Jump to content
Dogomania

MALAMUT - SZKIELET! już bezpieczny, w hoteliku - Ma dom


wiosna

Recommended Posts

Dzięki za radę może tam się uda bo na razie siedzę i nic za chwilke mnie z roboty wywalą. Bo koleżanka "która wcale nie kabluje do kierowniczki" już zezuje na mój monitor - a tu fotki Harleya:evil_lol:. Ale co tam przecież pies to też ekologia co nie????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamika']
a malamut szczeka bo przesiąkł :diabloti: ... na mnie owczarki wpadają , i sie pałętają ciągle, to i mu się coś udzielić musiało :eviltong:[/quote]


On koło Kory stoi:shake:
Pewnei dlatego, tak szczeka, bo ta Kora to okropnie szczekliwa cholera jest.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']On koło Kory stoi:shake:
Pewnei dlatego, tak szczeka, bo ta Kora to okropnie szczekliwa [B]cholera[/B] jest.:eviltong:[/quote]


:mdleje:Bo... widzisz a nie grzmisz :mdleje:


[B]
najpierw takie rzeczy się wypisuje, a później się dziwi , czemu Kora nie lubi :roll:[/B]

(hmm...choć w sumie on w pierwszym kojcu Kory siedział :diabloti: .... wiec radze uważać , bo może czymś więcej jak szczekaniem przesiąkł :evil_lol: ... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']On koło Kory stoi:shake:
Pewnei dlatego, tak szczeka, bo ta Kora to okropnie szczekliwa cholera jest.:eviltong:[/quote]


Bosz,
żeby on tylko wrednością się od Kory nei zaraził.:diabloti:
Już to szczekanie to mniej groźne.
Ale jak... zacznie mnei gryzać, jak Kora, to nie wiem co będzie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie nie ma nic piękniejszego od malamuta (no...ewentualnie 2 i więcej w kupie :eviltong: ) Oczywista oczywistość. Nie ważne czy to jest piękno ukryte - jak na drugim zdjęciu, czy rozkwitłe - ze zdjęcia które będzie z drogi do nowego domu.[SIZE=1]Jestem w ciągłym zachwycie[/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A na powaznie.
Harleyek własnei ma pobieraną krew i jest oglądany przez weta.
Taką mam nadzieje przynajmniej.
I mam nadzieję, że z nim wszytsko OK. I że w przyszłym tygodniu będzie można go kastrowac i szerzej ogłaszać.

Jeżeli jakeiś Krakowianki zaglądają na wątek, takie mądre i biegłe w sztukach komputerowych, to ja bardzo prosze o powieszenia Harleyka na adopcjach.kraków, tym gumtre i no i gdzie się da bezpłatnie.

Przyjmujemy wiek ok. 5-6 lat; charakter jak na malamuta anielski; niestety do odkarmienia gdyż zagłodzony był prawie na śmierć; Pogodny, akceptuje ludzi, jest zrównowazony, akceptuje w zasadzie wszytskie psy.
Wykastrowany.
mój telefon 663 36 11 17.
Z góry slicznei dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']:angryy:
Oburzona jestem.
Że nikt nei zajrzał do nas.
Oburzona, po prostu.[/quote]

no. zajrzeli.
phi.
żeby to jeszcze czysty malamut był.
ale ta domieszka haszczaka...
te uszy owczarka...
phi.

( to NIE MOJE spostrzeżenia :p.
nie moje...:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...