Jump to content
Dogomania

BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mru ja to widze tak. Diego będzie szukany tzn. beda ogloszenia, plakaty, gazeta lokalna. Ma duze szanse. Gdyby nie Wy nie mialby zadnej.

teraz sie naprawde wkurzylam. Bo nie wiedzialam ze ten koles nie zadzwonil do Was wczesniej. Tzn. ze pies juz rano sie zgubil a byl szukany dopiero wieczorem...no coz.

Link to comment
Share on other sites

dziś nie czekam :P

Paweł wrócił do domu, ale Diego nie widział (a raz jeszcze okolicę przejechał...)

no nic... plakaty się robią - ale dziękuję paros! - powinny być rano!

ogłosić go trzeba w jakichś piaseczyńskich gazetach!


ah nie wiem, czy jest szansa, że wróci do Błonia... :roll:
jechał autem i to raz... :shake:

nie wiem, ale patrzcie dziewczyny (z resztą nie muszę wam mówić)

oczywiście pan Gieniek (&%$@@!*(*&^) ma dzwonić jak piesek wróci - ale wiecie... nie liczmy na zbyt wiele....

Link to comment
Share on other sites

Żadne słowa nie oddadzą mojego wk***wienia w tej chwili. Najgorsze, że to byli "ludzie" ode mnie, poleceni przez kogoś, a okazali się ... Jak ja bym się nie doliczył jednego psa rano, to bym chyba nie miał ważniejszej rzeczy niż szukanie go, szczególnie jeśli bym się zobowiązał nim zaopiekować...

Przejechałem jeszcze raz koło nich, zaświeciłem im długimi światłami na podwórko, ale Diego nie było... z resztą nie wiem czy na jego miejscu bym wracał...

Link to comment
Share on other sites

dałam go na zaginione...

[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/warszawa-piaseczno-gloskow-zaginal-szorstki-plowy-psiak-pomocy-125804/#post11320892[/URL][/B]


ci ludzie chociaż przez szacunek dla nas (lub ze strachu - podpisali przecież umowę!) powinni się bardziej poczuwać...
ale gdzie tam...

Link to comment
Share on other sites

nie sądzę. nie wydaje mi się.
pan G. raczej nie pokazał psa koledze nawet, bo Diego się chował po kątach gdzieś.

to raczej jest na zasadzie, że nie dopilnował. że spał, a pies poszedł. że udało mu się jakoś przeskoczyć bramę.

on nawet nie upewnił się rano czy piesek jest czy nie.
wsiadł w auto i nie było go cały dzień.

nie żebym ufała panu G., ale to raczej się stało przez olanie lub niedopilnowanie niż przez złośliwość czy coś...
tak czy siak fatalnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Myśleliśmy o tym, że mogą być jakieś inne wersje wydarzeń, ale takie coś to akurat mógłby po prostu powiedzieć. Oni już mi wcześniej mówili, że mają jakąś osobę, która mogłaby przygarnąć psa, ale się nie zdecydowała, więc myślę, że gdyby to była tego typu sytuacja, to by powiedzieli.
A nie mieć czasu na telefon, mi też się nie mieści ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']ach tu pewnie nie chodzi o "nie mieć czasu"...tu chodzi o...nie pomyslec. nie bylo psa, byl pies i znów nie ma psa. normalka.[/quote]

tak tak
to coś w tym stylu.

to tacy ludzie typu - nie skrzywdzę
ale jak poleci to trudno...

ale pan G. wydawał się świadomy pewnych rzeczy w poniedziałek
a dziś już mniej...

Link to comment
Share on other sites

właśnie, wiedzieli, że Paweł przyjdzie... o tej a o tej godzinie...

tylko stwierdził pan G., że - on tak bardzo płakał za panem (24 h wcześniej), tak myślałem, że może być z tego tragedia...

tragedia, tak... tylko nie dla niego chyba.
i żadnego telefonu typu - piesek za panem płacze, może pan wróci i go uspokoi?
ani sprawdzenia rano czy piesek w ogóle jest...
i telefonu, że nie...
:motz:

krew mnie zalewa
mieliśmy pana G. ochotę zamordować gdzieś pomiędzy jego jabłonkami, sznurkami na pranie, a letnią rezydencją w kącie posesji... :boom:


napisałam właśnie do UM w Piasecznie z prośbą o kontakt w razie co i jeśli to możliwe ogłoszenie na ich stronie... zobaczymy...
jeszcze do tej ich całej gazety by się go przydało wrzucić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...