Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

co za k...s, nie no wogóle jak tak można, przecież to nie wy macie u niego dług

skontaktujcie się ze mną w sprawie tej masarni jak tylko ustalicie jakie ilości, jak często i czy kości tez będą potrzebne, zaangażowałam teściową, ona naściemniała że "mamy patronat nad tym schroniskiem" :) itd to teraz mi głupio się nie odezwać w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']jak wspomniała kinga wczorajszy dzień to totalna tragedia ............. pogryziona amstafka , I umierający Jacus .......... na dodatek żeby nie było nam za łatwo zadzwoniła p.Celina i powiedziała że szef firmy KARES z Węgrowa nie wydał makaronu za który zapłaciłyśmy My i funadacja Kastor a przesłane pieniądze " przejoł" na poczet długu jaki ma tam pani Celina (2000 zł.) Zadzwoniłam i zapytałam jaikim prawem skoro pieniądze dostał z konta fundacji , wystawił fakturę na fundację ............. POPROSIŁAM O DOSTAWĘ MAKARONU DO SIEDZIMY FUNDACJI A PAN NA TO ŻE MOGĘ SOBIE CHCIEC .............[/QUOTE]

daj znać jak nie odda pieniędzy lub nie wyda makaronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35'] szef firmy KARES z Węgrowa nie wydał makaronu za który zapłaciłyśmy My i funadacja Kastor a przesłane pieniądze " przejoł" na poczet długu jaki ma tam pani Celina (2000 zł.) Zadzwoniłam i zapytałam jaikim prawem skoro pieniądze dostał z konta fundacji , wystawił fakturę na fundację ............. POPROSIŁAM O DOSTAWĘ MAKARONU DO SIEDZIMY FUNDACJI A PAN NA TO ŻE MOGĘ SOBIE CHCIEC .............[/QUOTE]

nie ma prawa zrobić czegoś takiego, to zwykła kradzież, można zgłosić na policję, jako wyłudzenie. I policja sobie z nim poradzi, bo to jest wyłudzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']nie ma prawa zrobić czegoś takiego, to zwykła kradzież, można zgłosić na policję, jako wyłudzenie. I policja sobie z nim poradzi, bo to jest wyłudzenie.[/QUOTE]

dokładnie, facet chyba myślał że trafił na jakieś naiwne gówniary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']co za k...s, nie no wogóle jak tak można, przecież to nie wy macie u niego dług

skontaktujcie się ze mną w sprawie tej masarni jak tylko ustalicie jakie ilości, jak często i czy kości tez będą potrzebne, zaangażowałam teściową, ona naściemniała że "mamy patronat nad tym schroniskiem" :) itd to teraz mi głupio się nie odezwać w tej sprawie[/QUOTE]

[quote name='tripti']daj znać jak nie odda pieniędzy lub nie wyda makaronu.[/QUOTE]

[quote name='gameta']nie ma prawa zrobić czegoś takiego, to zwykła kradzież, można zgłosić na policję, jako wyłudzenie. I policja sobie z nim poradzi, bo to jest wyłudzenie.[/QUOTE]

[quote name='Ilka21']dokładnie, facet chyba myślał że trafił na jakieś naiwne gówniary[/QUOTE]

Zaznaczę, żeby nie uciekło.

Link to comment
Share on other sites

385 dla nich - 427 dla nas!!!!

Napisałam na Vivie wyjaśnienia do tego co się dzieje w Klembowie...

Obawiam się, że Stowarzyszenie nie zgodzi się na całkowite nieprzyjmowanie zwierząt, bo dostają pomoc w darach, a gdzie prąd, gaz, woda i opłaty za najem? że o karach zasądzonych na wniosek wójta klembowskiego nie wspomnę, no i jeszcze długi, które mają w firmach, z których brali żarełko dla psów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Martusiu, znalazł się ktoś na wizytę dla Krówka ?

Były jeszcze jakieś telefony o inne psiaki, czy cisza ? :roll:

Dawajcie kolejne psy do ogłoszeń, na mojego maila!!![/QUOTE]

Skarbie, dzisiaj Malvaaa ma dzwonić do jednej dziewczyny w sprawie wizyty. Tej osoby nie ma na dogo, ale mam nadzieję, że się zgodzi wykonać wizytę.

Jeśli chodzi o ogłoszenia, to ja chora jestem i nie mam weny do pisania tekstów :roll: ale niezastąpiona Malvaaa wróciła z wyjazdu, więc pewnie jak się tylko ogarnie itd to poprzesyła dane :loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Kiedys musza im sie skonczyc te glosy:diabloti:[/QUOTE]

Oby głosy na Klembów się nie skończyły. Znam obie panie z koty.sos i byłabym zdziwiona, gdyby nie zachowały "asa w rękawie", czyli sporo głosów na finał.


[COLOR=red][B][SIZE=4]Ponawiam zaproszenie na miau.pl w celu dokładniejszego opisania sytuacji Klembowa i wstawienia kilku chociaż fotek. Warto by było, żeby ktoś napisał. Nawet osoby zarejestrowane na dogo często nie mają czasu/ochoty/siły przegryzać się przez 162 strony. PROSZĘ - przecież tu chodzi o karmę dla zwierzaków. Link [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=136410[/url]
[/SIZE][/B][/COLOR]

Edited by vega36
Link to comment
Share on other sites

Nie wiadomo czy krakvet na bieżąco usuwa nieuczciwe głosy, czy może zrobi to hurtem, tak jak w zeszłym miesiącu. Podejrzewam, że raczej hurtem, bo to trochę pracy z tym sprawdzaniem. Tak więc wierzę, że wynik musi być na korzyść Klembowa. Niektórzy z dogo też czekają ze swoimi uczciwymi głosami na koniec.

Postawa firmy od mięsa żenująca. Ale oni i tak tych pieniędzy nie ugrają tym sposobem, skoro f-ra była na fundację. Będą musieli oddać, albo wydać żarcie. Zagalopowali się, zapominając, że inny podmiot ma dług, a inny jest płatnikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Nie wiadomo czy krakvet na bieżąco usuwa nieuczciwe głosy, czy może zrobi to hurtem, tak jak w zeszłym miesiącu. Podejrzewam, że raczej hurtem, bo to trochę pracy z tym sprawdzaniem. Tak więc wierzę, że wynik musi być na korzyść Klembowa. Niektórzy z dogo też czekają ze swoimi uczciwymi głosami na koniec.[/QUOTE]
Admini krakvetowskiego forum sami z siebie nie sprawdzą i nie usuną nieuczciwych głosów. Trzeba do nich napisać i poprosić o kontrolę.

Nie wiadomo, czy istnieją nieuczciwe głosy oddane na Agn, i ile jest tych głosów. Na wszelki wypadek - jedynym ratunkiem jest maksymalna mobilizacja i głosowanie. Przecież na dogo jest tyle luda, że wszystkich głosujących na konkurencję, w dodatku pomnożonych przez 10, mogliby przykryć czapkami. Tutaj są ogromne rezerwy do uruchomienia.

Wolontariuszki z Klembowa zapraszam na wątek [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=136410[/URL] Potrzebujemy informacji z pierwszej ręki, fotek, "żywego" kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wiadomo czy istnieją nieuczciwe głosy oddane na Agn..Ciekawe-a wiadomo,że wszystkie głosy oddane na Agn są uczciwe?
Mam tylko nadzieję,że co niektórzy udławią się jedzeniem zdobytym w takim stylu i tak podle..:angryy:.To jest zwykła pospolita granda..Z jednej strony 32 koty,a z drugiej 350 psów i 20 kotów..
Mamy nadzieję,że po tylu latach pobytu na dogo mamy kilka osób nam życzliwych?Napiszcie do nas w przyszły miesiącu abyśmy się już nigdy więcej w krakvet nie włączali-albo walnijcie nas młotkiem w głowy abyśmy się już w te zagrywki nie mieszali..Będziemy zdrowsi i naprawdę zoobowiązani.
Waldek Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega36']Oby głosy na Klembów się nie skończyły. Znam obie panie z koty.sos i byłabym zdziwiona, gdyby nie zachowały "asa w rękawie", czyli sporo głosów na finał.


[COLOR=red][B][SIZE=4]Ponawiam zaproszenie na miau.pl w celu dokładniejszego opisania sytuacji Klembowa i wstawienia kilku chociaż fotek. Warto by było, żeby ktoś napisał. Nawet osoby zarejestrowane na dogo często nie mają czasu/ochoty/siły przegryzać się przez 162 strony. PROSZĘ - przecież tu chodzi o karmę dla zwierzaków. Link [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=136410[/url]
[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]

Byłam na miau właśnie:)

Link to comment
Share on other sites

wróciłam...

wizyta w sprawie krówka we wtorek ale pani bardzo sympatyczna więc myślę że nie będzie problemów :) kinia pisałam smsa ale nie wiem czy odczytałaś, mogę prosić nr do tej kliniki w radzyminie, chciałabym umówić Krówka na kastracje, fundacja Kastor pokryje koszty, za co bardzo dziękuje. bo bez tego Krówek nie mógłby pojechać, pani ma problemy zdrowotne i nie stać ją w tej chwili na kastracje... ale czeka już na Krówka z niecierpliwością, dzwoni do mnie parę razy i pyta się jak tam itd. Jeśli będę znać termin kastracji to zadzwonię do p. Celiny i powiem jaka jest sytuacja i jutro jeszcze dogadam wszystko, bo będę w schronie.

tekst i zdjęcia prześlę jutro.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.przychodnia-weterynaryjna.eu/"]Przychodnia weterynaryjna z Radzymina[/URL] - współpracująca z Klembowem
Kontakt:
[B]Radzymińska Przychodnia Weterynaryjna[/B]
ul. Strzelców Kaniowskich 10
05-250 Radzymin
tel. 22 773 73 90

Pracują też w niedzielę, bo sama byłam z moją suńką w niedzielę :) Bardzo miłe panie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...