Jump to content
Dogomania

taniec z psem


Saba

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='.:::Gosia:::.']A Sonke ucze tańczyć ze mną 8)
Mówie jej SIAD, ona siada i mówie PROSZĘ DO TAŃCA i podaję rękę, a ona kładize swoją łapke na mojej i mówię tedy HOP, ona się odpycha łapami tylnymi i WSTAJE. A że moja mama gra na pianini, to jest nam łatwiej :lol:
Ja ją trxzymam za łapki,robimy oobroty, to tyłu, do przodu :lol:
a ona bardzo lubi stać na łąpach tylnych 8)
Jest wtedy bardoz miło i sympatycznie 8)

Wczoraj wieczorem ja nauczyłam ją :) Posslzo łatwo, bo była chętna do zabawwy,dla neij to wielka FRAJDA!

Uczyłam ja tak, że , w buzi miałam jakiegos mojego wafelka, lub jej psiego czekoladowego dropsa( ktory wcale nie jest nie dobry, oczywiscie nie jen;)) i to lolub tamto tryzmałam w zębach i ona tak patrząc na jedzonko zaczeła ze mną tańczyć.
Sprupójcie sami, jets to cool 8) 8) 8) POLECAM!!!

JEsczzaą ją naucz SAMĄ tańczyć, beze mnie:) już jesteśmy w trakcie kręcenia się w kółko( tak jak za ogonkiem), tego nie za bardzo lubi, ale się nauczy;)

A wcozraj wieczorem jescze nauczyłąm ją zanościć coś do drugiej osoby będącej w 2 pokoju :)
np. dałąm jej zabawkę i powiedziałam ZANIEŚ PANi i pokazałam kierunek, najpierw szła ale nie doniosła, wróciła do mnie za któryms razem sie udało a potem to w tę i spowrotem latała tzn, chodziła :oops:

To na tyle, pappa!!
ps. ktoś z Was tańcyz ze swoim psem?[/QUOTE]

To masz nieźle wytresowanego psa :lol: Mojego też mam zamiar nauczyć tak fajnie tańczyć .
A robię to tak .
1. Klepię o swój brzuch . On wie wtedy , że ma na mnie wskoczyć i ma pełne zaufanie do mnie , że go złapie za łapki .
2. Puszczam jego ulubionom piosenkę .
3. Wykonujemy obroty , poy jak w tangu xD , chodzenie do tyłu i do przedu , w boki , skoki itp.

W przyszłości moze go naucze tanczenia na tylnych lapkach bez podtrzymywania sie mnie =]

Polecam wszystkim taką zabawe

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://youtube.com/watch?v=yCEA27sGd8c[/URL]

Nasze kalecznie :cool3: Jak widać mamy problem z samolocikiem, ale tylko na filmie, normalnie zawsze robił tylko ja chyba nie potrafiłam go dziś umiejętnie poprowadzić :p No i mamy problem z obrotem, bo Fredi pare razy zrobi obrót a później nagle hop w góre :shake: Na filmie widać magie piłeczki ( tak pod koniec ) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przed chwilą obejrzałam po raz 1 w życiu kawałek "Tańca z gwiazdami". Może to akurat słaby kawałek, ale wszystkie filmiki z tańca z psem były wiele razy lepsze od tego z gwiazdami. Taka rafleksja na szybko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Mi się nawet po milionie nie znudzi :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
[COLOR=darkslateblue]Świetny układ choreograficzny z odpowiednią muzyką i dobrym przewodnikiem stanowią imponujące przedstawienie.[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]No, no... jestem pod wrażeniem.[/COLOR]
[COLOR=darkslateblue][/COLOR]
[COLOR=#483d8b][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][quote name='anndzia'][COLOR=#000000]Jak nauczyć psa ukłonu ?[/COLOR][/quote][/COLOR]

[COLOR=navy]Zaopatrzyć się w dużą ilość smakolyków, cierpliwosc, usmiech na twarzy.[/COLOR]
[COLOR=navy]Idac z psem przy lewej nodze przykucamy, lub robimy duzy wykrok jedna noga tak aby moc dotknac lewa dlonia ziemi/podlogi przed psem. W reku trzymamy smakolyk. Pies musi byc na tyle pobudzony ze nie bedzie najpierw siadal a potem przechodzi do pozycji waruj po to zeby wziac smakolyk, a najpierw opuszczal przod swojego ciala.[/COLOR]
[COLOR=navy]W momencie gdy pies jest przez ulamek sekundy w pozycji "uklon" wydajemy komende, pozwalamy psu zjesc smakolyk I od razu zanim zdarzy polazyc sie odchodzimy dajac komende "rownaj" Cale ciwczenie musi byc bardzo szybkie, uklon trwac sekunde. Po jakims czasie dajemy psu smakolyk po tym jak zrobi uklon I sie z niego podniesie. Nie nagradzamy psa za przejscie do pozycji waruj.[/COLOR]
[COLOR=navy]Po jakims czasie idziemy coraz wolniej, aby w koncowym stadium nauki juz tylko stac z psem obok.[/COLOR]
[COLOR=navy]Sztuczka jest bardzo latwa do nauczenia, cwieczeniem 2 razy dzinnie po 5-10 minut nauczylam psa tego w 3-4 dni.[/COLOR]

[COLOR=navy]Z osobistego doświadczenia Moniki.[/COLOR]

[COLOR=navy]/znalezione w sieci/[/COLOR]

[COLOR=navy]Będę ćwiczyć, ciekawa jestem czy się uda[/COLOR].:p

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkslateblue]Niedawno oglądałam na występie psie ukłony, [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]przednie łapy były ugięte,i skierowane do środka[/COLOR]
[COLOR=#483d8b] a tylne oczywiście wyprostowane.[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Tych psiaków było kilka, stały w jednym rzędzie, bardzo fajnie to wyglądało.:) [/COLOR]
[COLOR=#483d8b][/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Zastanawiałam się, w jaki spsób zostały tej sztuczki nauczone.:loveu: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...