jak ja moge gnojka oddac . Ja to bym go chetnie oddała , bo mi na nerwy działa . On jest wiecznie brudny i mokry i strasznie radosny . Pańciowi nic nie przeszkadza , a ja mam wieczne pranie pościeli :roll:
Chce go wykastrowac , ale pańcio sie sprzeciwia . Muszę sie umówic jak go nie bedzie :evil_lol:
No i Kobiego mi strasznie szkoda . Jak szykuje sie zadyma , to ja gnojka wywalam na podwórko , a jak wychodze to na parter i zamykam .
Kobiemu to juz wiele życia nie zostało . ma prawie 9 lat . Mały ma całe zycie przed soba . Jak mam głupka oddać :roll:

Chyba pójda dzisiaj 2 szczeniorki , to by mi został jeden .
Mam tez chetnych na niego , ale zobaczymy .
Tym od dziecka nie dałam , jakos tak darł sie w tle jak rozmawiałyśmy . :shake:
Tam by sie chyba super niania przydała , a nie pies :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Państwo narzeczeństwo mieszkające w środku miasta . W zeszłym roku wzieli z naszego schroniska starą suke . Kilka dni temu uspili ja , bo juz nie dało sie jej wyleczyc . Znam lecznice gdzie to zrobili i wetke , więc był powód :shake:
Pan szczyla wycałował i obiecał kontakt .[/quote]
Tylko pół dnia mnie nie było a tu proszę Maguś ma domek :multi:

Lekką zazdrość poczułam na wieść, że pancio mu pyszczek wycmokał ;) ale trudno.
Niech go tylko nie rozpieszczają za bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Dajemy rade :cool3::evil_lol:
Mały to ulubieniec TZa jak ja moge gnojka oddac . Ja to bym go chetnie oddała , bo mi na nerwy działa . On jest wiecznie brudny i mokry i strasznie radosny . Pańciowi nic nie przeszkadza , a ja mam wieczne pranie pościeli :roll:
Chce go wykastrowac , ale pańcio sie sprzeciwia . Muszę sie umówic jak go nie bedzie :evil_lol:
No i Kobiego mi strasznie szkoda . Jak szykuje sie zadyma , to ja gnojka wywalam na podwórko , a jak wychodze to na parter i zamykam .
Kobiemu to juz wiele życia nie zostało . ma prawie 9 lat . Mały ma całe zycie przed soba . Jak mam głupka oddać :roll:[/quote]

No to w takim razie strzyżenie cztery razy do roku - [B]Taks[/B] szyje niedrogo wyśmienite kubraczki POLECAM(pościel będzie czystsza i jak shih jest wiecznie wilgotny, to może zaziębić nerki a także może nabawić się alergii skórnej...:roll: O tego rodzaju alergii dowiedziałam się niedawno- człowiek uczy się do śmierci...) i kastracja - koniecznie...
Teraz jest najgorszy czas dla takich kudłaczy...
Bianeczko shih- żyją przeciętnie 15-16 lat - Co prawda Kobiś jest po przejściach ale kto wie..

Super że tylko jeden szczylek Ci został..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...